d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1247248249250251327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2015 02:37pm
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2015 19:04)
gyorben van jog?


nem nincsen azért pofázok róla
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 02:38pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 6 2015 09:37pm)
nem nincsen azért pofázok róla


en azt hittem, hogy ott valami muszaki foiskola van
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2015 02:39pm
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2015 21:38)
en azt hittem, hogy ott valami muszaki foiskola van


lel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 6 2015 03:41pm
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2015 22:38)
en azt hittem, hogy ott valami muszaki foiskola van


van minden kb
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 04:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 6 2015 10:41pm)
van minden kb


sosem ertettem minek van videki egyetemeken mindenfele szak, ahelyett hogy raallnanak egyvalamire
szegeden is van gtk, meg mérnöki (az élelmiszeripariból lett) ahol van műszaki menedzser meg mechatronika, nem tudom mi a kurva anyámnak, a budapesti egyetemek is elég szarok, vidékre 1-2 dolgon kívül egy egy egyetemre nem tartanék meg, mert közben ugye a szegedi orvosi is tök jó, meg a jog is elfogadható, de ezen kívül kb semmi más nem kéne oda, mert minimális szintet nem üt meg a színvonal
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 6 2015 04:26pm
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2015 00:25)
sosem ertettem minek van videki egyetemeken mindenfele szak, ahelyett hogy raallnanak egyvalamire
szegeden is van gtk, meg mérnöki (az élelmiszeripariból lett) ahol van műszaki menedzser meg mechatronika, nem tudom mi a kurva anyámnak, a budapesti egyetemek is elég szarok, vidékre 1-2 dolgon kívül egy egy egyetemre nem tartanék meg, mert közben ugye a szegedi orvosi is tök jó, meg a jog is elfogadható, de ezen kívül kb semmi más nem kéne oda, mert minimális szintet nem üt meg a színvonal


szegeden van orvosi? wtf
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 04:27pm
Quote (RRC @ Jun 6 2015 11:26pm)
szegeden van orvosi? wtf


ráadásul pont olyan jó mint a sotén
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 6 2015 04:31pm
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2015 00:25)
sosem ertettem minek van videki egyetemeken mindenfele szak, ahelyett hogy raallnanak egyvalamire
szegeden is van gtk, meg mérnöki (az élelmiszeripariból lett) ahol van műszaki menedzser meg mechatronika, nem tudom mi a kurva anyámnak, a budapesti egyetemek is elég szarok, vidékre 1-2 dolgon kívül egy egy egyetemre nem tartanék meg, mert közben ugye a szegedi orvosi is tök jó, meg a jog is elfogadható, de ezen kívül kb semmi más nem kéne oda, mert minimális szintet nem üt meg a színvonal


mintha a szakok 99%-án (köztük a mérnökin) nem lenne kurvamindegy, hogy hol végzel.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 04:32pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 6 2015 11:31pm)
mintha a szakok 99%-án (köztük a mérnökin) nem lenne kurvamindegy, hogy hol végzel.


hát nem az, főleg nemzetközi viszonylatban, de erről most nem kezdek el újra vitázni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 6 2015 04:34pm
Quote (jarabekg @ Jun 6 2015 11:25pm)
sosem ertettem minek van videki egyetemeken mindenfele szak, ahelyett hogy raallnanak egyvalamire
szegeden is van gtk, meg mérnöki (az élelmiszeripariból lett) ahol van műszaki menedzser meg mechatronika, nem tudom mi a kurva anyámnak, a budapesti egyetemek is elég szarok, vidékre 1-2 dolgon kívül egy egy egyetemre nem tartanék meg, mert közben ugye a szegedi orvosi is tök jó, meg a jog is elfogadható, de ezen kívül kb semmi más nem kéne oda, mert minimális szintet nem üt meg a színvonal


van akinek nem opcio az, hogy pestre koltozzon, mert nincs fenyesre nyalva a picsaja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1247248249250251327Next
Add Reply New Topic New Poll