Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Jul 2016 19:25)
amugy kem mindig ilyen nyomorék módon adta elő magát? úgy emlékszem régen tök normális volt
Nem! Csak rájátszom, nem vagyok retardált.
Amúgy kalap szar ez a sound eddig zeneileg... Lausanne Mad Club minden szombaton fényévekkel jobb zenei tekintetben, mint a tegnapi nap volt.
Mondjuk martingerriksztől nem kellett volna sokat várnom, igaz nem is tettem, (de még azt is alulmúlta) arra értem ide, mert a BP-Zamárdi vonatút több időbe telt, mint Genf-BP.
Amúgy egy dolog felbasz, de nagyon... gerenal story: fullos csaj átlagos vagy csúnya barinővel bulizik, bejövünk egymásnak, bulizunk, dumálunk, flört stb... aztán a csúnya barinő féltékeny lesz és elkezdi elrángatni, meg rátelepedni, ezt miért kell? Fel nem tudom fogni. Ha haverommal vagyok és nekem is bejön a csaj, de haver jön be neki, nem hogy beteszek neki, de még segítek is. PL ha ilyen nyomi barinője van a csajnak (és annyira nem ronda) akkor beáldozom magam haver sikere érdekében.
Nem értem a csajok miért ellenkezőképp csinálják...na mind1, csajozni nem megyek ki, tegnap 1 próbát megért.
Az apartman úgy is tele van ribikkel, még ide sem értem de közölte az egyik, hogy dugni akar. Én meg mondtam neki, hogy én is de 3asban is. Egyből bele is ment, már csak az a kérdés, hogy a hugát hozza-e, vagy a barinőjét

Mondjuk miután rákérdeztem, hogy "tényleg ki akarod nyalni a hugod?" akkor eldőlni látszott, hogy a barátnője jön.

Ma reggel viszont ért egy kellemes csalódás is. Elindultam haza 3-4 között, utolértem egy gyönyörű lányt, ls is szólítottam, hogy nem-e fél egyedül hazasétálni, mert én igen és elkísérném

Vette is a poént.
Annyira jó fej volt, hogy kb 1 másodpercnyi szünet nélkül kibeszéltünk vagy 5 témát. Nem volt közte sex, meg hasonlóak. Ritka az ilyen inteligens csaj. Meg is lepett, hogy nem az a szokásos flegma buta fajta, aki max igennel meg nemmel vagy nem tudommal bír válaszolni.... Kiderült az is, hogy van barátja, na nem úgy, hogy "- szia! - vanbarátom" csak megemlítette, nem is nyomultam rá, mondjuk. Csak a keresztnevét kérdeztem meg, meglepne ha ma is összefutnánk. Elég kici az esélye.
Tavaly szerzett ismerősökbe is belebotlottam véletlenül. Volt velük egy kanadai srác. Lespanoltam vele. Tök olyan a felfogása, mint nekem. Mondta, hogy túl őszinte és itt erre a csajok itt nem vevők. Kérdeztem hogy érti. Azt válaszolta, hogy ha meglát egy szép lányt, akkor elmondja neki, hogy nagyon bejön neki és mennyire megdugná :DDD Aztán említette, hogy 2 napja próbál colat venni de itt nem lehet és mindjárt kezd a kedvenc D&B DJ-je. Happy end lett a sztorija. :)))
Egyébként nem vagyok drogos, néha colazom. Szerintem belefér. Mindenki azt hiszi, hogy húúúú az mekkora kemény drog. Lófaszt. Semmi bajod utána és kb fél óráig érzed. Biztos rá lehet szokni, ha minden 20 percben tolsz egyet és annyid van, hogy sosem fogy el, de okosnak kell lenni és ennyi... Nem próbltam még mást, de bármilyen random fos exi, vagy spuri méreg, cola hozzájuk képest vitamin. Láttam már pár ekiről vagy spuriról lejövő 2-3 napja aludni nem tudó szenvedő embert. Aztán azt hiszik, hogy a cola kemény... Na persze. 1 normál adagtól max 20-30 percig felszabadult vagy, jobb kedved van, meg beszélhetnéked aztán mintha mi sem történt volna eltűnik. Mikor először csináltam, ítam is a csajnak aki szerezte Ibizán, hogy ez a cola? Mert alig érzek valamit. Igen, pont ennyit kell tőle érezni. Nem tudom, hogy ez csak nálam van így, de ha elfogy (1 adag max 2-2,5 óra) elvagyok nélküle. Nem vágyom a következő adagra. Édességet kb 50000x nehezebben állom meg.
Remélem nem nyomorultan adtam elő magam

PS: nem hiszem hogy tele lennék komplexussal, biztos van 1-2 de szerintem mindenkinek van. Tökéletes ember nincs. Amúgy nem szoktam kérkedni a fizummal, sem beképzelten viselkedni, hogy Svájcban élek. Van még hova fejlődnöm, de akkor sem érzem úgy, hogy nyomorékká tett volna, hogy jobban keresek és több mindent megengedhetek magamnak.
This post was edited by Akizk on Jul 8 2016 12:57am