Quote (Nerz8 @ Sun, 23 Mar 2008, 12:36)
hát, ha úgy vesszük nekem is a db volt az első anime, mert ugye ment a tvbe, és hát akkor kötelező volt nézni ^^
"kotelezo" lol

Amugy en ugy voltam vele, hogy mikor kijott a DB, mindenki azt rajzolta a suliban meg altalanosban. En is elkezdtem rajzolgatni ^^ Szal haverokkal csak azt csinaltuk hogy pl Gokut meg ilyeneket rajzoltunk. Aztan jott a DBZ amit mar neztem is, ofc abbol is rajzoltam parat xd
Utana megneztem a DBt, aztan a DBGTt, szal ilyen osszekutyulva. De a vegen azert csak rajottem mi hogy volt ^^