d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12452462472482493310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2013 12:59pm
johat azert ne felejtsd el, hogy droponlygem.
tolem red manaert akartam 1.5 gcpt kerni, marauder vagy 8at ki tud venni
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 10 2013 01:37pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2013 07:59pm)
johat azert ne felejtsd el, hogy droponlygem.
tolem red manaert akartam 1.5 gcpt kerni, marauder vagy 8at ki tud venni


És mi a helyzet az Exalted-el? 3 gcp offert kaptam rá nevetségesen kevésnek tartom.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2013 01:40pm
Quote (Alternalo @ Jun 10 2013 09:37pm)
És mi a helyzet az Exalted-el? 3 gcp offert kaptam rá nevetségesen kevésnek tartom.


egy leaguet mondhatnál
de amúgy 400-600 körül van fgben Anarchyban
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 10 2013 01:41pm
Quote (cowding @ Jun 10 2013 08:40pm)
egy leaguet mondhatnál
de amúgy 400-600 körül van fgben Anarchyban


Abban tolom, köszi
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2013 01:42pm
Quote (Alternalo @ Jun 10 2013 09:41pm)
Abban tolom, köszi


engem érdekelne fgért
ha eladó egy árat pm pls
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 10 2013 01:45pm
Quote (cowding @ Jun 10 2013 08:42pm)
engem érdekelne fgért
ha eladó egy árat pm pls


Nem szívesen tradelném fg-ért mert parázok a GGG kommandótól :)
(addig rendben hogy mi tradelünk de utána az fg-t para felhasználni poe traden)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2013 01:49pm
Quote (Alternalo @ Jun 10 2013 09:45pm)
Nem szívesen tradelném fg-ért mert parázok a GGG kommandótól :)
(addig rendben hogy mi tradelünk de utána az fg-t para felhasználni poe traden)


Ez inkább ilyen urban legend, még senkinek nem lett baja de ahogy gondolod, np :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 02:30pm
Rarity: Rare
Miracle Scarab
Gold Amulet
--------
Requirements:
Level: 26
--------
Itemlevel: 61
--------
20% increased Rarity of Items found
--------
+25 to Dexterity
+11 to all Attributes
19% increased Global Critical Strike Chance
+27 to maximum Mana
5% increased maximum Energy Shield
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2013 04:07am
51-es vagyok, de semmi damom. Pedig nem is problema a gmp-chain-wep ele-power siphon, viszonylag korrekten kiregenelem. Ki kellene huzatni magam act3-on, hogy lehessen merci ledgezni. :C Azzal a 3 skillponttal meglenne meg meg 2 szinttel a witch agnal a manaregenem, meg manam. Utana elindulnek conduit fele, aztan meg a shadow +1 chargeja meg.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2013 04:08am
Quote (Baleee @ Jun 11 2013 12:07pm)
51-es vagyok, de semmi damom. Pedig nem is problema a gmp-chain-wep ele-power siphon, viszonylag korrekten kiregenelem. Ki kellene huzatni magam act3-on, hogy lehessen merci ledgezni. :C Azzal a 3 skillponttal meglenne meg meg 2 szinttel a witch agnal a manaregenem, meg manam. Utana elindulnek conduit fele, aztan meg a shadow +1 chargeja meg.


Nem véletlen nem voltam még siphon 51 en
Kell a fire + ligting aura meg a jó wand hogy valami értelmeset sebezz

This post was edited by cowding on Jun 11 2013 04:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12452462472482493310Next
Add Reply New Topic New Poll