Quote (apafej @ Jun 12 2013 10:49am)
tényleg nagyon jó : )
naponta legalább egyszer meghalok azért, mert nem is ott vagyok ahol én látom ^^
szívesen hcznék itt is de igy benem teszem a lábam oda
mit csinálnék megyek lövök megyek lövök megyek lövök hopp nem sebzödnek a szörnyek -- > hopp közöttük vagyok úgyhogy én oda se mentem --> hopp die
január ota hczok, egyszer nem volt ilyen problémám
Quote (Alternalo @ Jun 12 2013 10:35am)
Olyankor is felhorkanok mikor megölök egy raret és a loot fél képernyővel arrébb esik le. De amúgy jah, kéne kezdeni valamit ezzel az egésszel, az a baj hogy mindenáron le akarják nyomni a torkunkon, hogy ez a desync jó nekünk, holott tegnap megnéztem, lassan 2 éve tolom a játékot, és már akkor is voltak ilyen problémák, ennyi idő alatt újra lehetett volna írni a kódot.
gratulálok, szar a géped!
amugy ez a "mindenáron le akarják nyomni a torkunkon" dolog ez mi a faszom? :DD
minden patchben javitanak rajta valamit, meg chris is folyamatosan irja hogy dolgoznak rajta
This post was edited by sylke on Jun 12 2013 05:10am