d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12472482492502515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:55pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 23:48)
Ha írsz és irodalmi nobel díjat kapnál érte akkor elvárom hogy megemlíts a köszönő beszédedben!


Gratulálok.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:57pm
Quote (josheide @ 10 Apr 2013 23:55)
Be akartam irni vmi hippiseget de a fene se hippiskedik ennyi hate kozott mar.


A Hippiskedéssel vigyázz. ahippiket mindenki utálja :D Még a végén te leszel itt a közellenség :)

]http://www.myspace.com/video/erick-matztaine/eric-cartman-they-39-re-not-people-they-39-re-hippies/54999780

This post was edited by Thomas Cross on Apr 10 2013 03:58pm
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:59pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:55)
Gratulálok.


http://hu.wikipedia.org/wiki/Irodalmi_Nobel-d%C3%ADj

Tessék. Művelődj barátom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 04:00pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 23:59)


Valószínű, hogy egy pszichológiai viselkedéstanulmány az irodalmi Nobel-díjat ér. Puruttya/10

standard Thomas selfown

This post was edited by Rawen on Apr 10 2013 04:01pm
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 04:02pm
Quote (Rawen @ 11 Apr 2013 00:00)
Valószínű, hogy egy pszichológiai viselkedéstanulmány az irodalmi Nobel-díjat ér. Puruttya/10

standard Thomas selfown


gimmimórsit!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 10 2013 04:03pm
tamás, hagyd már el az internetet.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 10 2013 04:03pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:57pm)
A Hippiskedéssel vigyázz. ahippiket mindenki utálja :D Még a végén te leszel itt a közellenség :)

]http://www.myspace.com/video/erick-matztaine/eric-cartman-they-39-re-not-people-they-39-re-hippies/54999780


Azok kozul akik innen lattak mar valamit a vilagbol, es esszel fel is erik ami tortenik benne, Csillag ur lenne a vilagbeke es a liberalizmus zaszloshajoja, igy se jar messze tole hogy piszkosul megutaljuk!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 10 2013 04:03pm
ITT:
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 04:06pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Apr 2013 00:03)
tamás, hagyd már el az internetet.


"Egy perced van hogy elhagyd Afrikát!"

Ha már így személyeskedünk: Levente RÉDZSELD el nekünk hogy miért is lenne jó hogyha a StarCraftban csak egy faj lenne.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 10 2013 04:09pm
van itt vagy 13 user, de erosen ingerszegeny a kornyezet

thomasmann vergodhetne expanzivabban is
Go Back To Magyar Topic List
Prev12472482492502515001Next
Closed New Topic New Poll