d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1244524462447244824494765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 19 2017 11:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 May 2017 19:48)
en szeretem a battlenetet
ti meg noobok vagytok


de az már nincs
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2017 11:58am
Quote (sylke @ 19 May 2017 19:54)
de az már nincs


akkor az appot whatever
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 19 2017 12:01pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 19 2017 12:22pm
Quote (MarcusD @ 19 May 2017 18:25)
kurva sok cput/ramot eszik a háttérben, a letöltő manager egy fos, nem lehet láthatatlannak lenni




kemeny fogyasztas
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2017 12:27pm
nekem bnettel volt parszor, hogy valami update nem akart elindulni x percig, meg egyszer az overwatch spontan elbaszodott es ujra kellett rakjam teljesen, de azon kivul nincs vele bajom
ez a bethesda launcher amin az uj quake megy viszont pure ebola, raadasul kb 3 game van rajta osszesen, amibol az egyik valami mobilos szar, szoval elegge szukseges a letezese
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 19 2017 01:38pm
Quote (bajcli @ 19 May 2017 18:22)


legközelebb játék közben néha nézz ki a task managerre. ha idle a pc vagy csak netezek akkor pont leszarom, de ha háttérben fut a battlenet + valami játékot tolok ami amúgyis leterheli, eléggé leszopja az fpsem ha nyitva hagyom
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2017 01:41pm
Quote (MarcusD @ 19 May 2017 21:38)
legközelebb játék közben néha nézz ki a task managerre. ha idle a pc vagy csak netezek akkor pont leszarom, de ha háttérben fut a battlenet + valami játékot tolok ami amúgyis leterheli, eléggé leszopja az fpsem ha nyitva hagyom


lehet nem fából kéne pc-t építeni
amúgy meg sírás helyett
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 20 2017 02:17am
https://median-xl.com

The biggest Diablo II rework is having yet another massive update: Median XL 2017.

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 20 2017 03:01am
Quote (Genthor @ May 20 2017 10:17am)
https://median-xl.com/

The biggest Diablo II rework is having yet another massive update: Median XL 2017.

http://www.youtube.com/watch?v=KC1Y11BR0ko



Ejnye gentor d2modokrol beszelgetni
Hogy lesz igy TT
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 20 2017 03:07am
Quote (cowding @ May 20 2017 10:01am)
Ejnye gentor d2modokrol beszelgetni
Hogy lesz igy TT


Valamelyik faszszopó már reportolta is.

"Felnőtt a sub."
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244524462447244824494765Next
Add Reply New Topic New Poll