d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev12425262728397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 4 2008 04:11pm
Quote (ateec @ Tue, 4 Mar 2008, 20:36)
Egy nő vásárol a szupermarketban.

2 liter 2,8%-os tejet,

egy doboz tojást,

egy doboz narancslét,

egy fej káposztát,

egy negyed kiló kávét,

20 dkg sonkát

Kirakja szépen sorban a dolgokat a pénztárnál a futószalagra.

Mögötte áll egy részeg a sorban és nézi ahogy pakol. amikor a pénztáros üti
be a tételeket a pénztárgépbe, halkan megjegyzi: Te biztosan egyedül élsz. A
nő meglepődik a megjegyzésen, hiszen valóban egyedülálló.

Végignézi a dolgokat amit vásárolt, de nem talál bennük semmi olyant amitől a
részeg következtetni tudna az ő családi állapotára.

Felülkerekedik a kíváncsiság benne és odafordul a részeghez: Tudja mit?

Magának teljesen igaza van, de miből jött rá, hogy egyedül élek?

Erre a részeg:

Mert randa vagy!!

erre a nő:

maga meg részeg!

erre a részeg:

az lehet, de ez az állapot holnap reggelre elmúlik!


ez tetszik biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2008 08:25am
A mai adag
Bemegy a Forma 1-es versenyző a Mc Donalds-ba. Odaáll a pulthoz és megkérdezik tőle:
-Mit kér uram? McRoyal-t? Mc Chiken-t?
-Nem. Mc Laren-t!

A Ferrari Forma-1 csapata lecserélte teljes műszaki gárdáját, miután magyar használtautó kereskedőkkel végzett teszteket. A magyar kereskedők csapata 4 másodperc alatt lecserélte a kerekeket, sőt, ennyi idő alatt megbuherálta a váltót, visszapörgette a kilométerórát és az egész autót eladta a McLaren csapatnak.

Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!!!

Mi megy át utoljára az ejtőernyős agyán?
A sípcsontja

A magyar nemzeti tizenegy:

Kapus: Lékó Péter (ritkán mattolják) .
Hátvédek: Lagzi Lajcsi (nehéz mellette elmenni), Máté Krisztina (nála „Nincs kegyelem!”), Vágó István (sok embert késztetett már megállásra), Friderikusz Sándor (mindenhol ott van).
Középpályások: Grespik László (ha a labdát is olyan szorgosan adja be, mint a bírói keresleteket…), Kiszel Tünde (az Activityben számtalanszor megcsodálhattuk a „Passz”-szát), Stohl András (kedvére száguldozhat) .
Csatárok: Simek Kitty (a gyilkos lövések nagymestere), Erdei Zsolt (egy az egyben bárkit megver) és végül Dévényi Tibor (pontos labdák + bármit kér tőle Lothar Matthäus, Tibi bácsi elintézi!).

David Beckham-et megkérik, hogy számoljon el 13-ig. Beckham számol: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
- Dehát a tizenegyest kihagytad!
- Azt mindig kihagyom.

- Uram, fordítva tartja az újságot - figyelmezteti az egyik utas a villamoson a másikat.
- Tudom, de csak így láthatom a csapatomat az első helyen.

This post was edited by Vharimatras on Mar 5 2008 08:26am
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Mar 5 2008 08:36am
Quote (Vharimatras @ Wed, Mar 5 2008, 03:25pm)

...
A magyar nemzeti tizenegy:

Kapus: Lékó Péter (ritkán mattolják) .
Hátvédek: Lagzi Lajcsi (nehéz mellette elmenni), Máté Krisztina (nála „Nincs kegyelem!”), Vágó István (sok embert késztetett már megállásra), Friderikusz Sándor (mindenhol ott van).
Középpályások: Grespik László (ha a labdát is olyan szorgosan adja be, mint a bírói keresleteket…), Kiszel Tünde (az Activityben számtalanszor megcsodálhattuk a „Passz”-szát), Stohl András (kedvére száguldozhat) .
Csatárok: Simek Kitty (a gyilkos lövések nagymestere), Erdei Zsolt (egy az egyben bárkit megver) és végül Dévényi Tibor (pontos labdák + bármit kér tőle Lothar Matthäus, Tibi bácsi elintézi!).

...


ezt lehet ki kéne probálni még sikeres is lehet biggrin.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 5 2008 08:38am
Quote (Vharimatras @ Wed, 5 Mar 2008, 15:25)
Kapus: Lékó Péter (ritkán mattolják) .
Hátvédek: Lagzi Lajcsi (nehéz mellette elmenni), Máté Krisztina (nála „Nincs kegyelem!”), Vágó István (sok embert késztetett már megállásra), Friderikusz Sándor (mindenhol ott van).
Középpályások: Grespik László (ha a labdát is olyan szorgosan adja be, mint a bírói keresleteket…), Kiszel Tünde (az Activityben számtalanszor megcsodálhattuk a „Passz”-szát), Stohl András (kedvére száguldozhat) .
Csatárok: Simek Kitty (a gyilkos lövések nagymestere), Erdei Zsolt (egy az egyben bárkit megver) és végül Dévényi Tibor (pontos labdák + bármit kér tőle Lothar Matthäus, Tibi bácsi elintézi!).


ezen jót mosolyogtam, viszont a többi elég szar xd
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 5 2008 09:33am
Quote (Vharimatras @ Wed, 5 Mar 2008, 15:25)


David Beckham-et megkérik, hogy számoljon el 13-ig. Beckham számol: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
- Dehát a tizenegyest kihagytad!
- Azt mindig kihagyom.



xDxD
Member
Posts: 11,955
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2008 10:31am
Volt egy öreg cukrász. Nagyon öreg volt. Aztán
meghalt. Nem lehetett rá mondani, hogy igazán becsületes ember volt. Így hát a pokolra került. Ott találkozik az ördöggel, aki körbevezeti. Cellák, kínzóeszközök és sikolyok mindenütt. Látja az öreg, hogy egy embernek patkolják a talpát az egyik teremben. Kérdi az öreg:
- Miért patkolják szegénynek a talpát?
Ördög:
- Mert lópatkoló volt.
Lát egy másik szerencsétlent az öreg, akit felszögelnek egy asztalra.
Öreg:
- Hát őt meg miért szögelik oda?
Ördög:
- Asztalos volt.
Az öreg elkezd röhögni.
Ördög:
- Min röhögsz öreg?
Öreg:
- Azon, hogy velem nem tudtok mit kezdeni, mert cukrász voltam.
Ördög:
- Dehogynem! A két tojásodat fogjuk felverni habnak!


ancsi és Juliska az erdő szélén fürdenek. Mire Juliska kiszalad az anyjához, és megkérdezi tőle:
- Anya mi az Jancsi két lába között?
Az anya nem akarja felvilágosítani Juliskát és azt mondja:Kislányom az egy furulya.
Juliska egy óra múlva visszamegy, és azt mondja:
- Anya, fújtam is, szívtam is, de sehogy sem akart szólni.


A rádióban bemondják, hogy marslakók szálltak le a Földre. Ezek kicsi zöld emberek és ha szótagolva beszélünk hozzáájuk, megértik amit mondunk. Józsi bácsi sétál az erdö szélén, hirtelen meglát egy kis zöld embert. Nosza, odarohan és lelkendezve beszélni kezd:
- Én va-gyok a Jó-zsi bá-csi és ép-pen er-re sé-tál-tam. Hát te ki vagy és mit cs-nálsz er-re fe-lé?
A válasz:
- Én va-gyok a va-dász és sza-rok.


Stevie Wonder találkozik a neves golfbajnokkal, Tiger Woods-szal, és megemlíti neki, hogy ő is remekül golfozik. Tiger kissé kételkedik a vak zenész golftudásában, de udvariasságból inkább nem szól semmit.
- Mielőtt elütöm a labdát - magyarázza Stevie -, megkérek valakit, hogy álljon a lyukhoz, és kiáltson egyet. A hallásom annyira kifinomult, hogy egészen pontosan tudok célozni.
Tiger elámul, Stevie pedig azt javasolja, hogy játsszanak egy meccset.
Amikor Tiger belemegy, a zenész megkérdezi:
- Mit szólnál, ha 100 ezer dollár lenne a tét?
A golfozó nem akar pénzért játszani, de Stevie addig erősködik, amíg elfogadja ezt a javaslatot is, majd megkérdezi:
- Na jó, és mikor játsszunk?
- Nekem bármelyik éjszaka megfelel - feleli Stevie.

This post was edited by kem on Mar 5 2008 10:34am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 5 2008 10:33am
Quote (kem @ Wed, 5 Mar 2008, 17:31)
Volt egy öreg cukrász. Nagyon öreg volt. Aztán
meghalt. Nem lehetett rá mondani, hogy igazán becsületes ember volt. Így hát a pokolra került. Ott találkozik az ördöggel, aki körbevezeti. Cellák, kínzóeszközök és sikolyok mindenütt. Látja az öreg, hogy egy embernek patkolják a talpát az egyik teremben. Kérdi az öreg:
- Miért patkolják szegénynek a talpát?
Ördög:
- Mert lópatkoló volt.
Lát egy másik szerencsétlent az öreg, akit felszögelnek egy asztalra.
Öreg:
- Hát őt meg miért szögelik oda?
Ördög:
- Asztalos volt.
Az öreg elkezd röhögni.
Ördög:
- Min röhögsz öreg?
Öreg:
- Azon, hogy velem nem tudtok mit kezdeni, mert cukrász voltam.
Ördög:
- Dehogynem! A két tojásodat fogjuk felverni habnak!


ancsi és Juliska az erdő szélén fürdenek. Mire Juliska kiszalad az anyjához, és megkérdezi tőle:
- Anya mi az Jancsi két lába között?
Az anya nem akarja felvilágosítani Juliskát és azt mondja:Kislányom az egy furulya.
Juliska egy óra múlva visszamegy, és azt mondja:
- Anya, fújtam is, szívtam is, de sehogy sem akart szólni.


lold mindkettőn ezek jók voltak biggrin.gif
Member
Posts: 11,955
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.00
Mar 5 2008 10:40am
Március 31-én a vak kisfiú édesanyja odamegy a kisgyerekhez:
- Kisfiam, ma egy csodás dolog történt velem. Elköltöttem a család össze pénzét, és kölcsönökbe vertem magam, de sikerült vennem egy olyan csodakrémet, amivel ha bekened a szemed holnap reggelre újra látni fogsz.
A gyerek nagyon örül, bekenik a szemét, lefekszik aludni.
Másnap reggel amikor felébred, még mindig nem lát.
- Anya, még mindíg vak vagyok, nem hatott a krém!
- Hahaha, bedőltél! Április elseje vaaaan..!

A kis Zolika rohan az apukájához:
- Apa, Apa!! Anya felakasztotta magát a padláson!!
Felmennek megnézni.
- De itt nincs senki!
- Tudom. ÁPRILIS BOLONDJA!! A pincében van...
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 5 2008 11:38am
Quote (kem @ Wed, Mar 5 2008, 05:40pm)
Március 31-én a vak kisfiú édesanyja odamegy a kisgyerekhez:
- Kisfiam, ma egy csodás dolog történt velem. Elköltöttem a család össze pénzét, és kölcsönökbe vertem magam, de sikerült vennem egy olyan csodakrémet, amivel ha bekened a szemed holnap reggelre újra látni fogsz.
A gyerek nagyon örül, bekenik a szemét, lefekszik aludni.
Másnap reggel amikor felébred, még mindig nem lát.
- Anya, még mindíg vak vagyok, nem hatott a krém!
- Hahaha, bedőltél! Április elseje vaaaan..!

A kis Zolika rohan az apukájához:
- Apa, Apa!! Anya felakasztotta magát a padláson!!
Felmennek megnézni.
- De itt nincs senki!
- Tudom. ÁPRILIS BOLONDJA!! A pincében van...


ehh lol


Chuck Norris got Enigma, in classic.
Chuck Norris can dupe anni and torch, in classic.
Chuck Norris has got Forty in in classic!!!!!!!!!!!!!!!!44
Chuck Norris has got Tal mf soso in Classic
Chuck Norris can kill Baal in classic, with ele dudu.
Chuck Norris can bear 10 anni and 10 torch in his inv.
Chuck Norris has got 50 slot inv.
Chuck Norris can have 3 merc in the same time.
Chuck Norris can kill the Wailing beast with hammer.
Chuck Norris can have 10 char in one account.
The characters of Chuck Norris are never expires.

This post was edited by Vharimatras on Mar 5 2008 11:42am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 5 2008 11:39am
Quote (Vharimatras @ Wed, 5 Mar 2008, 18:38)
ehh lol


Chuck Norris got Enigma, in classic.
Chuck Norris can dupe anni and torch, in classic.
Chuck Norris has got Forty in NL.
Chuck Norris has got Tal mf soso in Classic
Chuck Norris can kill Baal in classic, with ele dudu.
Chuck Norris can bear 10 anni and 10 torch in his inv.
Chuck Norris has got 50 slot inv.
Chuck Norris can have 3 merc in the same time.
Chuck Norris can kill the Wailing beast with hammer.
Chuck Norris can have 10 char in one account.
The characters of Chuck Norris are never expires.


en nekem is van fortym nl ben ^^
most akkor csákk norrisz lettem?


Go Back To Magyar Topic List
Prev12425262728397Next
Add Reply New Topic New Poll