Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:57pm)
A Hippiskedéssel vigyázz. ahippiket mindenki utálja

Még a végén te leszel itt a közellenség

]http://www.myspace.com/video/erick-matztaine/eric-cartman-they-39-re-not-people-they-39-re-hippies/54999780
Azok kozul akik innen lattak mar valamit a vilagbol, es esszel fel is erik ami tortenik benne, Csillag ur lenne a vilagbeke es a liberalizmus zaszloshajoja, igy se jar messze tole hogy piszkosul megutaljuk!