d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1242526272830Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 24 2013 02:51pm
Quote (VwsPeEd @ 24 Mar 2013 21:28)
audi quattro

többi gagyi


1.3 millióért quattro audit venni is egy lehetőség, de annál az is kellemesebb hosszú távon, ha kiskanállal kasztrálod magad. öreg, hulladék kulák vannak csak
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Mar 25 2013 02:40am
Quote (bbaallaaggee @ 24 Mar 2013 21:51)
1.3 millióért quattro audit venni is egy lehetőség, de annál az is kellemesebb hosszú távon, ha kiskanállal kasztrálod magad. öreg, hulladék kulák vannak csak


németországban kell megvenni, 1.9 tdi quattro. ott kapsz olyat, amire vigyáztak, és még 10 évig autó. A regadó meg nem olyan vészes.

Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 25 2013 03:53am
Quote (VwsPeEd @ 25 Mar 2013 09:40)
németországban kell megvenni, 1.9 tdi quattro. ott kapsz olyat, amire vigyáztak, és még 10 évig autó. A regadó meg nem olyan vészes.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Audi_A4_B5_Facelift_front_20090923.jpg


najó a B5-ös eszembe se jutott, tényleg egész tűrhető autó, de elismerni nem fogom, hogy igazad volt, mert csaj vagy.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2013 04:08am
Quote (bbaallaaggee @ 25 Mar 2013 11:53)
najó a B5-ös eszembe se jutott, tényleg egész tűrhető autó, de elismerni nem fogom, hogy igazad volt, mert csaj vagy.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 25 2013 05:04am
Quote (bbaallaaggee @ 25 Mar 2013 10:53)
najó a B5-ös eszembe se jutott, tényleg egész tűrhető autó, de elismerni nem fogom, hogy igazad volt, mert csaj vagy.


balage :DDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2013 05:50am
Tfw nagynenem haza elott ahogy tolatnek be Y-ba udvarhoz az uton meg nagy durr, mondom fasza, defekt, cserelhetek kereket. Hat nem lett defekt.














A jobb elso kerek egyik felfuggesztes csavarja tort el.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 25 2013 05:53am
Quote (Baleee @ 25 Mar 2013 12:50)
Tfw nagynenem haza elott ahogy tolatnek be Y-ba udvarhoz az uton meg nagy durr, mondom fasza, defekt, cserelhetek kereket. Hat nem lett defekt.














A jobb elso kerek egyik felfuggesztes csavarja tort el.


rosszabb :DDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 25 2013 06:14am
Quote (Inakwo @ 25 Mar 2013 12:53)
rosszabb :DDD


miért lenne rosszabb? Olcsóbb azt megcsinálni mint gumit venni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 25 2013 06:21am
Quote (bbaallaaggee @ 25 Mar 2013 13:14)
miért lenne rosszabb? Olcsóbb azt megcsinálni mint gumit venni


csak nem tudja kicserélni

vagy is kilehet csak nem ott helyben azonnal
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2013 06:22am
Quote (bbaallaaggee @ 25 Mar 2013 14:14)
miért lenne rosszabb? Olcsóbb azt megcsinálni mint gumit venni


Yep, a szerencsem, hogy pont nagynenemeknel szart be, ahol a garazsban all egy 'alkatresz lada'. xddd Mingya postolok picet, csak telefonrol vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272830Next
Add Reply New Topic New Poll