d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1242526272864Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:28am
Amúgy azt vágod remélem, hogy a háziorvos is hülyének néz és édesítőszert etet veled, ugye?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 14 2011 07:30am
xD Pár perc legalább nem unalmas melóban amíg ezt a szerencsétlen alkotását olvasom.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:30am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:23pm)
tereljel csak fazon, tisztara erezni rajtad be vagy parazva, soha a kurva nenikedbe nem fogsz merni velem talalkozni.


szemelvények a korábbi levelezésünkből

előzmény:
- "nekem nem csak a szam jar"
- "megadom neked a szamom ha felhivsz meg most. enyemrol most fogyott el az egyseg." (=lol)
- gosu dodge skills
- túl sok a duma :\
- hivjal most vagy 1 gyava fereg geci vagy gg
- nezzed meg a personal fotomat te kis csiska geci hogynell ki kette törlek
- hidd el SZEJJJJJEL szaggatnalak te fasszopo.
- BESZELJUNK MAR TELEFONON RENDBEN ? NE LEGYEL MAR GYAVA GECI. VALALD MAR FEL ? ?MAGAD.


megoldási kisérlet:

- Szerda este 10 óra Moszkva tér, óra alatt. Megfelel?
- meg ofc


eredmény:
kurvára nem mert eljönni :lol:
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:30am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:28pm)
Amúgy azt vágod remélem, hogy a háziorvos is hülyének néz és édesítőszert etet veled, ugye?


:DDDDDDDDDDDDDDD
ember biztosan az edesitoszer fokozni fogja a GabaA erg Gamma Amino Vajsav agyi hirkozlo molekula gatlo neurotranszmitter hatasat...
ennyire buta lenyt...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 07:31am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 14:30)
szemelvények a korábbi levelezésünkből

előzmény:
- "nekem nem csak a szam jar"
- "megadom neked a szamom ha felhivsz meg most. enyemrol most fogyott el az egyseg." (=lol)
- gosu dodge skills
- túl sok a duma :\
- hivjal most vagy 1 gyava fereg geci vagy gg
- nezzed meg a personal fotomat te kis csiska geci hogynell ki kette törlek
- hidd el SZEJJJJJEL szaggatnalak te fasszopo.
- BESZELJUNK MAR TELEFONON RENDBEN ? NE LEGYEL MAR GYAVA GECI. VALALD MAR FEL ? ?MAGAD.

megoldási kisérlet:
- Szerda este 10 óra Moszkva tér, óra alatt. Megfelel?
- meg ofc


eredmény:
kurvára nem mert eljönni :lol:


pattogjál még a kamu idézeteiddel, szánalmas
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:31am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:30pm)
:DDDDDDDDDDDDDDD
ember biztosan az edesitoszer fokozni fogja a GabaA erg Gamma Amino Vajsav agyi hirkozlo molekula gatlo neurotranszmitter hatasat...
ennyire buta lenyt...


:rofl:
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:32am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:30pm)
szemelvények a korábbi levelezésünkből

előzmény:
- "nekem nem csak a szam jar"
- "megadom neked a szamom ha felhivsz meg most. enyemrol most fogyott el az egyseg." (=lol)
- gosu dodge skills
- túl sok a duma :\
- hivjal most vagy 1 gyava fereg geci vagy gg
- nezzed meg a personal fotomat te kis csiska geci hogynell ki kette törlek
- hidd el SZEJJJJJEL szaggatnalak te fasszopo.
- BESZELJUNK MAR TELEFONON RENDBEN ? NE LEGYEL MAR GYAVA GECI. VALALD MAR FEL ? ?MAGAD.

megoldási kisérlet:
- Szerda este 10 óra Moszkva tér, óra alatt. Megfelel?
- meg ofc


eredmény:
kurvára nem mert eljönni :lol:


Hazudsz ember, te ha most ma neked este 10 moszkva teren megfelel, akkor ott vagyok, na mit szolsz hozza? itt mindenki elott ird le, igen vagy nem?
de nem kerek terelest.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 07:32am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 15:31)
:rofl:


ezen en is felnevettem. :))
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:33am
Quote (Psyclon @ Nov 14 2011 01:30pm)
xD Pár perc legalább nem unalmas melóban amíg ezt a szerencsétlen alkotását olvasom.


te is szanalmas vagy ember, azt se tudod kivagyok, feljossz ide munkahelyeden, es beverodsz arra az oldalra ahol tobben vannak, te is egy gyava senki vagy csak...
egyedul elbanok az egesz kibaszott tarsasaggal...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:34am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:32pm)
Hazudsz ember, te ha most ma neked este 10 moszkva teren megfelel, akkor ott vagyok, na mit szolsz hozza? itt mindenki elott ird le, igen vagy nem?
de nem kerek terelest.


nem kerülne 10 secbe postolni a printscreenelt pm-t, de inkább átadom a magam a "lol u mad" életérzésnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272864Next
Closed New Topic New Poll