d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1248249250251252327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 04:38pm
Quote (Taszilo.^ @ Jun 6 2015 11:34pm)
van akinek nem opcio az, hogy pestre koltozzon, mert nincs fenyesre nyalva a picsaja


attól még nem muszáj eltöltenie 3,5 évet egy színvonaltalan fos képzésen, csak azért, hogy legyen diplomája
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Jun 6 2015 04:42pm
Quote (RRC @ Jun 6 2015 11:26pm)
szegeden van orvosi? wtf


gratulálok és te ostobázol másokat)

Quote (Taszilo.^ @ Jun 6 2015 11:34pm)
van akinek nem opcio az, hogy pestre koltozzon, mert nincs fenyesre nyalva a picsaja


ja mert a kollégium az olyan rohadt drága))
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 6 2015 04:50pm
Quote (jarabekg @ Jun 6 2015 10:32pm)
hát nem az, főleg nemzetközi viszonylatban, de erről most nem kezdek el újra vitázni


én is győrin tanulok gépészetet, tudom ez nem is felsőoktatás, de minket az audi egyből felszippant, meg gecire pénzeli az egyetemet, kb audi egyetem. ( tekintve hogy minden 3. tantárgynak köze volt hozzá )


szóval bőgjél csak


TLDR: AKI NEM BME-RE JÁR NE IS EGYÉK


This post was edited by rapiddani on Jun 6 2015 04:50pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 6 2015 04:52pm
Quote (rapiddani @ 7 Jun 2015 00:50)
én is győrin tanulok gépészetet, tudom ez nem is felsőoktatás, de minket az audi egyből felszippant, meg gecire pénzeli az egyetemet, kb audi egyetem. ( tekintve hogy minden 3. tantárgynak köze volt hozzá )


szóval bőgjél csak


valamivel igazolnia kell magának, hogy miért is kell neki 60 év alatt elvégezni a bme-t.

Quote (helloujvagyok @ 7 Jun 2015 00:42)
ja mert a kollégium az olyan rohadt drága))


Mintha automatikusan járna.
Btw az élet is sokkal drágább, még kollégiumban is pesten.


Quote (rapiddani @ 7 Jun 2015 00:50)
TLDR: AKI NEM BME-RE JÁR NE IS EGYÉK


ne is éljen

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 6 2015 04:54pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 05:24pm
tudtam, hogy van győrött valami suli, csak azt hittem hogy olyasmi mint a műszaki főiskola kecskeméten, ahol a merci csinálja ugyan azt mint az audi

És most kurvára nem arról beszélek, hogy BME>all, hanem arról hogy a BME is elég fos nemzetközi viszonylatban, aztán ezeket a vidéki sulikat is feltöltik mindenféle színvonaltalan szakkal a nulla emberanyagból, lenne annak a pénznek jobb helye is a felsőoktatás büdzséjében. (Persze nem ettől venném el a pénzt először nyilván, csak szerintem elég tarthatatlan idióta helyzet, ami nem jó senkinek).

Persze ez a szegregált közoktatás hibája is, nem is tudom mióta nincs vidéki középsuli a top 10-ben, aztán vidéki tehetséges diákok nagyrészét így is felszívja pest.

De azért bőgjetek csak.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 6 2015 05:38pm
Quote (jarabekg @ Jun 6 2015 11:24pm)
tudtam, hogy van győrött valami suli, csak azt hittem hogy olyasmi mint a műszaki főiskola kecskeméten, ahol a merci csinálja ugyan azt mint az audi

És most kurvára nem arról beszélek, hogy BME>all, hanem arról hogy a BME is elég fos nemzetközi viszonylatban, aztán ezeket a vidéki sulikat is feltöltik mindenféle színvonaltalan szakkal a nulla emberanyagból, lenne annak a pénznek jobb helye is a felsőoktatás büdzséjében. (Persze nem ettől venném el a pénzt először nyilván, csak szerintem elég tarthatatlan idióta helyzet, ami nem jó senkinek).

Persze ez a szegregált közoktatás hibája is, nem is tudom mióta nincs vidéki középsuli a top 10-ben, aztán vidéki tehetséges diákok nagyrészét így is felszívja pest.

De azért bőgjetek csak.


ki a faszt érdekel a nemzetközi viszonylat , úgyis a tapasztalatot Magyarországon fogom(od) megszerezni aztán azzal a tudással meg kapcsolatokkal fogsz kimenni ha kiakarsz , személy szerint én szeretem ezt az országot , eszem ágában nincs vmi rand helyen csak a zseert beilleszkedni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 7 2015 01:00am
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2015 01:24)
tudtam, hogy van győrött valami suli, csak azt hittem hogy olyasmi mint a műszaki főiskola kecskeméten, ahol a merci csinálja ugyan azt mint az audi

És most kurvára nem arról beszélek, hogy BME>all, hanem arról hogy a BME is elég fos nemzetközi viszonylatban, aztán ezeket a vidéki sulikat is feltöltik mindenféle színvonaltalan szakkal a nulla emberanyagból, lenne annak a pénznek jobb helye is a felsőoktatás büdzséjében. (Persze nem ettől venném el a pénzt először nyilván, csak szerintem elég tarthatatlan idióta helyzet, ami nem jó senkinek).

Persze ez a szegregált közoktatás hibája is, nem is tudom mióta nincs vidéki középsuli a top 10-ben, aztán vidéki tehetséges diákok nagyrészét így is felszívja pest.

De azért bőgjetek csak.


egyebkent hot mindegy hol vegzed el, aki videken vegzi el a szakot az tobbnyire videken is fog dolgozni, ott meg a kutyat nem fogja erdekelni, hogy ez most nem bmes diploma
nemzetkozi viszonylat meg senkit nem erdekeli, mert ugyis szar a bmes diploma is, ahogy mondtad te is, de meg igyis fogsz munkat talalni, masreszt meg azert nem mindenki akar elmenni az orszagbol.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 7 2015 01:01am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 7 2015 02:00am
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2015 01:24)
tudtam, hogy van győrött valami suli, csak azt hittem hogy olyasmi mint a műszaki főiskola kecskeméten, ahol a merci csinálja ugyan azt mint az audi

És most kurvára nem arról beszélek, hogy BME>all, hanem arról hogy a BME is elég fos nemzetközi viszonylatban, aztán ezeket a vidéki sulikat is feltöltik mindenféle színvonaltalan szakkal a nulla emberanyagból, lenne annak a pénznek jobb helye is a felsőoktatás büdzséjében. (Persze nem ettől venném el a pénzt először nyilván, csak szerintem elég tarthatatlan idióta helyzet, ami nem jó senkinek).

Persze ez a szegregált közoktatás hibája is, nem is tudom mióta nincs vidéki középsuli a top 10-ben, aztán vidéki tehetséges diákok nagyrészét így is felszívja pest.

De azért bőgjetek csak.


Azt a munkahelyet nagyon messzire el kell kerülni, ahol a diplomázás helye alapján szelektálnak, mert a menedzsment szellemi fogyatékos és teljesen inkompetens.
Jarabekg menedzser úr...
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 7 2015 02:10am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 7 2015 09:00am)
Azt a munkahelyet nagyon messzire el kell kerülni, ahol a diplomázás helye alapján szelektálnak, mert a menedzsment szellemi fogyatékos és teljesen inkompetens.
Jarabekg menedzser úr...


ezt csak a nem bmes kisebbségi komplexusosok mondják
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 7 2015 02:29am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 7 2015 10:00am)
Azt a munkahelyet nagyon messzire el kell kerülni, ahol a diplomázás helye alapján szelektálnak, mert a menedzsment szellemi fogyatékos és teljesen inkompetens.
Jarabekg menedzser úr...


B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1248249250251252327Next
Add Reply New Topic New Poll