Quote (CyberPunk666 @ Jun 1 2015 07:26pm)
Telejsen nevetséges, hogy milyen adatokat hoznak ki.
Itt a bsc-msc összevetése.
Az mscnél majdnem egy százassal több a kezdő bscvel. Máténak meg több, mint egy százassal.
Egyszerűen nem hiszem el ezeket a számokat, ezek mégis mi a faszt csinálnak és hol, hogy ennyire nem keresnek szart sem?
http://3.1m.yt/siltsoni-.pngez úgy szar ahogy van, pedagógus nem is tanithat sima alapszakos végzettséggel, vagyi csak ilyen gyökér technikát meg ilyeneket asszem.
egyébként fentebb amit írtál, hogy versenyeznek az emberekért, hát nem tudom. Bátyám msc-s közlekmérnökként végzett, azért 1 évig csak állások után futkozott, bár azóta ível a pálya rendesen, én mindenhol azt hallom ,hogy mérnököknek elhelyezkedni nehéz, utána már jó váltogatni a ++ forró dollárokért.
This post was edited by rapiddani on Jun 1 2015 01:38pm