☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
248
249
250
251
252
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665479
Replies: 50000
Track Topic
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#2491
Apr 10 2013 04:12pm
végre bekötöttük a digit
Quote (AngryBug @ 11 Apr 2013 00:03)
ITT:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mchf7fdrhd1r7swjzo1_250.gif
EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD
This post was edited by TouchCow on Apr 10 2013 04:12pm
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#2492
Apr 10 2013 04:15pm
Quote (TouchCow @ 11 Apr 2013 00:12)
végre bekötöttük a digit
http://www.speedtest.net/result/2637200800.png
EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD
Durva!
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#2493
Apr 10 2013 04:17pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 22:06)
"Egy perced van hogy elhagyd Afrikát!"
Ha már így személyeskedünk: Levente RÉDZSELD el nekünk hogy miért is lenne jó hogyha a StarCraftban csak egy faj lenne.
Nem akarom elhinni hogy te ennyire sérült ember vagy, egyszerűen nem.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#2494
Apr 10 2013 04:18pm
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...
egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2495
Apr 10 2013 04:18pm
Quote (josheide @ 11 Apr 2013 00:18)
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...
egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni
Én csak szánom szegényt.
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#2496
Apr 10 2013 04:18pm
Quote (josheide @ 10 Apr 2013 22:18)
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...
egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni
Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#2497
Apr 10 2013 04:20pm
Quote (Smat @ 11 Apr 2013 00:18)
Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.
Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#2498
Apr 10 2013 04:20pm
Quote (Smat @ Apr 10 2013 11:18pm)
Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2499
Apr 10 2013 04:22pm
Quote (Thomas Cross @ 11 Apr 2013 00:20)
Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 10:25)
Akkor te már letettél valamit az asztalra!
ok
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#2500
Apr 10 2013 04:50pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 11 2013 12:20am)
Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.
se
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
248
249
250
251
252
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact