d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1244724482449245024514765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 20 2017 09:10am
tfw median modba elakadtam az unholy palámmal diablonál


asklnéfsdgakléglséa rossz emlékek
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 20 2017 09:13am
Quote (TrollBoss @ May 20 2017 05:10pm)
tfw median modba elakadtam az unholy palámmal diablonál


asklnéfsdgakléglséa rossz emlékek


errol tilos beszelni
jelentelek
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 20 2017 05:50pm


alakul
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 20 2017 06:04pm
Kene medianozni csak az a baj h nincs 3 honapom megtanulni az uj dolgokat meg kitapasztalgatni
Szal csak igy vegigwalkolnek h kozbe aranyosan erosodom meg kis farmolas mint egy sima lod wtben csak a fasz se tudja mit kell lootolni olni etc
Lehet nezek valami noobfrendly hammerdin guidet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 21 2017 04:06am
Quote (MarcusD @ 19 May 2017 18:25)
kurva sok cput/ramot eszik a háttérben, a letöltő manager egy fos, nem lehet láthatatlannak lenni


Quote (bajcli @ 19 May 2017 19:22)


ilyenkor érdemes bekapcsolni a "CPU time"-ot, abból látszik h x idő alatt mennyit evett valami

Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 21 2017 05:51am
valaki volt már tengerjáró/óceánjáró hajókon nyaralni? tervezek egy földközi-tenger körüli utazást, csak nem tudom hogy jobban megérné-e mintha elmenne az ember csak úgy simán egy helyre
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 21 2017 06:25am
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 21 2017 01:51pm)
valaki volt már tengerjáró/óceánjáró hajókon nyaralni? tervezek egy földközi-tenger körüli utazást, csak nem tudom hogy jobban megérné-e mintha elmenne az ember csak úgy simán egy helyre


a royal caribbenesen voltam egy földközi körúton, azthiszem olaszbol indult és spanyol meg fr-ben álltunk még meg, hát elég fullos maga a kiszolgálás/szállás etc de az ára is olyan, az egy egy hely meg ugy néz ki h kb reggel 8-10 fele kiköttök az adott helyen és olyan délután 5-6 ig szabadprogram aztán beszállás és repeat
a hajó maga kurvajó, falmászástol a bevásárlóközpontig minden van rajta, a helyek meg annyira jok amennyire te annak csinálod, nézd meg előre hol kötnek ki (általában kb 1 kikötő van ahova beférnek, barcelonaban pld pont a város közepére kerülsz kb és minden 1 kilóméter sétára van) és csinálj programokat
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 21 2017 06:38am
Quote (cowding @ May 21 2017 01:25pm)
a royal caribbenesen voltam egy földközi körúton, azthiszem olaszbol indult és spanyol meg fr-ben álltunk még meg, hát elég fullos maga a kiszolgálás/szállás etc de az ára is olyan, az egy egy hely meg ugy néz ki h kb reggel 8-10 fele kiköttök az adott helyen és olyan délután 5-6 ig szabadprogram aztán beszállás és repeat
a hajó maga kurvajó, falmászástol a bevásárlóközpontig minden van rajta, a helyek meg annyira jok amennyire te annak csinálod, nézd meg előre hol kötnek ki (általában kb 1 kikötő van ahova beférnek, barcelonaban pld pont a város közepére kerülsz kb és minden 1 kilóméter sétára van) és csinálj programokat


erősen gondolkozom hogy a következő utam egy ilyesmi lesz
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 21 2017 06:42am
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 21 2017 02:38pm)
erősen gondolkozom hogy a következő utam egy ilyesmi lesz


öltönyös vacsora meg ékszerboltok a hajón
de ha van rá $$ akkor egyszer szerintem megéri/jó élmény
pld érdekes volt h én egyáltalán nem éreztem h "megyünk" még alvásnál sem, gondolom mert olyan baszott nagy a hajó alapból
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 21 2017 06:51am
Quote (cowding @ May 21 2017 01:42pm)
öltönyös vacsora meg ékszerboltok a hajón
de ha van rá $$ akkor egyszer szerintem megéri/jó élmény
pld érdekes volt h én egyáltalán nem éreztem h "megyünk" még alvásnál sem, gondolom mert olyan baszott nagy a hajó alapból


dunno, tegnap láttam ilyen utakat 400-500-600 euroért is, nem olyan vészes
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244724482449245024514765Next
Add Reply New Topic New Poll