Quote (Baleee @ Jun 11 2013 12:07pm)
51-es vagyok, de semmi damom. Pedig nem is problema a gmp-chain-wep ele-power siphon, viszonylag korrekten kiregenelem. Ki kellene huzatni magam act3-on, hogy lehessen merci ledgezni. :C Azzal a 3 skillponttal meglenne meg meg 2 szinttel a witch agnal a manaregenem, meg manam. Utana elindulnek conduit fele, aztan meg a shadow +1 chargeja meg.
Nem véletlen nem voltam még siphon 51 en
Kell a fire + ligting aura meg a jó wand hogy valami értelmeset sebezz
This post was edited by cowding on Jun 11 2013 04:08am