d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1244424452446244724484303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 15 2013 06:41pm
Quote (Anarkin @ Jun 16 2013 01:35am)
ti sem tudtok belépni?

http://www.youtube.com/watch?v=aQPsaYEJvM
tard riot

--
NA megvettem végre elise-t :P


mérnem dotázol
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2013 06:41pm
Quote (lacketto @ 16 Jun 2013 02:41)
mérnem dotázol


mert kelnem kéne mire game-t talál itt meg kettőig nem tudok elszámolni (szó szerint 2 mp)

majd dotazok napközben :D

This post was edited by Anarkin on Jun 15 2013 06:42pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 15 2013 06:43pm
Quote (Anarkin @ Jun 16 2013 01:41am)
mert kelnem kéne mire game-t talál itt meg kettőig nem tudok elszámolni (szó szerint 2 mp)

majd dotazok napközben :D


60-70 gémmel már gyorsan talál de amig nagyjából belövi a skilled elég sokáig tart
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2013 06:53pm
Vagy tolhatnad tobbiekkel is, alapbol solo dota nem vmi jo, raadasul mostansag rengeteg ember atnyergelt dotara.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2013 06:58pm
Quote (ecneB @ 16 Jun 2013 02:53)
Vagy tolhatnad tobbiekkel is, alapbol solo dota nem vmi jo, raadasul mostansag rengeteg ember atnyergelt dotara.


#1 LOL nekem még mindig sokkal jobban tetszik (ennek ellenére dotázgatok is, hátha megszeretem)

#2 nem gondolom hogy szívesen játszanátok velem, az oké hogy tudom irányítani amivel játszom egész jól, DE fogalmam sincs az enemy team 5 "herojáról", és még sok game basicről se szerintem


--
újabban mindig rögzítem a "best ult eu" képeket

:D nem tudom hogy sikerült összehozni

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 15 2013 07:01pm
Quote (Anarkin @ Jun 16 2013 01:58am)
#1 LOL nekem még mindig sokkal jobban tetszik (ennek ellenére dotázgatok is, hátha megszeretem)

#2 nem gondolom hogy szívesen játszanátok velem, az oké hogy tudom irányítani amivel játszom egész jól, DE fogalmam sincs az enemy team 5 "herojáról", és még sok game basicről se szerintem


--
újabban mindig rögzítem a "best ult eu" képeket

:D nem tudom hogy sikerült összehozni

http://4.ii.gl/H4fWKB.png


burgonya is igy kezdte és kb 2 hónap alatt a mi szintünkön játszott már
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2013 07:02pm
Quote (lacketto @ 16 Jun 2013 03:01)
burgonya is igy kezdte és kb 2 hónap alatt a mi szintünkön játszott már


vizsgaidőszak ^^ amit postolok dota topicba, annyit játszom atm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2013 07:06pm
Amikor en kezdtem segghulye voltam de a tobbiek mafyaraztak. Vagy annyira ertelmes h kerdezed es felfogod a dolgokat, emiatt en nem aggodnek. Mondjuk support elejen tobbet segit kezdokebt, azt meg ahogy lattam nem nagyon komazod probalj ki egy-ket meccset tobbiekkel, ezzel nem skkat veszithetsz. Fun factort meg ossze sem lehet hasonlitani solohoz kepest
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2013 07:10pm
Quote (ecneB @ 16 Jun 2013 03:06)
Amikor en kezdtem segghulye voltam de a tobbiek mafyaraztak. Vagy annyira ertelmes h kerdezed es felfogod a dolgokat, emiatt en nem aggodnek. Mondjuk support elejen tobbet segit kezdokebt, azt meg ahogy lattam nem nagyon komazod  probalj ki egy-ket meccset tobbiekkel, ezzel nem skkat veszithetsz. Fun factort meg ossze sem lehet hasonlitani solohoz kepest


majd postolok topicba steam accot hogy vegyetek fel akkor

én játszom szívesen csak nn izélés ^^ főleg úgy hogy rászoktam egy másik játékra, sok mindent - rosszul - feltételezek dotaban, ami nem úgy van (LOL miatt)

ezért gondoltam h játszom egy ~100-at soloban aztán játszom subbal
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 15 2013 07:54pm


wat : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1244424452446244724484303Next
Add Reply New Topic New Poll