d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1243924402441244224434765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 16 2017 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 May 2017 22:07)
jó vagy


koszi! gari megoldodott vegul?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 16 2017 02:29pm
Quote (ecneB @ 16 May 2017 22:09)
koszi! gari megoldodott vegul?


Nem akarok indulatból meggondolatlan dolgokat írni...
Mindenesetre a jövőben az iponban fogok vásárolni.

Én is hibás vagyok az egészben, de ettől függetlenül baromi elégedetlen vagyok azzal amit kaptam.
Elbuktam a garanciát és nem segítettek a probléma megoldásában sem, igazából azon kívül, hogy jegyzőkönyvbe vették, hogy bukom a garanciát mást nem is csináltak.
Érezhető volt, hogy az egészben csak ennyi a lényeg, hogy nincs gari, na húzhatok a faszba.

Nem raktam rá az alaplapon a socket helyére a sapkát és szállítás közben két láb elhajlott. Közölték, hogy ez innentől nem garanciális,
kértem, hogy legalább a procit próbálják ki, illetve mondtam, hogy ezt eddig használtam, egy évig jól működött, nem ez a gond.
Az mondták, hogy a procit otthagyhatom és 1 hét múlva mehetnék érte, de ha működnek a magok, akkor mit tudom mennyi ezer forint.

Munkahelyen visszahajtottam a két lábat és itthon összeraktam a gépet.
Most éppen erről írok, tökéletesen működik tovább a 2 maggal, nem az a probléma, de őket az nem nagyon érdekli.
Nekem segítség kellett volna, hogy a lap vagy a proci a hibás, de felvették a jegyzőkönyvet és hello.


Soha többet nem vásárolok az aquában és amiket össze szoktam rakni másoknak gépeket, azok sem ott lesznek megvéve.

amúgy 60k a károm és még azt is elfogadom, hogy a hiba miatt nem garanciális, de az egész hozzáállás végig az volt, hogy csak letudják, hogy ne legyen garancia.
Ketten voltak, a másik még oda is jött pofázni, hogy "csoda, hogy két maggal működik".
Hát a kurva anyádat azt.

fúú, csak felbasztam magam....
Amúgy sincs jó napom, az orvostól mentem oda, és megint meg kell műteni, az idegességtől meg elfelejtettem leállítani a parkolást, 20 percért fizettem 3 órát.

A neten is sok a hasonló történet az aquáról.

This post was edited by CyberPunk666 on May 16 2017 02:33pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 16 2017 02:34pm
tldr továbbra is kellene vagy egy s1151-es proci vagy egy ilyen alaplap, hogy megtudjam melyik a rossz.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2017 02:45pm
Quote (CyberPunk666 @ May 16 2017 09:34pm)
tldr továbbra is kellene vagy egy s1151-es proci vagy egy ilyen alaplap, hogy megtudjam melyik a rossz.


persze, aztan azt is tonkrebaszod, es jossz sirni, hogy igy meg ugy

nn thx
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 16 2017 02:47pm
Quote (jarabekg @ 16 May 2017 22:45)
persze, aztan azt is tonkrebaszod, es jossz sirni, hogy igy meg ugy

nn thx


Annyit amúgy sem érne meg, hogy veled kelljen találkoznom.
Akkor inkább veszek feleslegesen egyet.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2017 02:50pm
Quote (CyberPunk666 @ May 16 2017 09:47pm)
Annyit amúgy sem érne meg, hogy veled kelljen találkoznom.
Akkor inkább veszek feleslegesen egyet.


wp
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 16 2017 02:51pm
Quote (CyberPunk666 @ May 16 2017 10:47pm)
Annyit amúgy sem érne meg, hogy veled kelljen találkoznom.
Akkor inkább veszek feleslegesen egyet.


uhh
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2017 03:01pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 May 2017 22:47)
Annyit amúgy sem érne meg, hogy veled kelljen találkoznom.
Akkor inkább veszek feleslegesen egyet.


:DDD
nice
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 16 2017 03:11pm
Quote (CyberPunk666 @ May 16 2017 08:47pm)
Annyit amúgy sem érne meg, hogy veled kelljen találkoznom.
Akkor inkább veszek feleslegesen egyet.



... és meg csak május van!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 16 2017 04:11pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 May 2017 22:29)
Nem akarok indulatból meggondolatlan dolgokat írni...
Mindenesetre a jövőben az iponban fogok vásárolni.

Én is hibás vagyok az egészben, de ettől függetlenül baromi elégedetlen vagyok azzal amit kaptam.
Elbuktam a garanciát és nem segítettek a probléma megoldásában sem, igazából azon kívül, hogy jegyzőkönyvbe vették, hogy bukom a garanciát mást nem is csináltak.
Érezhető volt, hogy az egészben csak ennyi a lényeg, hogy nincs gari, na húzhatok a faszba.

Nem raktam rá az alaplapon a socket helyére a sapkát és szállítás közben két láb elhajlott. Közölték, hogy ez innentől nem garanciális,
kértem, hogy legalább a procit próbálják ki, illetve mondtam, hogy ezt eddig használtam, egy évig jól működött, nem ez a gond.
Az mondták, hogy a procit otthagyhatom és 1 hét múlva mehetnék érte, de ha működnek a magok, akkor mit tudom mennyi ezer forint.

Munkahelyen visszahajtottam a két lábat és itthon összeraktam a gépet.
Most éppen erről írok, tökéletesen működik tovább a 2 maggal, nem az a probléma, de őket az nem nagyon érdekli.
Nekem segítség kellett volna, hogy a lap vagy a proci a hibás, de felvették a jegyzőkönyvet és hello.


Soha többet nem vásárolok az aquában és amiket össze szoktam rakni másoknak gépeket, azok sem ott lesznek megvéve.

amúgy 60k a károm és még azt is elfogadom, hogy a hiba miatt nem garanciális, de az egész hozzáállás végig az volt, hogy csak letudják, hogy ne legyen garancia.
Ketten voltak, a másik még oda is jött pofázni, hogy "csoda, hogy két maggal működik".
Hát a kurva anyádat azt.

fúú, csak felbasztam magam....
Amúgy sincs jó napom, az orvostól mentem oda, és megint meg kell műteni, az idegességtől meg elfelejtettem leállítani a parkolást, 20 percért fizettem 3 órát.

A neten is sok a hasonló történet az aquáról.


hat igazan sajnalom, azert privatban kerlek ird meg hogy kik voltak az elkovetok es rakerdezek, hogy mit lehetne tenni. engem basz fel, amiket most itt leirtal, 0 segitsegnyujtas es gyakorlatilag nem arulok zsakbamacskat, hogy pont te (25-34, egyetem, számtech) lennél a célréteg.
Tovabbitottam a szervizvezeto fele.

This post was edited by ecneB on May 16 2017 04:17pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243924402441244224434765Next
Add Reply New Topic New Poll