d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev12425262728162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 23 2008 04:21am
Quote (Calypsol @ Sun, 23 Mar 2008, 11:15)
Ghost in the Shell


Ezt vouch, de imo eleg nehez megerteni. Marmint en mar regen lattam, lehet csak tul fiatal voltam, de lehet megint megnezem.

Nekem NAGYON tetszik a Bleach, a Hellsing es a Deathnote.
En ezeket ajanlanam.

De leginkabb a Bleachet. Viszont az eleg hosszu ^^

Amugy jol dontesz farki. Imo smile.gif

This post was edited by kabraxis6 on Mar 23 2008 04:22am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 23 2008 04:39am
Quote (farki @ Sun, 23 Mar 2008, 11:12)
na, úgy döntöttem, én is megnézek vmi ilyesmit.

melyiket ajánljátok a legeslegeslegeslegeslegjobbnak? biggrin.gif


death note, elfen lied (bár lehet kicsit erős lesz első animének biggrin.gif ), bleach, naruto, vampire hunter D

/e: szerintem farki neked a death note nagyon be fog jönni

This post was edited by Nerz8 on Mar 23 2008 04:40am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 23 2008 05:34am
Nerz, nekem is az Elfen Lied volt az elso anime biggrin.gif
Vagyis nem, mert a Ghost in the Shell, az se semmi, de az meg regebben volt, akkor meg nem is tudtam hogy az mi az az anime xd
DB / DBZ / DBGT azok animek? :S
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 23 2008 05:36am
Quote (kabraxis6 @ Sun, 23 Mar 2008, 12:34)
Nerz, nekem is az Elfen Lied volt az elso anime biggrin.gif
Vagyis nem, mert a Ghost in the Shell, az se semmi, de az meg regebben volt, akkor meg nem is tudtam hogy az mi az az anime xd
DB / DBZ / DBGT azok animek? :S


hát, ha úgy vesszük nekem is a db volt az első anime, mert ugye ment a tvbe, és hát akkor kötelező volt nézni ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 23 2008 05:44am
Quote (Nerz8 @ Sun, 23 Mar 2008, 12:36)
hát, ha úgy vesszük nekem is a db volt az első anime, mert ugye ment a tvbe, és hát akkor kötelező volt nézni ^^


"kotelezo" lol biggrin.gif Amugy en ugy voltam vele, hogy mikor kijott a DB, mindenki azt rajzolta a suliban meg altalanosban. En is elkezdtem rajzolgatni ^^ Szal haverokkal csak azt csinaltuk hogy pl Gokut meg ilyeneket rajzoltunk. Aztan jott a DBZ amit mar neztem is, ofc abbol is rajzoltam parat xd
Utana megneztem a DBt, aztan a DBGTt, szal ilyen osszekutyulva. De a vegen azert csak rajottem mi hogy volt ^^
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Mar 23 2008 06:13am
Quote (farki @ Sun, 23 Mar 2008, 11:12)
na, úgy döntöttem, én is megnézek vmi ilyesmit.

melyiket ajánljátok a legeslegeslegeslegeslegjobbnak? biggrin.gif


strawberry panic
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 29 2008 05:29am
Omg :< Ma elkezdtem keresni a Bleach 167-et, mert hogy minden Csutortokon adnak ki egy reszt.

Aztan beugrott, kb 10 perc kereses / nem talalas utan, hogy csak Aprilis 9.-en adjak ki a kovetkezot cry3.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 29 2008 05:40am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 29 Mar 2008, 12:29)
Omg :< Ma elkezdtem keresni a Bleach 167-et, mert hogy minden Csutortokon adnak ki egy reszt.

Aztan beugrott, kb 10 perc kereses / nem talalas utan, hogy csak Aprilis 9.-en adjak ki a kovetkezot cry3.gif


y sad.gif
amugy sztem 166 akartal irni biggrin.gif

This post was edited by Rawen on Mar 29 2008 05:43am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 30 2008 12:59pm
Quote (Rawen @ Sat, 29 Mar 2008, 12:40)
y sad.gif
amugy sztem 166 akartal irni biggrin.gif


Ja, a 166 jon? 8D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 30 2008 02:00pm
Lolz talaltam Bleach OSTt!!!!!!! HELL YEAH! xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev12425262728162Next
Add Reply New Topic New Poll