Quote (ecneB @ 16 Jun 2013 02:53)
Vagy tolhatnad tobbiekkel is, alapbol solo dota nem vmi jo, raadasul mostansag rengeteg ember atnyergelt dotara.
#1 LOL nekem még mindig sokkal jobban tetszik (ennek ellenére dotázgatok is, hátha megszeretem)
#2 nem gondolom hogy szívesen játszanátok velem, az oké hogy tudom irányítani amivel játszom egész jól, DE fogalmam sincs az enemy team 5 "herojáról", és még sok game basicről se szerintem
--
újabban mindig rögzítem a "best ult eu" képeket

nem tudom hogy sikerült összehozni
