Quote (MarcusD @ 19 May 2017 21:38)
legközelebb játék közben néha nézz ki a task managerre. ha idle a pc vagy csak netezek akkor pont leszarom, de ha háttérben fut a battlenet + valami játékot tolok ami amúgyis leterheli, eléggé leszopja az fpsem ha nyitva hagyom
lehet nem fából kéne pc-t építeni
amúgy meg sírás helyett
