d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1247248249250251341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 9 2010 03:57pm
Quote (atek555 @ 9 Sep 2010 22:52)
de az ilyen rare az rohadt drága, nem??? :S főleg h akkor már legyen 2sox :DD
de sztem mld necen fontosabb hogy nagyon sok frw legyen mint a 125fcr...


frw fontosabb igen. sima 2/20/30 nem drága, és az is elég lehet. Némi manával win. 2 sock rare circleten luxus általában, ha jó add is van.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 9 2010 03:57pm
meg kéne venni ezt:


de nincs rajta replife :(
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 9 2010 04:00pm
Quote (Oberon_os @ 9 Sep 2010 21:57)
frw fontosabb igen. sima 2/20/30 nem drága, és az is elég lehet. Némi manával win. 2 sock rare circleten luxus általában, ha jó add is van.


akkor nyitok is topicot, hátha

Quote (Flutter @ 9 Sep 2010 21:57)
meg kéne venni ezt:
http://img713.imageshack.us/img713/7396/unbenanntazp.jpg

de nincs rajta replife :(


ez nl?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 9 2010 04:01pm
Quote (Flutter @ 9 Sep 2010 22:57)
meg kéne venni ezt:
http://img713.imageshack.us/img713/7396/unbenanntazp.jpg

de nincs rajta replife :(


nemgond. Szerezz egy replifeosat dex nélkül /e emellé ofc. mb úgyis leginkább barb-bow-charge ellen kell, ebből charge és barb rövid duel. Replife meg mehet casterek ellen, meg nec vs necnél, ahol sokat tud számítani. Főleg, ha elbaszott spiritezés megy.

This post was edited by Oberon_os on Sep 9 2010 04:03pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 9 2010 04:03pm
Quote (Oberon_os @ Sep 9 2010 11:01pm)
nemgond. Szerezz egy replifeosat dex nélkül. mb úgyis leginkább barb-bow-charge ellen kell, ebből charge és barb rövid duel. Replife meg mehet casterek ellen, meg nec vs necnél, ahol sokat tud számítani. Főleg, ha elbaszott spiritezés megy.


nekem soksok replife kell!
bower ellen meg főleg...
nec v nec spirittel faszság
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 10 2010 04:41am
Most hogy nagyjából kész a nec is, Zizi vagy Baresz légyszi mutassátok meg majd az javát meg a palát ami nl-ben van, ha nem gond, ok?
vagy az is jó ha leírjátok ide, hogy mi van rajta+invi, meg skillezés, meg bp-ket, tehát leírást :D

köszi
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 10 2010 11:23am
Quote (atek555 @ 10 Sep 2010 10:41)
Most hogy nagyjából kész a nec is, Zizi vagy Baresz légyszi mutassátok meg majd az javát meg a palát ami nl-ben van, ha nem gond, ok?
vagy az is jó ha leírjátok ide, hogy mi van rajta+invi, meg skillezés, meg bp-ket, tehát leírást :D

köszi


a pala az az a fajta amit ferdia írt le?? (charge/hammer)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 10 2010 11:28am
Quote (atek555 @ Sep 10 2010 06:23pm)
a pala az az a fajta amit ferdia írt le?? (charge/hammer)


jah
libby

hülyeség pure hammert csinálni
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 10 2010 11:30am
Quote (Flutter @ 10 Sep 2010 17:28)
jah
libby

hülyeség pure hammert csinálni


és ilyen megállja a helyét hogy: charge/zeal??? vagy az baromság lenne? vagy charge/smitter?? vagy a charge/hammer a legjobb?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 10 2010 11:34am
Quote (atek555 @ Sep 10 2010 06:30pm)
és ilyen megállja a helyét hogy: charge/zeal??? vagy az baromság lenne? vagy charge/smitter?? vagy a charge/hammer a legjobb?


charge/hammer is erős smite-al
viszont meg kell tanulnod desyncelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1247248249250251341Next
Add Reply New Topic New Poll