d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1244245246247248327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 1 2015 08:48am
Quote (ace07 @ May 31 2015 09:19pm)
És ha a főnök / munkatárs felismer a farkadról?


ott a legkisebb baj akkor az ha pornózol
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 1 2015 10:16am
Quote (ace07 @ 31 May 2015 22:19)
És ha a főnök / munkatárs felismer a farkadról?


egyik ismerősöm ausztriában dolgozott egy légitársaságnál piacelemzőként, és az egyik kollégájáról köztudott volt, hogy melegpornózott fiatalkorában
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 1 2015 01:17pm
pályakövetési adatok szerint a műszaki területen végzők átlagos pályakezdő fizetése.

Ki a faszom vállalja el ennyiért műszaki diplomával a kezében a munkát, amikor versenyeznek a munkahelyek az emberekért.
Mi az isten húzza így le?

Az itt szereplő bruttó bér is elérhető kezdő nettóként.



This post was edited by CyberPunk666 on Jun 1 2015 01:18pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 1 2015 01:20pm
pályakövetési adatok szerint a műszaki területen végzők átlagos pályakezdő fizetése.

Ki a faszom vállalja el ennyiért műszaki diplomával a kezében a munkát, amikor versenyeznek a munkahelyek az emberekért.
Mi az isten húzza így le? Ráadásul, ha ez az átlag, akkor van olyan idióta, aki még ennél is kevesebbért dolgozik...

Ez kb a nettó bére egy pályakezdő mérnöknek ^^



This post was edited by CyberPunk666 on Jun 1 2015 01:20pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 1 2015 01:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 1 Jun 2015 21:17)
pályakövetési adatok szerint a műszaki területen végzők átlagos pályakezdő fizetése.

Ki a faszom vállalja el ennyiért műszaki diplomával a kezében a munkát, amikor versenyeznek a munkahelyek az emberekért.
Mi az isten húzza így le?

Az itt szereplő bruttó bér is elérhető kezdő nettóként.

http://1.1m.yt/PKPnzwVlw.png


Rohogok az NKE-n. Nagyjabol a katonak tiszti berei huzhatjak fel, mert az ottani civil mernoki diplomakkal a minimalra se vesznek kb fel.

100%, hogy fake/ csusztatas, hogy az az elso. el nem tudom hinni, annyira szar papirokat ad.

Alapbol a rendortisztis kozalkalmazotti berek kurvara alacsonyak..

This post was edited by Baleee on Jun 1 2015 01:22pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 1 2015 01:24pm
Quote (Baleee @ 1 Jun 2015 21:21)
Rohogok az NKE-n. Nagyjabol a katonak tiszti berei huzhatjak fel, mert az ottani civil mernoki diplomakkal a minimalra se vesznek kb fel.

100%, hogy fake/ csusztatas, hogy az az elso. el nem tudom hinni, annyira szar papirokat ad.

Alapbol a rendortisztis kozalkalmazotti berek kurvara alacsonyak..


Csak a műszaki területet nézd.
Katonatisztek fizetése kurvamagas műszaki területen. Máté is kérhetett volna csillió forintokat, ha vállalja, hogy kamerát raknak még a seggébe is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 1 2015 01:26pm
Telejsen nevetséges, hogy milyen adatokat hoznak ki.

Itt a bsc-msc összevetése.

Az mscnél majdnem egy százassal több a kezdő bscvel. Máténak meg több, mint egy százassal.

Egyszerűen nem hiszem el ezeket a számokat, ezek mégis mi a faszt csinálnak és hol, hogy ennyire nem keresnek szart sem?



This post was edited by CyberPunk666 on Jun 1 2015 01:27pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 1 2015 01:38pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 1 2015 07:26pm)
Telejsen nevetséges, hogy milyen adatokat hoznak ki.

Itt a bsc-msc összevetése.

Az mscnél majdnem egy százassal több a kezdő bscvel. Máténak meg több, mint egy százassal.

Egyszerűen nem hiszem el ezeket a számokat, ezek mégis mi a faszt csinálnak és hol, hogy ennyire nem keresnek szart sem?

http://3.1m.yt/siltsoni-.png


ez úgy szar ahogy van, pedagógus nem is tanithat sima alapszakos végzettséggel, vagyi csak ilyen gyökér technikát meg ilyeneket asszem.

egyébként fentebb amit írtál, hogy versenyeznek az emberekért, hát nem tudom. Bátyám msc-s közlekmérnökként végzett, azért 1 évig csak állások után futkozott, bár azóta ível a pálya rendesen, én mindenhol azt hallom ,hogy mérnököknek elhelyezkedni nehéz, utána már jó váltogatni a ++ forró dollárokért.

This post was edited by rapiddani on Jun 1 2015 01:38pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 1 2015 01:42pm
Quote (rapiddani @ 1 Jun 2015 21:38)
ez úgy szar ahogy van, pedagógus nem is tanithat sima alapszakos végzettséggel, vagyi csak ilyen gyökér technikát meg ilyeneket asszem.

egyébként fentebb amit írtál, hogy versenyeznek az emberekért, hát nem tudom. Bátyám msc-s közlekmérnökként végzett, azért 1 évig csak állások után futkozott, bár azóta ível a pálya rendesen, én mindenhol azt hallom ,hogy mérnököknek elhelyezkedni nehéz, utána már jó váltogatni a ++ forró dollárokért.


Van egy rakás főiskolai végzettségű pedagógus a rendszerben.
Gondolom, akik már eddig elhelyezkedtek, azokat nem küldték el tömegesen.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 1 2015 01:49pm
Az átlagos szóról meg annyit, hogy lehet 10 csókos, aki kap 1 millát, rögtön 10k mínusz a tényleg átlagos jóskapistának, merugye ez a számtani közép csodája...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244245246247248327Next
Add Reply New Topic New Poll