d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12432442452462475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Apr 10 2013 03:02pm
Quote
Az én esetemről csak annyit, hogy az első alkalom során az óvszer elszakadt, mehettem titokban esemény utáni tablettáért, gyűlöltem hazudni otthon, de nem értették volna meg


srsly nem értem hogy lehet elszakítani
széttépni sem tudtam mert csak nyúlt
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 10 2013 03:03pm
Quote (Smat @ 10 Apr 2013 22:01)
Ki lesz a pártelnök?


te nem voltál itt amikor ARC VS RFC volt?
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:08pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Apr 2013 22:49)
Indítványozok egy Anti Tass-thomas-seene koalíciót.



Vivát! :D

This post was edited by Thomas Cross on Apr 10 2013 03:08pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:10pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:08pm)
Vivát! :D


te amúgy miért nem veszed észre hogy mindenkit irritál a fogyatékos pofád, és elkéne innen takarodni? vagy ezt szereted ha gyűlölnek?
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 03:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 23:10)
te amúgy miért nem veszed észre hogy mindenkit irritál a fogyatékos pofád, és elkéne innen takarodni? vagy ezt szereted ha gyűlölnek?


Te amúgy ki vagy?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 03:14pm
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 21:13)
Te amúgy ki vagy?


Mesh aki segíteni próbál neked, de nem hagyod mert túl hülye vagy.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 10 2013 03:18pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 10:13pm)
Te amúgy ki vagy?


mert te ki az anyám vagy? takarodj már el innen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:18pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Apr 2013 23:00)
te nem léphetsz be :D


:D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 10 2013 03:20pm
Quote (szabika @ 10 Apr 2013 22:02)
srsly nem értem hogy lehet elszakítani
széttépni sem tudtam mert csak nyúlt


Nekem sikerult egyszer
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 03:22pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 Apr 2013 21:18)
mert te ki az anyám vagy? takarodj már el innen


az oldalon tilos a trollkodás.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12432442452462475001Next
Closed New Topic New Poll