Quote (jarabekg @ Jun 6 2015 11:25pm)
sosem ertettem minek van videki egyetemeken mindenfele szak, ahelyett hogy raallnanak egyvalamire
szegeden is van gtk, meg mérnöki (az élelmiszeripariból lett) ahol van műszaki menedzser meg mechatronika, nem tudom mi a kurva anyámnak, a budapesti egyetemek is elég szarok, vidékre 1-2 dolgon kívül egy egy egyetemre nem tartanék meg, mert közben ugye a szegedi orvosi is tök jó, meg a jog is elfogadható, de ezen kívül kb semmi más nem kéne oda, mert minimális szintet nem üt meg a színvonal
van akinek nem opcio az, hogy pestre koltozzon, mert nincs fenyesre nyalva a picsaja