Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 23:36)
Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,
milyen vicces h mindenki ezzel jön
kajni is fél évente "nem láttyátok hoyg azér jövk fel me élvezm h it vergödtők?, afk rl meg c++"
: D
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:39)
#3681
bajcli mester előre látta