d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12472482492502513310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2013 11:01am
A cipo endgame, az amulet is endgame (legalabb is hc/onslaughtban), a wand amit be tudnal rakni esetleg 'starttol'. Azert mondom, hogy endgame, mert rohadt sokat lehet bukni lifebol vagy resikbol azert ezen.

A summoner amugy kegyetlenul OP. Amikor van 8+ zombid, meg totem, ami hanyja a skeletonokat, meg 2-3 spectre, ami mondjuk majom act2bol, ami 'conduit' frenzy chargeol... A "vicc, hogy mit csinal", arra ertettem, hogy kb faceroll neki minden. Amugy Tricurse sem art neki, szoval Doeder's Damning sem art, de ez is endgame itemek koze tartozik.

Amit linkelsz az meg kb: Skeleton - Spell totem - Fcr - summon/totem resist (igazabol ez csak rangebol spammolja a skeletonokat, azok nem nagyon fognak csinalni semmit, mert a totem ujracastolasa miatt ugy se nagyon tudnak utni.
Zombi - Multistrike - Added fire dmg - minion life - minion dam
Spectrere nem tudom mit kell rakni, de gondolom arra is vmi multistrike - minion life - minion dam kombo kerul.
Aura: Purity, Hatred, Vitality, Haste mondjuk. De akar lehet Anger, Wrath es tarsai is, ofc reduced manaval linkelve. Esleg ha nagyon must need a mana, akkor clarity, vagy ha ES kell, akkor Discipline ofc. De jo, mert tolhatod lifebol is. Szerzel pl egy aegis aurorat es abba raksz ki 2 aurat egy reduced manaval (meg!).
Cursek: Enfeeble, Temporal Chain, Elemental Weakness, Vulnerability - lenyegeben ezek.

Ami baja van, hogy a zombik hatasosan oljenek, neked is kozel kell futnod, es nem 1 kepernyorol allsz, mert a zombik teged vedenek foleg.


Amugy en a midnight bargaint nem hasznalnam. Hiaba OP, akkor sem, tul soka reservel. Ha viszont igen, akkor minimum Shavron-t, hogy ne sebezzen a chaos.

This post was edited by Baleee on Jun 11 2013 11:05am
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 11 2013 02:12pm
Imádom mikor szivat a játék, nem elég hogy játszhatatlan a desync miatt, Pietyhez muszáj volt betennie egy viper strike-os rugót, utána Barracksban sima mobot nem is láttam csak rare jött.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 11 2013 02:16pm
Quote (Alternalo @ Jun 11 2013 10:12pm)
Imádom mikor szivat a játék, nem elég hogy játszhatatlan a desync miatt, Pietyhez muszáj volt betennie egy viper strike-os rugót, utána Barracksban sima mobot nem is láttam csak rare jött.


crematoriumba mi is belefutottunk 1 exileba.
oak szeru volt, 3ugrasbol 2ember halt meg, en nekem maradt vagy 10% hpm :D
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 11 2013 02:28pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 11 2013 09:16pm)
crematoriumba mi is belefutottunk 1 exileba.
oak szeru volt, 3ugrasbol 2ember halt meg, en nekem maradt vagy 10% hpm :D


Jah, meg most jött mégegy ledge előtti pályán, a 11% cold resemre pont jó választás volt egy glacial hammeres, szóval otthagytam a faszba. Ledgen meg már annyira lagolt hogy inkább kiléptem, egyszerűen semmit nem lehet csinálni. Az egyik pályán még be is akadt a whirling blades-em. Vicc amúgy, hogy closed beta eleje óta sírunk hogy csináljanak ezzel valamit, aztán kipostolnak egy magyarázkódást, hogy miért is jó ez nekünk.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2013 02:41pm
Quote (Alternalo @ Jun 11 2013 10:28pm)
Jah, meg most jött mégegy ledge előtti pályán, a 11% cold resemre pont jó választás volt egy glacial hammeres, szóval otthagytam a faszba. Ledgen meg már annyira lagolt hogy inkább kiléptem, egyszerűen semmit nem lehet csinálni. Az egyik pályán még be is akadt a whirling blades-em. Vicc amúgy, hogy closed beta eleje óta sírunk hogy csináljanak ezzel valamit, aztán kipostolnak egy magyarázkódást, hogy miért is jó ez nekünk.


Sose voltak ilyen problémáim o_O
Ha meg találsz exilet és nincs kedved megölni/nehéz szólj lécci, a challengekre megyek (10/13 exile, 18/23 currency, 28/34 vendor recept 31/60 fullclear!!!!!)
Ign : Fulkolol
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 11 2013 02:48pm
Quote (cowding @ Jun 11 2013 09:41pm)
Sose voltak ilyen problémáim o_O
Ha meg találsz exilet és nincs kedved megölni/nehéz szólj lécci, a challengekre megyek (10/13 exile, 18/23 currency, 28/34 vendor recept 31/60 fullclear!!!!!)
Ign : Fulkolol


Ez volt az első amit otthagytam, 1 ütéssel kb 90% hp-mat levette, de felveszlek majd ha megint belépek.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 11 2013 10:32pm
Quote (cowding @ Jun 11 2013 09:41pm)
Sose voltak ilyen problémáim o_O
Ha meg találsz exilet és nincs kedved megölni/nehéz szólj lécci, a challengekre megyek (10/13 exile, 18/23 currency, 28/34 vendor recept 31/60 fullclear!!!!!)
Ign : Fulkolol


ezeket a challengeket hol lehet latni?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2013 11:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Jun 2013 06:32)
ezeket a challengeket hol lehet latni?


Nyomj egy 'h'-t.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 01:58am
Quote (Alternalo @ Jun 11 2013 08:28pm)
Jah, meg most jött mégegy ledge előtti pályán, a 11% cold resemre pont jó választás volt egy glacial hammeres, szóval otthagytam a faszba. Ledgen meg már annyira lagolt hogy inkább kiléptem, egyszerűen semmit nem lehet csinálni. Az egyik pályán még be is akadt a whirling blades-em. Vicc amúgy, hogy closed beta eleje óta sírunk hogy csináljanak ezzel valamit, aztán kipostolnak egy magyarázkódást, hogy miért is jó ez nekünk.


miota elkezdödött az anarchy/onslaught azota van hogy naponta 1x felmegy a pingem 400ra (ami tart kb 10 percig), meg desyncel akkor ha flaskkal végig rohanok 1 pályán

open beta ota egyszer nem volt olyan durva laggom/desyncem mint amiröl beszéltek
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 12 2013 02:28am
Valahol olvastam hogy desyncet okozhat ha van +movement speeded, nekem nem nagyon, szinte csak whirling-el közlekedem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12472482492502513310Next
Add Reply New Topic New Poll