Quote (lowxair @ Mon, 25 May 2009, 20:55)
Am számomra csak az a nagyon érdekes hogy az ilyen fiatal párok többsége, mondjuk olyan helyzetben hogy tetováltassuk egymásra a másik nevét, meghátrálnak és szájhuzogatva mondják h jajj ink nem (mert arra gondolnak h később mivan ha különválnak)... De ha jön a gyerek akkor ők ki fognak ám tartani egymás mellett örökre!!
Altalanossagban tenyleg "ez van"...
Effelol megkozelitve ismet odajutunk el, hogy hiba, ami -valoszinuleg- tortenni fog.
De arra is megvan az esely, hogy ok helyes donteseket hoznak, rendesen nevelik fel a gyerekuket es tenyleg egyutt elik le az eletuket...
Nemtudhatjuk...
A negativ hozzaszolasok se alaptalanul jonnek, a mai vilagban tobbszor sul el ez a dolog ebben a korban negativan, mint pozitivan.
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:58)
és akkor mi van? a mi dolgunk nem? majd akkor mondhatod ezt ha drogos csöves lesz a gyerekemből.addig nem.
Akkor mar keso lesz, es ezt akarja megelozni.
Nemtudhatja, hogy ez lesz, de nem alaptalan amit mond...
This post was edited by ang3l on May 25 2009 01:01pm