d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev1242526272829Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 18 2014 03:12pm
lö bagette
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 18 2014 03:15pm
Quote (Smat @ 18 May 2014 23:09)
Azért eszed meg a másnapi kenyeret mert nem akarsz pazarolni.
Ha másnapi kenyeret eszel de ott van mellette a friss, az nem spórolás, hanem a pazarlás megelőzése.
Ha te minden nap 30-50 forintot kidobsz a kukába, akkor minden nap utalgasd inkább el nekem, pár hét alatt összejön annyi hogy mondjuk tudok a motoromba egy teli tanknyi benzint fröccsenteni ami elég majdnem 1,5 hétig és akkor hasznos dolgot csináltam és nem pazaroltam el azt a pénzt a nagy büdös semmire. Ez nem spórolás hanem csak használom az eszemet, de egy ÚSZÓMESTERNEK(látod te szerencsétlen, itt jön ki hogy nem a foglalkozás számít hanem a józan paraszt ész, csak neked a józan kimaradt belőle meg az ész is..) minek is magyarázom ezt hiszen csak a vízet nézed egész nap a razer sapkádban.

Amúgy meg a takaritónős mondatból lejött hogy te kb a kisujjadat sem mozdítod meg mert beleverik a szádba a sült galambot minden egyes nap.
Szívesen megnézném hogy 70k pénzből hogyan élsz egy hónapig. De inkább 2 hetet sem adnék és négykézláb másznál vissza anyádékhoz meg a takaritónő szoknyája alá.


jaj te
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 18 2014 03:16pm
Quote (xGurke @ 18 May 2014 22:48)
kicsit szomorú ez a topic
én attól szarul érzem magam néha, hogy a penészes kenyeret kidobom, mert a kurva anyámért vettem 1 kilót, ha a felét se eszem meg
btw általában fél kiló szeletelt kenyeret szoktam venni, amikor kiveszek belőle utána visszazárom és péntek magasságában még gond nélkül eszek belőle
nem is száraz meg semmi
nem értem mi ez a "ezen spórolni", etc egy normális márkájú kenyér mikor romlana meg 4-5 nap alatt, ha rendesen visszazárod, nem is értem


= razer
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2014 03:18pm
Quote (bajcli @ May 18 2014 10:16pm)
= razer


/topic
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 18 2014 03:48pm
szoktatok e csak ugy magaban kenyeret enni

persze csak ha friss, aki a tegnapit megeszi az szanalmas
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 18 2014 03:50pm
Quote (Floodban @ May 18 2014 10:48pm)
szoktatok e csak ugy magaban kenyeret enni

persze csak ha friss, aki a tegnapit megeszi az szanalmas


mostanaba mar nem, de regebben sokat reggeliztem soskiflit magaba
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 03:52pm
Quote (Taszilo.^ @ 18 May 2014 23:50)
mostanaba mar nem, de regebben sokat reggeliztem soskiflit magaba


az tényleg olyan, mintha sima kenyeret ennél
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 18 2014 03:59pm
Quote (Floodban @ May 18 2014 09:48pm)
szoktatok e csak ugy magaban kenyeret enni

persze csak ha friss, aki a tegnapit megeszi az szanalmas


a sarkát kifejezetten szeretem magában, amúgy nem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2014 04:00pm
a végén (vagy az elején) kezdem meg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 04:01pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Psyclon @ May 18 2014 09:04pm)
http://www.irisglobal.org/images/home/slideshow/2013/hungry-children.jpg


apádat holnap elüti a busz egy éven belül éhendöglesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272829Next
Add Reply New Topic New Poll