d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12425262728129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:13pm
btw itt vagy a megyei kórházban? :D
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 18 2011 01:13pm
Quote (Inakwo @ 18 May 2011 20:51)
milesz vele ha valami nagy problémája lesz tényleg?


donoljon elotte :D
á ne csinálj má faszságot ember ! 2 csajéé ? az ÉLET ennél sokkal keményebb nem 2 nő körül forog a világ ....
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:13pm
Quote (Saenchai @ 19 May 2011 00:13)
btw itt vagy a megyei kórházban? :D


hunsub tali az ágyánál!
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 18 2011 01:14pm
Quote (beni @ 18 May 2011 21:08)
akár :- D ebben nem vagyunk finnyásak


csak neked csak most :D

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:14pm
Quote (bitu @ May 18 2011 09:13pm)
donoljon elotte :D
á ne csinálj má faszságot ember ! 2 csajéé ? az ÉLET ennél sokkal keményebb nem 2 nő körül forog a világ ....


de nem érted,az egyikük 1 succubus volt!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:14pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 21:14)
csak neked csak most :D

http://img233.imageshack.us/img233/6307/apriloneilperfectbody2.jpg


:drool: vadító
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:15pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 20:14)
csak neked csak most :D

http://img233.imageshack.us/img233/6307/apriloneilperfectbody2.jpg


OMG EDITELD KILÁTSZIK A PARIZER MEGRONTJA A KICSIKET
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:15pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2011 09:15pm)
OMG EDITELD KILÁTSZIK A PARIZER MEGRONTJA A KICSIKET


ránéztem a képre és bámm elbasztam az életem...:/

This post was edited by Saenchai on May 18 2011 01:15pm
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 18 2011 01:16pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:15)
ránéztem a képre és  bámm elbasztam az életem...:/


teee pokolfattyaaa... tee...

bocs... te pokol félszemű kutyájaaa... tee!!

ráadásul még az agyad is elszívtad :o
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:17pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 20:15)
ránéztem a képre és  bámm elbasztam az életem...:/


nem bírtad elviselni a látványt ,,, és azonnal bevágtál ,,,, fél liter pálinkát meg pár xanaxot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12425262728129Next
Closed New Topic New Poll