Quote (Jancsipapa @ 1 Jun 2015 21:49)
Az átlagos szóról meg annyit, hogy lehet 10 csókos, aki kap 1 millát, rögtön 10k mínusz a tényleg átlagos jóskapistának, merugye ez a számtani közép csodája...
Konkrétan az a véleményem, hogy ennél kevesebbet kb senki nem keres műszaki diplomával, ezért érthetetlenek számomra azok az összegek.
Csak viszonyításképpen bruttó 350 alatt hülyének néznek, és gyanakodni kezdenek, hogy miért is kér ez a hülye ilyen keveset. Ezek meg 300-as MSc bruttóról beszélnek átlagban. Egyszerűen nem hiszem el.
Szerintem kurvára megtrollkodták az emberek a pályakövetési adatokat.