d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1244924502451245224534765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2017 09:23am
én izét akarok, elmenni fülészetre pucolásért

sztem ez is kapcsolatban lehet ezzel
hogy a nyomásizé miatt a zsir hátramegy azt ezért érezni a dugulást

fülészeten kipucolják és akkor elméletileg nem lesz mi hátramenjen, nem dugul el
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 22 2017 09:43am
Quote (Senee @ May 22 2017 05:23pm)
én izét akarok, elmenni fülészetre pucolásért

sztem ez is kapcsolatban lehet ezzel
hogy a nyomásizé miatt a zsir hátramegy azt ezért érezni a dugulást

fülészeten kipucolják és akkor elméletileg nem lesz mi hátramenjen, nem dugul el


ez azért nem teljesen így van, de ettöl független fülpucolás után elég god tier tisztaság van a füledben ami egyrészt jó érzés másrészt nem árt (ha nem csinálod tul rendszeresen mert akkor elvben megnöveli a fülzsirtermelést)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 22 2017 09:50am
Quote (cowding @ 22 May 2017 17:43)
ez azért nem teljesen így van, de ettöl független fülpucolás után elég god tier tisztaság van a füledben ami egyrészt jó érzés másrészt nem árt (ha nem csinálod tul rendszeresen mert akkor elvben megnöveli a fülzsirtermelést)


masik meg hogy nagyon konnyen megserulhet a dobhartyad.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 22 2017 09:53am
Quote (ecneB @ May 22 2017 05:50pm)
masik meg hogy nagyon konnyen megserulhet a dobhartyad.


mármint a fülpucolás? hát dno én multkor voltam, óvatosan langyosvizet nyomtak bele mintha kb a csap alá raknám a fejem aztán egyszercsak kijött a dugasz
obv. ha a nővér izombol 3 bar nyomással telekurja a füled akkor a másikon jön ki de igy alapvetően nemhiszem h a legveszélyesebb beavatkozás
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 22 2017 09:55am
akkor nincs ellene gyógyszer skacok? csak ez a nyelés meg állkaposmozgatás, rágózás, stb?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 22 2017 10:00am
Quote (cowding @ 22 May 2017 17:53)
mármint a fülpucolás? hát dno én multkor voltam, óvatosan langyosvizet nyomtak bele mintha kb a csap alá raknám a fejem aztán egyszercsak kijött a dugasz
obv. ha a nővér izombol 3 bar nyomással telekurja a füled akkor a másikon jön ki de igy alapvetően nemhiszem h a legveszélyesebb beavatkozás


ja, en azt hittem a hazi fulpucolos megoldasrol regelte, akkkor nvm :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 22 2017 10:33am
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 22 2017 04:55pm)
akkor nincs ellene gyógyszer skacok? csak ez a nyelés meg állkaposmozgatás, rágózás, stb?


Nem tudok róla.

Ez a probléma amúgy azoknál jelentkezik, akiknek szűk, kanyargós a hallójárata. Megreked a levegő, és a nyomáskülönbség baszogatja a dobhártyát.

Emlékszem, az első repülésem iszonyatosan rossz volt: este mentem Koppenhágába, amszterdami átszállással, másnap este pedig haza, szóval 24 óra alatt 4 landolásom volt. A falat kapartam kínomban, úgy fájt a fülem, aztán vagy 4 napig zúgott és kurva lassan dugult ki. Azóta volt még pár ilyen átszállásos repülésem, egyik se volt kellemes. Viszont volt olyan is, hogy szinte semmit nem éreztem, szóval teljesen random, illetve valszeg időjárásfüggő. Ez van. Ha tehetem inkább megyek vonattal. :D

This post was edited by -joey- on May 22 2017 10:33am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 22 2017 10:33am
van itt valaki aki kapott lakhatási támogatást munkaügyi központon keresztül?
Eléggé fontos lenne, pls help
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 22 2017 10:34am
Quote (Ghostmasterq @ May 22 2017 05:33pm)
van itt valaki aki kapott lakhatási támogatást munkaügyi központon keresztül?
Eléggé fontos lenne, pls help


Mintha Mesh említette volna régebben, de nem vagyok benne biztos.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 22 2017 10:39am
Quote (Ghostmasterq @ May 22 2017 06:33pm)
van itt valaki aki kapott lakhatási támogatást munkaügyi központon keresztül?
Eléggé fontos lenne, pls help


mesh kapott
emlékszem, még mondta, hogy csak x fizetés alatt jár
amit azt jelenti, hogy jó szar fizetése van
hehehehehehe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244924502451245224534765Next
Add Reply New Topic New Poll