Quote (jarabekg @ Jun 15 2013 06:05pm)
most elmesélném, hogy hogy érzek a windowszal kapcsolatban, amiért új frissítéseket telepített a meccs közepén
http://3.ii.gl/QcBmQ1.png
ofc loss
ofc bazdmeg
össze akarok törni valamit
gondolom kikapcsolni a frissítéseket hatalmas megerőltetést jelent