d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12482492502512525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 10 2013 04:12pm
végre bekötöttük a digit



Quote (AngryBug @ 11 Apr 2013 00:03)


EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD

This post was edited by TouchCow on Apr 10 2013 04:12pm
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 04:15pm
Quote (TouchCow @ 11 Apr 2013 00:12)
végre bekötöttük a digit

http://www.speedtest.net/result/2637200800.png



EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD


Durva!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 04:17pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 22:06)
"Egy perced van hogy elhagyd Afrikát!"

Ha már így személyeskedünk: Levente RÉDZSELD el nekünk hogy miért is lenne jó hogyha a StarCraftban csak egy faj lenne.


Nem akarom elhinni hogy te ennyire sérült ember vagy, egyszerűen nem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 10 2013 04:18pm
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...

egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 04:18pm
Quote (josheide @ 11 Apr 2013 00:18)
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...

egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni


Én csak szánom szegényt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 04:18pm
Quote (josheide @ 10 Apr 2013 22:18)
De tenyleg miert idegesititek magatok rajta...

egyszer meg valaki tenyleg agyverzest fog itt kapni


Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 04:20pm
Quote (Smat @ 11 Apr 2013 00:18)
Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.


Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 10 2013 04:20pm
Quote (Smat @ Apr 10 2013 11:18pm)
Én már a fél oldalamra béna vagyok bazdmeg annyiszor kaptam már agyvérzést ettől a kibaszott szellemi fogyatékos idiótától.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 04:22pm
Quote (Thomas Cross @ 11 Apr 2013 00:20)
Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.


Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 10:25)
Akkor te már letettél valamit az asztalra!


ok
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 10 2013 04:50pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 11 2013 12:20am)
Akkor dolgozok még egy kicsit hogy szimmetrikus légy.


se
Go Back To Magyar Topic List
Prev12482492502512525001Next
Closed New Topic New Poll