d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1242526272878Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 29 2012 02:38pm
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 20:53)
http://4.imgland.net/EZs4sco.png

30 Euró volt, deluxe edition


vegyél fel barátnak!
squatsnoats a karakterem neve
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 29 2012 02:45pm
Quote (farki @ Aug 29 2012 10:38pm)
vegyél fel barátnak!
squatsnoats a karakterem neve


hogy kell? :D
Vegyél fel inkább te imo :)
Fulkol




Jólessz ez ^^


http://3.imgland.net/mZy4pA-.png

This post was edited by cowding on Aug 29 2012 02:45pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2012 03:13pm
Milyen a game?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 29 2012 03:15pm
Quote (fahrii @ Aug 29 2012 11:13pm)
Milyen a game?



és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 29 2012 08:24pm
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 21:45)
hogy kell? :D
Vegyél fel inkább te imo :)
Fulkol


http://3.imgland.net/tlD9yHg.png

Jólessz ez ^^


http://3.imgland.net/mZy4pA-.png


jaj de mindent ujrahasznositanak...
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Aug 30 2012 12:35am
endgameről van már valami infó?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 30 2012 12:38am
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 23:15)

és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset


havidíj van?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 30 2012 03:12am
Quote (ElCapitano @ Aug 30 2012 08:38am)
havidíj van?


nincs
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 30 2012 03:29am
Quote (text_killer @ Aug 30 2012 06:35am)
endgameről van már valami infó?


Ez engem is érdekelne.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 30 2012 05:41am
Quote (cowding @ Aug 29 2012 11:15pm)

és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset


hol?
nem tervezem, hogy megveszem, de ha occsóé hozzám basszák, akkor egye fene
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272878Next
Add Reply New Topic New Poll