Quote (VwsPeEd @ 25 Mar 2013 09:40)
németországban kell megvenni, 1.9 tdi quattro. ott kapsz olyat, amire vigyáztak, és még 10 évig autó. A regadó meg nem olyan vészes.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Audi_A4_B5_Facelift_front_20090923.jpg
najó a B5-ös eszembe se jutott, tényleg egész tűrhető autó, de elismerni nem fogom, hogy igazad volt, mert csaj vagy.