d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12442452462472483310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 9 2013 11:34am
WTF 1slot occultist's vestment vedett drop oO
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 9 2013 12:34pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 9 2013 06:34pm)
WTF 1slot occultist's vestment vedett drop oO


translate plox
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 9 2013 12:47pm
Quote (Taszilo.^ @ Jun 9 2013 08:34pm)
translate plox


1 socketes fehér cucc esett neki
szürkén
mostani patchen a 4L+ cuccok is osztódnak, nem ffa
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 9 2013 12:52pm
Quote (cowding @ Jun 9 2013 07:47pm)
1 socketes fehér cucc esett neki
szürkén
mostani patchen a 4L+ cuccok is osztódnak, nem ffa


ty

most pedig vissza a meteor showeres witchemhez
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 9 2013 01:11pm
1-1 Ledget, meg ilyeneket toltam azert ma is, 44-es vagyok. Van mar Chainem is, meg gmp, faster cast, life leech, determination, haste, vitality meg hasonlok kenenek kb mar csak. Bm is megvan, purity, clarity, discipline is. Anger, wrath also. Summon skelet meg brutusolok magamnak holnap du.

Ugy volt, hogy stormcallerkent megyek, de aztan ugy lett vegul is, hogy frost nova + lmp fire ballal tolom. 8DDD Nem nagyon esett semmi a 'stormcallerseghez'.
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 10 2013 10:58am
Tegnap egymás után 2x adott ledgere rogue-t, btw multistrike milyen árban megy most? Nem is nagyon látok traden, de nagyon kellene egy.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 10 2013 11:52am


kb 20-as szinten talaltam
top lel?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2013 12:22pm
Quote (Alternalo @ Jun 10 2013 06:58pm)
Tegnap egymás után 2x adott ledgere rogue-t, btw multistrike milyen árban megy most? Nem is nagyon látok traden, de nagyon kellene egy.


draga, 2-3 gcpket kernek erte.
fgbe nemtom
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 10 2013 12:56pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2013 07:22pm)
draga, 2-3 gcpket kernek erte.
fgbe nemtom


2-t még adnék is érte, félóráig postolgatott egy srác egyet a chaten c/o 3gcp-vel aztán nem bírta cérnával és kiírta hogy szerinte ez 4gcp-t ér annyit kérne érte, hát üdvözlöm azt az állatot aki ennyit ad neki egy sima qualitys mentes gemért, nem mellesleg 3gcp-ért láttam ma 6%-ost is.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2013 12:58pm
Quote (Alternalo @ Jun 10 2013 08:56pm)
2-t még adnék is érte, félóráig postolgatott egy srác egyet a chaten c/o 3gcp-vel aztán nem bírta cérnával és kiírta hogy szerinte ez 4gcp-t ér annyit kérne érte, hát üdvözlöm azt az állatot aki ennyit ad neki egy sima qualitys mentes gemért, nem mellesleg 3gcp-ért láttam ma 6%-ost is.


Dno, Anarchyban egy multistrike 300-400 fg körül van, 120 a gcp
Go Back To Magyar Topic List
Prev12442452462472483310Next
Add Reply New Topic New Poll