d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1242526272831Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
May 30 2009 01:22pm
Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 20:04)

nade mindegy, akkor viszont szerbusz.


aki b-vel irja a szervuszt, az kurvabuta
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 30 2009 01:23pm
Quote (Fanka @ Sat, 30 May 2009, 21:22)
aki b-vel irja a szervuszt, az kurvabuta


és ezt Te mondod bajclinak? :lol:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2009 01:23pm
Quote (Fanka @ Sat, 30 May 2009, 20:22)
aki b-vel irja a szervuszt, az kurvabuta


ja én már gondoltam hogy ki kéne toloncolni bajclit sőt az összes bushidóst az országból, de a jelenlegi körülmények közt nem megvalósítható
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
May 30 2009 01:23pm
Quote (Norina @ Sat, 30 May 2009, 20:23)
és ezt Te mondod bajclinak? :lol:


true
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2009 01:24pm
Quote (Fanka @ Sat, 30 May 2009, 21:22)
aki b-vel irja a szervuszt, az kurvabuta


word. :ph34r:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2009 01:25pm
Quote (Fanka @ Sat, 30 May 2009, 21:23)
true


aki truenak irja a trvet az kurvabuta
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
May 30 2009 01:26pm
Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 21:04)
szerintem egy érv nem sokkal nagyobb erőfeszítés, mint 10-15 érv nélküli "akinemhisznekemazbutamintaföldéskész"-post...
nade mindegy, akkor viszont szerbusz.


nektek semmi se lenne jó, mindenbe belekötnétek, ami ellentmond annak amit ti gondoltok, szóval teljesen mindegy^^•
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
May 30 2009 01:26pm
Quote (GoreKnight9 @ Sat, 30 May 2009, 20:25)
aki truenak irja a trvet az kurvabuta


csak az a különbség, h a szervuszt igy irják hivatalosan ...
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2009 01:27pm
Quote (Fanka @ Sat, 30 May 2009, 21:26)
csak az a különbség, h a szervuszt igy irják hivatalosan ...


jajj nehogymar ezen akadj ki
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2009 01:27pm
Quote (Fanka @ Sat, May 30 2009, 08:26pm)
csak az a különbség, h a szervuszt igy irják hivatalosan ...


"Mind a kettő helyes. Eredetileg servus humillimus = alázatos szolgája kifejezésből származik. A szerbusz változat a nyelv alakulásának következménye, az értelmező szótárban is szerepel a szerbusz alak."
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272831Next
Add Reply New Topic New Poll