☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Guild Wars 2
Prev
1
24
25
26
27
28
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18370
Replies: 778
Track Topic
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#251
Aug 29 2012 02:38pm
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 20:53)
http://4.imgland.net/EZs4sco.png
30 Euró volt, deluxe edition
vegyél fel barátnak!
squatsnoats a karakterem neve
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#252
Aug 29 2012 02:45pm
Quote (farki @ Aug 29 2012 10:38pm)
vegyél fel barátnak!
squatsnoats a karakterem neve
hogy kell?
Vegyél fel inkább te imo
Fulkol
Jólessz ez ^^
http://3.imgland.net/mZy4pA-.png
This post was edited by cowding on Aug 29 2012 02:45pm
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#253
Aug 29 2012 03:13pm
Milyen a game?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#254
Aug 29 2012 03:15pm
Quote (fahrii @ Aug 29 2012 11:13pm)
Milyen a game?
jó
és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#255
Aug 29 2012 08:24pm
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 21:45)
hogy kell?
Vegyél fel inkább te imo
Fulkol
http://3.imgland.net/tlD9yHg.png
Jólessz ez ^^
http://3.imgland.net/mZy4pA-.png
jaj de mindent ujrahasznositanak...
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#256
Aug 30 2012 12:35am
endgameről van már valami infó?
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#257
Aug 30 2012 12:38am
Quote (cowding @ 29 Aug 2012 23:15)
jó
és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset
havidíj van?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#258
Aug 30 2012 03:12am
Quote (ElCapitano @ Aug 30 2012 08:38am)
havidíj van?
nincs
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#259
Aug 30 2012 03:29am
Quote (text_killer @ Aug 30 2012 06:35am)
endgameről van már valami infó?
Ez engem is érdekelne.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#260
Aug 30 2012 05:41am
Quote (cowding @ Aug 29 2012 11:15pm)
jó
és még 4 napig geciolcsón lehet megvenni, mert a pre-orderes dolognak van lejárati ideje és mindenki el akarja adni a fölöset
hol?
nem tervezem, hogy megveszem, de ha occsóé hozzám basszák, akkor egye fene
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
24
25
26
27
28
78
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact