Quote (bajcli @ Sat, 30 May 2009, 21:04)
szerintem egy érv nem sokkal nagyobb erőfeszítés, mint 10-15 érv nélküli "akinemhisznekemazbutamintaföldéskész"-post...
nade mindegy, akkor viszont szerbusz.
nektek semmi se lenne jó, mindenbe belekötnétek, ami ellentmond annak amit ti gondoltok, szóval teljesen mindegy^^•