Quote (banyek @ 30 May 2010 17:33)
Mester!
Agyonütlek, ha te is cicabaal miatt predire szavazol, és örökre letagadlak

mar a 10. oldalon ra szavaztam es nem is csak azert mert cicabaal hanem szerintem tenyleg vicces mien nagy kepessegekre tett szert a paint kezeleseben
