d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1242526272835Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 9 2011 08:55am
na akkor most én is bepostolok

nfdgafsf
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 08:55am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 16:52)
komolyan nem értem miért küszködsz vele :) szerintem ezeken a "beszélgetésen" többnyire minden jobb érzésű és türelmesebb tagunk túl van :)

és semmi haszna nem volt eddig

retard és kész :P  Rici után egy gyenge utóérzést még kelt az emberekben :)


a baj csak az, hogy barmilyen idiota is volt rici a forumon, attol fuggetlenul egy ertelmes ember, aki viselkedes zavarokkal kuzd. sokkal tobbre tartom ot, mint ezt a putnoki senkit.
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:56am
Quote (ecneB @ 9 Mar 2011 16:55)
a baj csak az, hogy barmilyen idiota is volt rici a forumon, attol fuggetlenul egy ertelmes ember, aki viselkedes zavarokkal kuzd. sokkal tobbre tartom ot, mint ezt a putnoki senkit.


Jaja, Rici más volt.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:56am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 16:55)
Észrevettem : )) ez a sok éves itt töltött tapasztalat !  : P


nem :D szimplán csak 2 iq-nál többel rendelkezem :DD

Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 16:55)
Én ilyen hülye vagyok, hogy nem hagy az ilyen nyugodni, na meg még fiatal, lehet hogy tudok rá hatni, bár tudom
gyakran naív vagyok ilyen kérdésekben. :unsure:


:) nőőők... túl anyáskodóak néha :)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:58am
Quote (ecneB @ 9 Mar 2011 16:55)
a baj csak az, hogy barmilyen idiota is volt rici a forumon, attol fuggetlenul egy ertelmes ember, aki viselkedes zavarokkal kuzd. sokkal tobbre tartom ot, mint ezt a putnoki senkit.


nekem sose volt semmi bajom Ricivel :D nem azért mondtam...

ami hülyesége volt, azt ignoráltam, a többi meg egy kis színt vitt a sub életébe


csak mondom, egy gyenge feelinget csinál még itt ez a hülye... most gondolj bele, ha nem lenne kit anyáznánk? már senki nem lenne :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 08:59am
mi van itt?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 09:00am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 16:58)
nekem sose volt semmi bajom Ricivel :D nem azért mondtam...

ami hülyesége volt, azt ignoráltam, a többi meg egy kis színt vitt a sub életébe


csak mondom, egy gyenge feelinget csinál még itt ez a hülye... most gondolj bele, ha nem lenne kit anyáznánk? már senki nem lenne :D


nem tudom minek kell vki, akinek lehet szidni az edesanyjat, de mindegy. mas forumokon erdekes mod nincs meg ez a szint, persze neha elofordul egy-ket durvabb szovaltas, de azt az erintett felek elintezik pm-ben.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 09:01am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 16:19)
Erről van itt szó  : )
Ha az adott kérdésre a válasz 1-2szó, egyszerűbb / normálisabb viselkedés lenne választ adni rá, majd szólni neki NORMÁLISAN, hogy figyuzz már, tudom, hogy új vagy, de legközelebb az ilyen típusú kérdéseket a stickybe írd mivel direkt erre van kitalálva.
Valószínűnek tartom, hogy, ha ezt látnák az újak, ők is normálisabban viselkednének.
Az meg, hogy beugatnak nektek... hát könyörgöm... 99.99%ban ti provokáljátok és generáljátok a feszültséget.



Mindenki volt új... nem tehet róla, hogy most éppen ő az aki új.


:wub:
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 09:02am
Quote (Epiphone @ Mar 9 2011 03:45pm)
még senki nem sértett itt engem meg :) lejárattam magam nem is egyszer, de nagyrészt direkt volt és jót szórakoztam rajta. soha nem habzik a szám ,sőt nagyon nyugodt alkat vagyok és nem is hisztizek, csak néha produkálom magam. és valóban többre tartom magam nálad, amennyire itt sikerült kiismerjelek :( irl szánalom vagy


Senki sem bántott még meg? Orly? Akkor miért sírtál amikor megkérdeztem, h miért kellett söndört reportolni, hogy te láttad hogy bánik vele? Láttad mekkora fasz volt? (ha jólemlékszem pont szó szerint) Persze, az emberek direkt szokták lejáratni magukat, és jót szórakoznak rajta... ha visszaolvasnád a saját postjaidat látnád a fröcsögő nyáladat és csurgó könnyeidet, és azt, hogy egyszerű vagy mint egy faék.

És az, hogy egy atyafi pusztai szakközepes suttyó csóri tróger aki csak 3,5 IQval több mint egy mekcsiken, aki nao szejcsizi a tincsi tsajszikat, és olyan szinten függ egy online társaságtól, hogy akárhányszor elzavarják, akárhányszor leírja h ő mekkora rl rulzor, és hogy mennyire nincs szüksége erre az egészre mert, hogy őt rl mennyire szeretik (persze a fent említett okokból ezt alapból kétlem), mégis minden egyes kurva alkalommal visszajön, és próbálja megszerettetni magát, többre tartja magát nálam a valós életben, az alapján, ahogy online megismert, biztos azért van mert én tényleg akkora suttyú vagyok.

Nem kezdem el bizonygatni neked, hogy jobb vagyok nálad, egyrészt mert ez egy tény, másrészt meg neked mondhat akármit az ember, akár szépen akár kapszlokkal, nem jut el az agyadig, mivel ostoba vagy.

Az, hogy boldogabb vagy nálam, lehetséges, de csak szimplán azért mert boldogok a lelki szegények... Ha ezért tartod többre magad akkor csak annyit mondok, hogy okj.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 09:03am
kár hogy letöröltem a greendayquotes.txt-t :(

This post was edited by Namechange on Mar 9 2011 09:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272835Next
Add Reply New Topic New Poll