Quote (Anarkin @ 6 Jun 2015 18:21)
anélkül is könnyű :D nekem pl egy extra tárgyam sem volt a kötelező krediteken felül
de ha nem elte akkor persze semmit se ér
Nekem volt tárgyam a kötelezőn felül 2, de mindkettő érdekelt és hasznos (vagyis mindkettő annak tűnt először), nem kreditvadászat volt. Sőt az egyiket akkor csináltam 4 kreditért, amikor azzal 39 kreditem lett a félévben

Kaptam is érte 33k ösztöndíjat havonta
Amúgy labview és c++ voltak, de ebből csak a labviewnak volt értelme, mert a c++ 3. óra után nem mentem be egy alkalomra sem, és egy szombati napon letudtam a féléves célt olyan fos volt a haladás.
Meg is mondtam a tanárnak, hogy annak, hogy hetente 90 percben szidja a microsoftot semmi értelme, tiltson le, én nem megyek többet.