Quote (XxPiTyUkAxX @ May 21 2017 01:51pm)
valaki volt már tengerjáró/óceánjáró hajókon nyaralni? tervezek egy földközi-tenger körüli utazást, csak nem tudom hogy jobban megérné-e mintha elmenne az ember csak úgy simán egy helyre
a royal caribbenesen voltam egy földközi körúton, azthiszem olaszbol indult és spanyol meg fr-ben álltunk még meg, hát elég fullos maga a kiszolgálás/szállás etc de az ára is olyan, az egy egy hely meg ugy néz ki h kb reggel 8-10 fele kiköttök az adott helyen és olyan délután 5-6 ig szabadprogram aztán beszállás és repeat
a hajó maga kurvajó, falmászástol a bevásárlóközpontig minden van rajta, a helyek meg annyira jok amennyire te annak csinálod, nézd meg előre hol kötnek ki (általában kb 1 kikötő van ahova beférnek, barcelonaban pld pont a város közepére kerülsz kb és minden 1 kilóméter sétára van) és csinálj programokat