d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1244624472448244924504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 20 2017 03:08am
Quote (-joey- @ 20 May 2017 11:07)
Valamelyik faszszopó már reportolta is.

"Felnőtt a sub."


mes asztrális teste volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 20 2017 03:08am
Quote (-joey- @ May 20 2017 10:07am)
Valamelyik faszszopó már reportolta is.

"Felnőtt a sub."


Xddd

Toled nem szoktunk meg ilyen eros szavakat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 20 2017 03:23am
Quote (-joey- @ 20 May 2017 11:07)
Valamelyik faszszopó már reportolta is.

"Felnőtt a sub."


engem plugyert suspiztak, es utana a mod meg magyarazta is hogy az tilos meg minden
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 20 2017 03:28am
Quote (-joey- @ 20 May 2017 10:07)
Valamelyik faszszopó már reportolta is.

"Felnőtt a sub."



Fekezd magad kerlek
Ezt most reportolnom kellett
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 20 2017 03:30am
Ugrik Xd
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 20 2017 03:31am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 20 2017 11:23am)
engem plugyert suspiztak, es utana a mod meg magyarazta is hogy az tilos meg minden


amugy tipikus jsp moderáció, pvm subon modok/tt-k csinálják a walkot, minden screenen látszik a plugy felirat, a verziószám, az extended stash, torch/anni, valaki megkérdezi h anyááád dejó ilyet még nem láttam h lehet ezt és csak pmben irhatnak rá hogy nézd oda van irva a neve a képre mert amugy suspi
10/10
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 20 2017 03:41am
Quote (cowding @ May 20 2017 10:31am)
amugy tipikus jsp moderáció, pvm subon modok/tt-k csinálják a walkot, minden screenen látszik a plugy felirat, a verziószám, az extended stash, torch/anni, valaki megkérdezi h anyááád dejó ilyet még nem láttam h lehet ezt és csak pmben irhatnak rá hogy nézd oda van irva a neve a képre mert amugy suspi
10/10


Pont ezt írtam Janónak is most FB-n. A WT-k 99 százaléka modos. Ráadásul, amin a legjobban röhögtem, hogy a sticky-be csináltak egy guide-ot, hogyan lehet Ladder RW-ket SP-ben használni. Namost, ugyanez a módszer az alapja annak is, hogy pl. be tudod állítani magadnak a droprátát, hogy Baal csak Shako-t dobjon, meg Act1 Quill Rat-ből Jah rúnák essenek. Ezt úgy hívják, hogy modolás. Szóval a JSP policy szerint nem beszélhetsz modokról, de azért modolhatod a játékot, mert leírták a sticky-be hogyan kell. :D Idióták. A kedvencem az volt, amikor Juventus közösséget akart szervezni régi patchek végigtolásához és törölték a topicját meg kapott vagy 2 hónap suspendet, azzal az indokkal, hogy "private server".

This post was edited by -joey- on May 20 2017 03:42am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 20 2017 03:44am
Quote (cowding @ 20 May 2017 11:01)
Ejnye gentor d2modokrol beszelgetni
Hogy lesz igy TT


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 20 2017 03:49am
Quote (-joey- @ May 20 2017 11:41am)
Pont ezt írtam Janónak is most FB-n. A WT-k 99 százaléka modos. Ráadásul, amin a legjobban röhögtem, hogy a sticky-be csináltak egy guide-ot, hogyan lehet Ladder RW-ket SP-ben használni. Namost, ugyanez a módszer az alapja annak is, hogy pl. be tudod állítani magadnak a droprátát, hogy Baal csak Shako-t dobjon, meg Act1 Quill Rat-ből Jah rúnák essenek. Ezt úgy hívják, hogy modolás. Szóval a JSP policy szerint nem beszélhetsz modokról, de azért modolhatod a játékot, mert leírták a sticky-be hogyan kell. :D Idióták. A kedvencem az volt, amikor Juventus közösséget akart szervezni régi patchek végigtolásához és törölték a topicját meg kapott vagy 2 hónap suspendet, azzal az indokkal, hogy "private server".


jah bazd akkor pont aktivan olvasgattam és kurva jo volt az a verseny meg minden aztán látom h egyik naprol a másikra sehol a topic meg aztán a repostot is törölték v mi volt
hát a stickyben ugye a txt-s megoldás van, gondolom ennyi fér bele nekik és az h már exe vagy dll vagy bármi letöltését javasolod azzal akár ugye kárt is tehetnél és imo innen indult aztán most már csak az utolsó szó miatt tartatják be mint ahogy egy kérdéses videó is gondolom a mai napig bannos teljesen indokolatlanul

Quote (Genthor @ May 20 2017 11:44am)


livin on the edge


deemn most látom h elbasztam a 19k-t

This post was edited by cowding on May 20 2017 03:53am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 20 2017 08:02am
nektek is kurva lassú az imgur?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244624472448244924504765Next
Add Reply New Topic New Poll