Quote (anyd @ May 27 2014 11:52am)
én csóró vagyok és van barátnőm. igaz nem 10/10 de nekem tökéletesen megfelel
ja mert neked nagy van és emiatt szerény vagy ámde az önbizalmad rendben van tőle
barátnőm akár lehetne nekem is sztem, ha nagyon akarnám
csak az zavart legutóbb is, hogy megkéne változzak miatta, máshogy állni mindenhez.. ergo szerepet kéne játsszak, hogy imponáljak neki, megtartsam, elhitessem, hogy jó vagyok, jó leszek neki és ahhoz meg nincs kedvem, inkább bele se kezdek