d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1242526272839Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2014 12:14pm
Quote (jarabekg @ 27 May 2014 18:13)
smat a csk? jo buli lesz


Nem, csak én csinálom a ts-t.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 12:15pm
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2014 19:13)
http://1.ii.gl/jLhOLB9.jpg
rak ec diabetesz csomagom :))))))))
+ csinaltam par peanutbutterjelly szendvicset csak hogy beusson a hepatitisz is


én vettem valami dobozos üdítőt !!39!! forintért, meg van valami sajtos meg csokis krékerem, meg egy rakat makarónim
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 12:16pm
Quote (GoreKnight9 @ May 27 2014 07:13pm)
http://1.ii.gl/jLhOLB9.jpg
rak ec diabetesz csomagom :))))))))
+ csinaltam par peanutbutterjelly szendvicset csak hogy beusson a hepatitisz is


ugye tudod hogy a peanutbutterjelly az nem lekvaros mogyorovajas kenyer?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 12:16pm
Quote (Ghostmasterq @ 27 May 2014 20:15)
én vettem valami dobozos üdítőt !!39!! forintért, meg van valami sajtos meg csokis krékerem, meg egy rakat makarónim


amugy nem ertem minek vettem ennyi mocskot nem is eszek ilyeneket
majd kuldok at nektek fenypostan huehue

Quote (jarabekg @ 27 May 2014 20:16)
ugye tudod hogy a peanutbutterjelly az nem lekvaros mogyorovajas kenyer?

es te tudod hogy isten nem letezik?

This post was edited by GoreKnight9 on May 27 2014 12:18pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 12:17pm
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2014 20:13)
http://1.ii.gl/jLhOLB9.jpg
rak ec diabetesz csomagom :))))))))
+ csinaltam par peanutbutterjelly szendvicset csak hogy beusson a hepatitisz is


agy eni
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 27 2014 12:18pm
Meg letolok egy game-et aztan mehetunk ha reseteltek!
Nehogy kihagyjatok.
De latom meg regi a ladder

This post was edited by Moonflow on May 27 2014 12:20pm
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 12:23pm
Na most dobott le
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 27 2014 12:24pm
Quote (ToldiSenior @ 27 May 2014 19:23)
Na most dobott le


na akkor most "up to 6 hours"
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 27 2014 12:41pm
Quote (ToldiSenior @ May 26 2014 10:25pm)
Még 1 nap  :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

WiLi_II: java
takii: Pala
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)


Dirtydirty nem ér rá, átveszem a helyét, és leszek a sorccal.
ha valaki még most csatlakozna, akkor egy pala felszabadult
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 27 2014 12:50pm
vismajor fog jönni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272839Next
Add Reply New Topic New Poll