d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1244624472448244924504303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jun 17 2013 12:50pm
Quote (Anarkin @ 17 Jun 2013 20:38)
mi az ami ellen nem akarok elise-t pickelni? (újabban nem nagyon követem a dolgokat túl deepen)


jelen állás szerint kb minden ellen jó, ami HP-t stackel, ugye a %-os sebzések miatt
summer lcs week1-en, meg majdnem minden dreamhack cuccon is elég sokat vitték topra, amikor éppen nem bannolták
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2013 01:32pm
Quote (Anarkin @ Jun 17 2013 07:38pm)
mi az ami ellen nem akarok elise-t pickelni? (újabban nem nagyon követem a dolgokat túl deepen)


renektonnal egész jol meg tudom baszni ha agresszív vagyok, de _elvileg_ qukong counter rá. kipróbáltam, tényleg jó volt ellene, de nem mondanám counternek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2013 01:50pm
Quote (anyd @ Jun 17 2013 08:32pm)
renektonnal egész jol meg tudom baszni ha agresszív vagyok, de _elvileg_ qukong counter rá. kipróbáltam, tényleg jó volt ellene, de nem mondanám counternek


elsie egy direkt countere renektonnak, szóval ez hülyeség

meg igazából toppolni bruiserrel is elég szar s3ba, most is renektonoztam egyet, megynertem 4-0 ra lanem, fed geci voltam, és így sem tudtam lehozni a gamet, mert az armorpen meg a kiteolós geci ad carryk mindenkit megbasznak

én ryzet, vagy kennent pickelném elise ellen, ezek azok amik mostanság jól működnek, meg shen lehet még jó ellene, de nem mint counterpick, hanem mint safe laner, egy ként gankkel, aztán globál ultizol, gg. esetleg top zed vagy khazix működhet early, de akkor snowballozni kell
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 17 2013 01:57pm
Quote (jarabekg @ 17 Jun 2013 19:50)
elsie egy direkt countere renektonnak, szóval ez hülyeség

meg igazából toppolni bruiserrel is elég szar s3ba, most is renektonoztam egyet, megynertem 4-0 ra lanem, fed geci voltam, és így sem tudtam lehozni a gamet, mert az armorpen meg a kiteolós geci ad carryk mindenkit megbasznak

én ryzet, vagy kennent pickelném elise ellen, ezek azok amik mostanság jól működnek, meg shen lehet még jó ellene, de nem mint counterpick, hanem mint safe laner, egy ként gankkel, aztán globál ultizol, gg. esetleg top zed vagy khazix működhet early, de akkor snowballozni kell


Látom bronzban máshogy játszanak.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 17 2013 02:38pm
Quote (Smat @ 17 Jun 2013 21:57)
Látom bronzban máshogy játszanak.


Ugy erted paper league
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 17 2013 02:39pm
Quote (RRC @ 17 Jun 2013 20:38)
Ugy erted paper league


Air league
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2013 03:29pm
tfw képtelen vagyok carryzni a 7 ap ashe, stb noobokat, és egyre jobban csuszok le, már silver 4...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2013 03:57pm
Quote (RRC @ Jun 17 2013 09:27pm)


bárki bármit mond
ez szarul néz ki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 17 2013 05:55pm
http://4.ii.gl/nPJ-h6.png

szerencsére ellenem volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244624472448244924504303Next
Add Reply New Topic New Poll