d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12452462472482495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 10 2013 03:34pm
Quote (Inakwo @ 10 Apr 2013 22:25)
és hogy hívják?


Mesh
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 10 2013 03:35pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 09:30pm)
Nyakkendő szokott lenni a nyakamban, tudod jobb munkahelyeken megkövetelik. Ja hogy nálatok is a BKVnél?


bkvnél
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:33)
számomra csak az a rejtély hogy az ilyen emberek kajak annyira ostobák hogy nem veszik észre magukat hogy hónapokig folytassák ugyanazt az ingerlő viselkedésformát?_?


Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:36pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:33pm)
Rep! Kösz! Annyira rendes vagy! :)


szivesen, de ettől te még ugyanúgy egy szerencsétlen maradsz, előbb utóbb elkell fogadnod a tényt és megölnöd magad. milyen érzés hogy nincsenek barátaid és nem fogad be egy közösség sem, így egy olyan helyen pazarlod az egyébként értéktelen idődet ahol gyűlöl mindenki mert nincs jobb?

Quote (josheide @ Apr 10 2013 10:34pm)
Mesh



MOST MIERT

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 10 2013 03:36pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:36pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:33)
számomra csak az a rejtély hogy az ilyen emberek kajak annyira ostobák hogy nem veszik észre magukat hogy hónapokig folytassák ugyanazt az ingerlő viselkedésformát?_?


Nem tudom de szeretem amikor defenzív módba kapcsolnak mert mindenki leszólja őket és megkezdődik a vergődés.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:37pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:36pm)
Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,


http://4.ii.gl/QTSkQh.png



milyen érzés, hogy ennél jobb szórakozást nemtudsz találni az elbaszott kudarcokkal teli életedben?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 03:37pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 21:30)
Nyakkendő szokott lenni a nyakamban, tudod jobb munkahelyeken megkövetelik. Ja hogy nálatok is a BKVnél?


Gondolom minden reggel a puruttya updatek mellé felvetted apád ezer éves pöttyös nyakkendőjét majd verted a faszodat arra mekkora király csávó vagy MI
Te szar hulladék, húzz már el innen a picsába, mindenki már a halálodat kívánja, nem azt hogy elmenj innen, hanem azt hogy dögölj meg.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 10 2013 03:37pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:36pm)
Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,


Annyira ideges vagyok! :@
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 10 2013 03:37pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 09:36pm)
Te nem veszed észre hogy én azon szórakozok hogy titeket hogy ver a víz, meg ki vagytok akadva folyamatosan. Nem is értem hogy miért hagytam abba a JSPzést amikor a Diablot,


JA AMUGY ÉN IRL TÖK JOFEJ VAGYOK MEG AMUGYIS CSAK VÉGIG TROLLKODOK LOL XD
egy 8 évesböl még kinézem ezt, de 2x évesen már kicsit gáz
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:37pm
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 23:36)
Nem tudom de szeretem amikor defenzív módba kapcsolnak mert mindenki leszólja őket és megkezdődik a vergődés.


A legjobb védekezés a támadás
Go Back To Magyar Topic List
Prev12452462472482495001Next
Closed New Topic New Poll