d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12482492502512523310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 02:42am
Quote (Alternalo @ Jun 12 2013 10:28am)
Valahol olvastam hogy desyncet okozhat ha van +movement speeded, nekem nem nagyon, szinte csak whirling-el közlekedem.


tehat se run flask, se run boots, mert a jatek netcodeja szar?:DDDDDDDDDDDDD
nevicceljunk mar....

nekem is csak flasken van amugy +run, de osszevissza rak a game, ha epp olyan a kedve.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 02:49am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 12 2013 08:42am)
tehat se run flask, se run boots, mert a jatek netcodeja szar?:DDDDDDDDDDDDD
nevicceljunk mar....

nekem is csak flasken van amugy +run, de osszevissza rak a game, ha epp olyan a kedve.


engem jobban idegesit, hogy a loot néha elbaszodik és követ engem egész mapon
partyban kb 5 mpként kell ki-be kapcsolnom lel
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 03:01am
Quote (sylke @ Jun 12 2013 10:49am)
engem jobban idegesit, hogy a loot néha elbaszodik és követ engem egész mapon
partyban kb 5 mpként kell ki-be kapcsolnom lel


johat dualtotemmel ez a legnagyobb bajod.
allsz mint 1 fasz fel kilometerre, meg csak primarty target se nagyon vagy, mert a totemre ugranak a mobok.
mig nekem ekval mindig terelni kell a mobokat, hogy ne vegyenek korbe, mert akkor alig talalok el 1-2t :(
tobbekkozt tomeg kozotti futkoraszas a masik, ami miatt kurvajokat lehet desyncelni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 03:32am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 12 2013 09:01am)
johat dualtotemmel ez a legnagyobb bajod.
allsz mint 1 fasz fel kilometerre, meg csak primarty target se nagyon vagy, mert a totemre ugranak a mobok.
mig nekem ekval mindig terelni kell a mobokat, hogy ne vegyenek korbe, mert akkor alig talalok el 1-2t :(
tobbekkozt tomeg kozotti futkoraszas a masik, ami miatt kurvajokat lehet desyncelni


látszik hogy nem láttál még gémelni, megkérdezhetsz bárkit, benyomom a flaskot és kb végig futok a mapon, közben meg rakosgatom le a totemet és én állok legelöl és kerülöm a mobokat hogy ne a totemet üssék
de azér mond már meg hogy gémelek.
3 quicksilver van bent, de még az is kevés néha.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 03:49am
Quote (sylke @ Jun 12 2013 11:32am)
látszik hogy nem láttál még gémelni, megkérdezhetsz bárkit, benyomom a flaskot és kb végig futok a mapon, közben meg rakosgatom le a totemet és én állok legelöl és kerülöm a mobokat hogy ne a totemet üssék
de azér mond már meg hogy gémelek.
3 quicksilver van bent, de még az is kevés néha.


altalanositottam. legtobbje semmit se csinal
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 12 2013 04:35am
Quote (sylke @ Jun 12 2013 09:49am)
engem jobban idegesit, hogy a loot néha elbaszodik és követ engem egész mapon
partyban kb 5 mpként kell ki-be kapcsolnom lel


Olyankor is felhorkanok mikor megölök egy raret és a loot fél képernyővel arrébb esik le. De amúgy jah, kéne kezdeni valamit ezzel az egésszel, az a baj hogy mindenáron le akarják nyomni a torkunkon, hogy ez a desync jó nekünk, holott tegnap megnéztem, lassan 2 éve tolom a játékot, és már akkor is voltak ilyen problémák, ennyi idő alatt újra lehetett volna írni a kódot.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jun 12 2013 04:49am
tényleg nagyon jó : )
naponta legalább egyszer meghalok azért, mert nem is ott vagyok ahol én látom ^^
szívesen hcznék itt is de igy benem teszem a lábam oda


Quote (Flutter @ 12 Jun 2013 12:52)
nem tudom ti mi a faszt csinaltok, de nekem csak es kizarolag a1 townban desyncel a kovacsnal (nem megy le a lepcson)



mit csinálnék megyek lövök megyek lövök megyek lövök hopp nem sebzödnek a szörnyek -- > hopp közöttük vagyok úgyhogy én oda se mentem --> hopp die

This post was edited by apafej on Jun 12 2013 04:53am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 12 2013 04:52am
nem tudom ti mi a faszt csinaltok, de nekem csak es kizarolag a1 townban desyncel a kovacsnal (nem megy le a lepcson)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2013 04:54am
Quote (Flutter @ Jun 12 2013 12:52pm)
nem tudom ti mi a faszt csinaltok, de nekem semmi baja

ez

valami a gépetekkel/netetekkel/játékstilussal nem stimmel

This post was edited by cowding on Jun 12 2013 04:54am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 05:08am
Quote (apafej @ Jun 12 2013 10:49am)
tényleg nagyon jó : )
naponta legalább egyszer meghalok azért, mert nem is ott vagyok ahol én látom ^^
szívesen hcznék itt is de igy benem teszem a lábam oda





mit csinálnék megyek lövök  megyek lövök megyek lövök hopp nem sebzödnek a szörnyek -- > hopp közöttük vagyok úgyhogy én oda se mentem --> hopp die


január ota hczok, egyszer nem volt ilyen problémám

Quote (Alternalo @ Jun 12 2013 10:35am)
Olyankor is felhorkanok mikor megölök egy raret és a loot fél képernyővel arrébb esik le. De amúgy jah, kéne kezdeni valamit ezzel az egésszel, az a baj hogy mindenáron le akarják nyomni a torkunkon, hogy ez a desync jó nekünk, holott tegnap megnéztem, lassan 2 éve tolom a játékot, és már akkor is voltak ilyen problémák, ennyi idő alatt újra lehetett volna írni a kódot.


gratulálok, szar a géped!
amugy ez a "mindenáron le akarják nyomni a torkunkon" dolog ez mi a faszom? :DD
minden patchben javitanak rajta valamit, meg chris is folyamatosan irja hogy dolgoznak rajta

This post was edited by sylke on Jun 12 2013 05:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12482492502512523310Next
Add Reply New Topic New Poll