Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:18)
mert te ki az anyám vagy? takarodj már el innen
franc, lekéstem a reporttal

. Írj már valami kedveset mondjuk anyukámról hagy örüljek én is hogy reportolhatlak.
Quote (josheide @ 10 Apr 2013 23:20)
Nekem sikerult egyszer
Én nem tudtam egyet sem elszakítani pedig elég sokszor adtam rendesen az asszonynak, bár az is igaz hogy legtöbbször nélküle csináltuk. Hogy ez -20 vagy +20 RL pont azt döntse el mindenki maga.