d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12462472482492505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:39pm
Ez még mindig érvényes http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=15621711&f=129&p=449362278
Az a legjobb, hogy azt sem veszi észre, hogy csak szánni lehet az ilyet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:41pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:39)
Ez még mindig érvényes http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=15621711&f=129&p=449362278
Az a legjobb, hogy azt sem veszi észre, hogy csak szánni lehet az ilyet.


Egyébként kész viselkedéstanulmányt lehetne írni lassan ezekből az emberekből, akárhányszor idejön egy nyomorék mindig ugyanazok a fázisok mennek végbe, mindig ugyanazokat a szövegeket mondják.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 10 2013 03:44pm
bálnapöcs
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 10 2013 03:45pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 23:36)
Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,


milyen vicces h mindenki ezzel jön

kajni is fél évente "nem láttyátok hoyg azér jövk fel me élvezm h it vergödtők?, afk rl meg c++"

: D

Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:39)
Ez még mindig érvényes http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=15621711&f=129&p=449362278
Az a legjobb, hogy azt sem veszi észre, hogy csak szánni lehet az ilyet.


#3681
bajcli mester előre látta
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:45pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:41)
Egyébként kész viselkedéstanulmányt lehetne írni lassan ezekből az emberekből, akárhányszor idejön egy nyomorék mindig ugyanazok a fázisok mennek végbe, mindig ugyanazokat a szövegeket mondják.


Akkor gondolom ezt is tudtad előre hogy le fogom írni.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 10 2013 03:45pm
Quote (Rawen @ Apr 10 2013 10:41pm)
Egyébként kész viselkedéstanulmányt lehetne írni lassan ezekből az emberekből, akárhányszor idejön egy nyomorék mindig ugyanazok a fázisok mennek végbe, mindig ugyanazokat a szövegeket mondják.


Irjal tanulmanyt, addig se rajzolt sargakra vered : DDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:47pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:45pm)
Akkor gondolom ezt is tudtad előre hogy le fogom írni.


miért nem mész el innen? tényleg nincs jobb dolgod ennél?
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:48pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:41)
Egyébként kész viselkedéstanulmányt lehetne írni lassan ezekből az emberekből, akárhányszor idejön egy nyomorék mindig ugyanazok a fázisok mennek végbe, mindig ugyanazokat a szövegeket mondják.


Ha írsz és irodalmi nobel díjat kapnál érte akkor elvárom hogy megemlíts a köszönő beszédedben!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 10 2013 03:54pm
Top 6 / 12 Friends

Janou



u wot m78234128255
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 10 2013 03:55pm
Be akartam irni vmi hippiseget de a fene se hippiskedik ennyi hate kozott mar.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12462472482492505001Next
Closed New Topic New Poll