Quote (anyd @ Jun 17 2013 08:32pm)
renektonnal egész jol meg tudom baszni ha agresszív vagyok, de _elvileg_ qukong counter rá. kipróbáltam, tényleg jó volt ellene, de nem mondanám counternek
elsie egy direkt countere renektonnak, szóval ez hülyeség
meg igazából toppolni bruiserrel is elég szar s3ba, most is renektonoztam egyet, megynertem 4-0 ra lanem, fed geci voltam, és így sem tudtam lehozni a gamet, mert az armorpen meg a kiteolós geci ad carryk mindenkit megbasznak
én ryzet, vagy kennent pickelném elise ellen, ezek azok amik mostanság jól működnek, meg shen lehet még jó ellene, de nem mint counterpick, hanem mint safe laner, egy ként gankkel, aztán globál ultizol, gg. esetleg top zed vagy khazix működhet early, de akkor snowballozni kell