d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12442452462472485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 10 2013 03:25pm
Quote (josheide @ 10 Apr 2013 22:20)
Nekem sikerult egyszer


és hogy hívják?
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:18)
mert te ki az anyám vagy? takarodj már el innen


franc, lekéstem a reporttal :( . Írj már valami kedveset mondjuk anyukámról hagy örüljek én is hogy reportolhatlak.

Quote (josheide @ 10 Apr 2013 23:20)
Nekem sikerult egyszer


Én nem tudtam egyet sem elszakítani pedig elég sokszor adtam rendesen az asszonynak, bár az is igaz hogy legtöbbször nélküle csináltuk. Hogy ez -20 vagy +20 RL pont azt döntse el mindenki maga.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 03:28pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 21:25)
franc, lekéstem a reporttal :( . Írj már valami kedveset mondjuk anyukámról hagy örüljek én is hogy reportolhatlak.



Én nem tudtam egyet sem elszakítani pedig elég sokszor adtam rendesen az asszonynak, bár az is igaz hogy legtöbbször nélküle csináltuk. Hogy ez -20 vagy +20 RL pont azt döntse el mindenki maga.


Neked nem rl pont kell hanem egy kötél a nyakad köré.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:30pm
Quote (Smat @ 10 Apr 2013 23:28)
Neked nem rl pont kell hanem egy kötél a nyakad köré.


Nyakkendő szokott lenni a nyakamban, tudod jobb munkahelyeken megkövetelik. Ja hogy nálatok is a BKVnél?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 10 2013 03:30pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:25pm)
franc, lekéstem a reporttal :( . Írj már valami kedveset mondjuk anyukámról hagy örüljek én is hogy reportolhatlak.



Én nem tudtam egyet sem elszakítani pedig elég sokszor adtam rendesen az asszonynak, bár az is igaz hogy legtöbbször nélküle csináltuk. Hogy ez -20 vagy +20 RL pont azt döntse el mindenki maga.


Adok neked +50 rl pontot ajandekba. :rofl:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:31pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:25pm)
franc, lekéstem a reporttal :( . Írj már valami kedveset mondjuk anyukámról hagy örüljek én is hogy reportolhatlak.



Én nem tudtam egyet sem elszakítani pedig elég sokszor adtam rendesen az asszonynak, bár az is igaz hogy legtöbbször nélküle csináltuk. Hogy ez -20 vagy +20 RL pont azt döntse el mindenki maga.


te mekkora egy nyomorult vagy uristen :dddddddddd


nemértem honnan szarja ide az isten honaprol honapra az ilyen elbaszott selejteket mint pl te

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Apr 10 2013 03:31pm
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:32pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Apr 2013 23:30)
Adok neked +50 rl pontot ajandekba.  :rofl:


Kösz, akkor így már -950 em van! :thumbsup:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:32pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:31)
te mekkora egy nyomorult vagy uristen :dddddddddd


Lassan elhiszem, hogy van Tassnál meg Seneenél lejjebb.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:33pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:31)
te mekkora egy nyomorult vagy uristen :dddddddddd


nemértem honnan szarja ide az isten honaprol honapra az ilyen elbaszott selejteket mint pl te


Rep! Kösz! Annyira rendes vagy! :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:33pm
Quote (Rawen @ Apr 10 2013 10:32pm)
Lassan elhiszem, hogy van Tassnál meg Seneenél lejjebb.


számomra csak az a rejtély hogy az ilyen emberek kajak annyira ostobák hogy nem veszik észre magukat hogy hónapokig folytassák ugyanazt az ingerlő viselkedésformát?_?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12442452462472485001Next
Closed New Topic New Poll