d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of The Storm Topic
Prev1242526272851Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 28 2014 09:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Dec 2014 17:04)
Jó már ez a játék valamire, vagy még mindig geci unalmas?


amig a reconnect ugy müködik, hogy annyit kell várnod ahány perc eltelt a gémben, addig nem is érdemes elinditani
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 28 2014 09:08am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Dec 2014 11:42)
Felraktam ezt a játékot, még sosem toltam hasonlóval sem.
Valaki összefoglalná, hogy miről szól egyáltalán a dolog?

inb4 játssz és nyerj


starcraft 2 kampányban voltak karakterek caster skillekkel (kerrigan etc), 26 másodperc learning curve
na ez a game pont ennyi kb, kiválasztasz egyet és ütöd a másikat

Quote (sylke @ 28 Dec 2014 16:03)
persze
elinditod a gémet, kiválasztasz 1 herot ami éppen megvan
lvl1töl 15 percen keresztül az összes skilledet cdre nyomod, de még akkor is, amikor nincs a közelben enemy, mer manád ugyis mindig lesz rá
aztán vagy nyersz vagy nem, attol függöen hogy melyik csapatbol volt 3 embernek critical errorja


fura de egyet kell értenem syl-el

inferior game
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2014 09:11am
Quote (sylke @ 28 Dec 2014 16:06)
amig a reconnect ugy müködik, hogy annyit kell várnod ahány perc eltelt a gémben, addig nem is érdemes elinditani


:Dddddd
Ki a faszom talalja ki ezeket a mechaniceket
Miert ilyen fos szar minden amit a blizzard csinal az utobbi idoben?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 28 2014 09:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Dec 2014 17:11)
:Dddddd
Ki a faszom talalja ki ezeket a mechaniceket
Miert ilyen fos szar minden amit a blizzard csinal az utobbi idoben?


amikor elöször kivágott és visszaakartam menni azt hittem rosszul látok
19. percben estem ki és 19 perctöl kezdett el visszaszámolni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 28 2014 09:44am
kipróbáltam és elég hamar unalmassá válik :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 29 2014 09:09am
Quote (sylke @ 28 Dec 2014 16:13)
amikor elöször kivágott és visszaakartam menni azt hittem rosszul látok
19. percben estem ki és 19 perctöl kezdett el visszaszámolni


Quote (sylke @ 28 Dec 2014 16:13)
amikor elöször kivágott és visszaakartam menni azt hittem rosszul látok
19. percben estem ki és 19 perctöl kezdett el visszaszámolni


Nevetek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 9 2015 07:58am
ez az eddigi legszarabb blizzard(és talán overall) játék amivel játszottam, pedig azthittem hogy a d3 nál jobban elbaszni egy százmilliós költségvetésű játékot nem lehet
de azért blizznek megint sikerül
najsz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 9 2015 09:25am
Quote (cowding @ 9 Jan 2015 15:58)
ez az eddigi legszarabb blizzard(és talán overall) játék amivel játszottam, pedig azthittem hogy a d3 nál jobban elbaszni egy százmilliós költségvetésű játékot nem lehet
de azért blizznek megint sikerül
najsz


Ez még csak alpha, majd lesz béta és majd csak után jön.

Egyébként sosem játszottam más mobaa-val (így hívják ezteket?), miben más a blizzardé, mint a többieké?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 9 2015 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jan 2015 17:25)
Ez még csak alpha, majd lesz béta és majd csak után jön.

Egyébként sosem játszottam más mobaa-val (így hívják ezteket?), miben más a blizzardé, mint a többieké?


0 balance, nincsenek itemek, az xp global, nem pedig egymástol független, semmit nem számitanak a killek, lvl1en ultin kivül minden spell elérhetö
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 9 2015 09:42am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 9 2015 05:25pm)
Ez még csak alpha, majd lesz béta és majd csak után jön.

Egyébként sosem játszottam más mobaa-val (így hívják ezteket?), miben más a blizzardé, mint a többieké?


én értem, de nem hiszem hogy csinálnak egy teljesen új játékot ebböl pedig jó már nem lesz

jah mobák
hát itt nincs gold
nincs ability szintezés/tanulás (unalmas és causual az összes hős) csak a talentben van build és build közt külömbség (aminek a 80%-a egyértelmű mert a másik lényegesen szarabb és nem egy másik build lehetőség (tank v disable v support hanem simán szar) ami ráadásul karakter szinthez van kötve, igy ha összedob vaakivel aki már tolt 10 meccset azzal a hőssel biztos taknyosra fog szopatni ha te vagy aki a hős spelljeit programozta és pixelre tudod hova fog menni akkor is
nincs gold (?????) se tárgyak (????????????????) jobb és bal klikkböl, a fantasztikus mountokbol, lol-ban megszokott ingyen teleportbol és az alap abilitykből (aminél talent miatt "build" és build közt max 100-300 dmg külömbség van és kb 1k az alap dmg) áll minden amit a játékról tuni kell
az xpt a mai napig nem tudom, pontosan hogy működik, de kb a közelbe vagy akkor kapsz, ha ölsz (elég szar a lasthit effekt/nehezen lehet sok creepet ölni de nem is kell arra menni mert nincs gold ~~) meg amugy is kapsz igy össze vissza meg szintetlépkedsz amikor ugy látja a játék jónak, de nincs nagy külömbség lvl 3 meg 5 közt, ha mondjuk 1 el jobb talented van lvl 3 on már megbaszod a lvl 5 ös embert
az egész játék lényege a map mechanizmusok köré épül, feedelhettek mint a szar, de ha az ogre campeket meg a mapbosst mindig ti foglaljátok el, akkor anélkül megnyeritek hogy be kéne menni az ellenfél bázisába vagy akár a t1 torony közelébe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272851Next
Add Reply New Topic New Poll