d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12425262728197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2009 02:33am
Quote (BeneGessir @ 26 Dec 2009 10:03)
ja , végre már csak ti meg a kis seggnyaloitok lesztek
ha már rakat mindenki leszarja és itt nem kapjatok meg a napi tutit


De jó, hogy nincs topic
a köztetek lévő ércelődés nélkül :(

This post was edited by bavar01 on Dec 26 2009 02:33am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 26 2009 02:35am
Quote (BeneGessir @ 26 Dec 2009 09:03)
ja , végre már csak ti meg a kis seggnyaloitok lesztek
ha már rakat mindenki leszarja és itt nem kapjatok meg a napi tutit


beoltottál igazán a rakával, kurvajó vagy

úgy csinálod mintha az életem lenne, betonverő
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 26 2009 02:51am
Quote (bavar01 @ Dec 26 2009 09:33am)
De jó, hogy nincs topic
a köztetek lévő ércelődés nélkül :(


--> l
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 26 2009 02:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Dec 2009 01:56)
mit postolt az álatja?


nuff said
ja igen meg még azt szeretném megkérdezni h miért banolnak azért ha 1 másik ip-ről logolok fel az accommal?(vagy eggyeltalán banolnak-e, gondolok itt arra hogy pl sulibol fellépek jsp-re)



Elvileg nem de nem túlzottan ajánlott public helyről belogolni, Én sulimban valami állat csinált vagy 10 multit és autobannolva van suli ip. :rolleyes:
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 26 2009 03:01am
Quote (ElCapitano @ 26 Dec 2009 09:55)
[B][/B]

Elvileg nem de nem túlzottan ajánlott public helyről belogolni, Én sulimban valami állat csinált vagy 10 multit és autobannolva van suli ip. :rolleyes:


ha a DE-Kémiáról beszélsz akkor sry
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 26 2009 03:02am
Quote (Janou @ 26 Dec 2009 10:01)
ha a DE-Kémiáról beszélsz akkor sry


Ha nem kezd el exair is krealni win lett volna mert így egyszerre voltunk belogolva és írtunk egymás topicjába aztán ip check'd. =(
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Dec 26 2009 03:05am
Quote (Janou @ 26 Dec 2009 11:01)
ha a DE-Kémiáról beszélsz akkor sry


ezen felrohogtem :-))))
regi szep emlekek
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 03:06am
Mi történik akkor, ha valaki scammed itemet/fg-t kap?

példa:

xy lop trade közben 10k fg-t, meglátja xc topicját amint full inv 3 18+ 20at árul, belepostol, h 10k ft, xc elfogadja, megtörténik a csere.

lockolják őt is és lescammelik 10k-val?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 26 2009 03:06am
Quote (kemiii1338 @ Dec 26 2009 10:06am)
Mi történik akkor, ha valaki scammed itemet/fg-t kap?

példa:

xy lop trade közben 10k fg-t, meglátja xc topicját amint full inv 3 18+ 20at árul, belepostol, h 10k ft, xc elfogadja, megtörténik a csere.

lockolják őt is és lescammelik 10k-val?


tuti h nem
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 26 2009 03:08am
Quote (kemiii1338 @ 26 Dec 2009 10:06)
Mi történik akkor, ha valaki scammed itemet/fg-t kap?

példa:

xy lop trade közben 10k fg-t, meglátja xc topicját amint full inv 3 18+ 20at árul, belepostol, h 10k ft, xc elfogadja, megtörténik a csere.

lockolják őt is és lescammelik 10k-val?


Nem hiszem de ha gyanúsan gyors volt a trade, szarrá vizsgálják. Pl locked lesz de nem scammer, mint te pl.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12425262728197Next
Add Reply New Topic New Poll