d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev12425262728Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 05:30am
Quote (Senee @ 27 May 2014 13:27)
ja csak mellé retard is



amúgy
a 10/10 nők meg a money&power mellé még válogathatnak is, hogy kedves legyen vagy aranyos etc
pl a kedves mackóarcú hajdú peti jó parti és ezt a 9/10 sarka kata jol észre is vette
:XD




onnan, hogy így van
az, hogy ti tele vagytok pénzzel azt mégse vagy boldog az más kérdés
de ha még pénzetek se lenne akkor olyan messze lennél a boldogságtól mint ide nagykáta


Tévedésben vagy, itt a fórumon max 2-3 ember van kitömve. A többi csak nem értelmi sérült, és kihasználja az adottságait és lehetőségeit, és nem törődik bele a helyzetébe, mint te.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 27 2014 05:32am
Azon gondolkozom a topik utan h vajon senee nagyobb nyomorult vagy raczmate
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 27 2014 05:33am
Quote (tevetava @ May 27 2014 01:30pm)
Tévedésben vagy, itt a fórumon max 2-3 ember van kitömve. A többi csak nem értelmi sérült, és kihasználja az adottságait és lehetőségeit, és nem törődik bele a helyzetébe, mint te.


Te beletorodtel mar h eces vagy es meghalsz 2 even belul?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 05:35am
Quote (putincykavodka @ 27 May 2014 13:33)
Te beletorodtel mar h eces vagy es meghalsz 2 even belul?


már csak 1 évem van hátra :'(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 05:38am
Amúgy tényleg gondolkodtam rajta, hogy vajon ricinél el jön-e ez a pont, hogy tényleg eg is öl mindenkit.
És félek, ert szerintem, ha egyszer megbasszák valamiből rendesen, és már azzal sem tudja nyugtatgatni magát, hogy 30 évesen lesz diplomája és ezért ő milyen okos, akkor lehet el fog benne pattanikolni valami.
Remélem szokásomhoz híven nem leszek az egyetemen : D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 27 2014 05:41am
Quote (tevetava @ May 27 2014 01:35pm)
már csak 1 évem van hátra :'(


Akkor azt meg igyekezz kihasznalni
Lehetoleg minnel tobb dotazassal
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2014 05:42am
Quote (jarabekg @ May 31 2013 12:33am)
szebb is vagyok mint a sub 80%-a


ezt még itthagyom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 05:52am
Quote (Senee @ May 27 2014 12:27pm)
ja csak mellé retard is



amúgy
a 10/10 nők meg a money&power mellé még válogathatnak is, hogy kedves legyen vagy aranyos etc
pl a kedves mackóarcú hajdú peti jó parti és ezt a 9/10 sarka kata jol észre is vette
:XD




onnan, hogy így van
az, hogy ti tele vagytok pénzzel azt mégse vagy boldog az más kérdés
de ha még pénzetek se lenne akkor olyan messze lennél a boldogságtól mint ide nagykáta


én csóró vagyok és van barátnőm. igaz nem 10/10 de nekem tökéletesen megfelel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:57am
Quote (anyd @ May 27 2014 11:52am)
én csóró vagyok és van barátnőm. igaz nem 10/10 de nekem tökéletesen megfelel


ja mert neked nagy van és emiatt szerény vagy ámde az önbizalmad rendben van tőle

barátnőm akár lehetne nekem is sztem, ha nagyon akarnám
csak az zavart legutóbb is, hogy megkéne változzak miatta, máshogy állni mindenhez.. ergo szerepet kéne játsszak, hogy imponáljak neki, megtartsam, elhitessem, hogy jó vagyok, jó leszek neki és ahhoz meg nincs kedvem, inkább bele se kezdek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 06:03am
Quote (Senee @ May 27 2014 12:57pm)
ja mert neked nagy van és emiatt szerény vagy ámde az önbizalmad rendben van tőle

barátnőm akár lehetne nekem is sztem, ha nagyon akarnám
csak az zavart legutóbb is, hogy megkéne változzak miatta, máshogy állni mindenhez.. ergo szerepet kéne játsszak, hogy imponáljak neki, megtartsam, elhitessem, hogy jó vagyok, jó leszek neki és ahhoz meg nincs kedvem, inkább bele se kezdek


lehet hogy élveznéd és megváltoznál
Go Back To Magyar Topic List
Prev12425262728Next
Add Reply New Topic New Poll