d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1243244245246247341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 31 2010 07:36am
Quote (atek555 @ 31 Aug 2010 14:20)
értem én hogy jó az a 40%mana, de a mage nem jobb az fcr miatt? és az ad még +25%mana reget..
csak kérdés, elhiszem hogy ha jobb, nem volt még ilyen karim

(tehát akkor a vipertől elkezdve a circletig mindenbe rbf-et rakjak? dexre annyit hogy mb és a többi life?)


ES sosohoz (ha fire vagy cold) alap a 2x soj + frost. Vita sosonál mage játszhat, azonban ott is nagyon kell figyelni a manára. Én pl hammerrel is frostot használok. Valószínűleg sosoval is ezt tenném, mert fcr-t így is ki lehet hozni simán. Bár, ha tudsz szerezni jó 0 fcr amut táp statokkal, esetleg játszhat a mage vita soson, bár lehet hogy akkor is inkább egy sojt cserélnék le... Nem tudom, ilyesmit tesztelni szoktunk, kinek hogy jön be. Én imádom a sok manát, minél több mana, annál tovább lehet tartani a támadást.
Vita soson facet, ESnél facet vagy skull, szerintem. Vagy esetleg dupe jewel. :D Ez is stílus kérdése. Én valszeg nem használnék skullt.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2010 12:30pm
este olyan 11-éjfél körül valakinek ladderben nincs kedve mld-zni???
remélem van valakinek karija....én nekem egy nem gosu(mondhatni low :D ) blizz sosom van, csak kell még kis idő, hogy szerezzek ezt azt...
addig írjon ide aki tud jönni :D

üdv.

This post was edited by atek555 on Aug 31 2010 12:35pm
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2010 03:47pm
Tapasztaltabbak!!!

blizz sosonak melyik kari ellen van sok esélye és melyik ellen semmi?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 31 2010 06:18pm
Quote (atek555 @ Aug 31 2010 10:47pm)
Tapasztaltabbak!!!

blizz sosonak melyik kari ellen van sok esélye és melyik ellen semmi?


fire/light sorc ellen szarcsi, ha es sorc az ellen akkor még kevesebb eséllyel nyersz

minden más ellen gosu
és én tennék egyet frozen orbra amúgy
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 1 2010 01:38am
Quote (Flutter @ 1 Sep 2010 00:18)
fire/light sorc ellen szarcsi, ha es sorc az ellen akkor még kevesebb eséllyel nyersz

minden más ellen gosu
és én tennék egyet frozen orbra amúgy


lehet igazad van, kell arra az orbra, pl bowie ellen sztem jól jön...
tegnap este toltam egy bowie ellen és azt tapasztaltam, hogy az es az hátrány, mert ha bekapok bár találatot akkor lemegy a mana és nem tudok továbbtelézni. sztetek ez a gyakorlatlanságom még, vagy van benne valami.
es nélkül többször nyertem...

amúgy Flutter, neked nincs ladder mld karid?? igaz a tied biztos brutál és esélyem sincs de azért néha zúzhatunk ha van...

( 3ele-100life vagy valami fcr-es amut használ az mld dudu?? ha 3-100 jó, az kb milyen árban van szerintetek?)

This post was edited by atek555 on Sep 1 2010 02:07am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Sep 1 2010 03:24am
hát bow ellen nem ES nagyon nem kell oda max blokk, fbr és fhr legyen meg csak arra kell figyelni CA legyen castolva mindenképp. Orbot továbbra sem látom, hogy lenne érdemes castolni bowie ellen, ha jol tolja simán elszalad mire gomb odaér.
Ahogy én látom nagyon gyors tele, egy blizz és hajrá. anno toltam bowieval eleget soso ellen és volt hogy 10bol egy sem talált. Viszont ide meg kelleni fog a sok mana mivel ha megállsz tobb vesszo fog feléd repulni :D

Quote (Flutter @ 1 Sep 2010 00:18)
fire/light sorc ellen szarcsi, ha es sorc az ellen akkor még kevesebb eséllyel nyersz

minden más ellen gosu
és én tennék egyet frozen orbra amúgy


trapper ellen is kinszenvedés lesz majd

This post was edited by Baresz on Sep 1 2010 03:26am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 1 2010 04:27am
Quote (Baresz @ 1 Sep 2010 10:24)
hát bow ellen nem ES nagyon nem kell oda max blokk, fbr és fhr legyen meg csak arra kell figyelni CA legyen castolva mindenképp. Orbot továbbra sem látom, hogy lenne érdemes castolni bowie ellen, ha jol tolja simán elszalad mire gomb odaér.
Ahogy én látom nagyon gyors tele, egy blizz és hajrá. anno toltam bowieval eleget soso ellen és volt hogy 10bol egy sem talált. Viszont ide meg kelleni fog a sok mana mivel ha megállsz tobb vesszo fog feléd repulni :D



trapper ellen is kinszenvedés lesz majd


kikkerek is meglepit okozhatnak ^_^
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 1 2010 04:28am
Még azt nem értem, hogy miért kell a masteryt kimaxolni? nem jobb ha a sinergiákra teszünk többet és a masteryre csak 1et?? sokkel nagyobb dmg lesz.
A másik meg az, hogy miért kell rakni a telekinesisre? Főleg ilyen sokat!
Bocsi ha ezek evidens dolgok de nem vágom :D és csak így tudom meg... :DD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 1 2010 04:38am
Quote (atek555 @ 1 Sep 2010 11:28)
Még azt nem értem, hogy miért kell a masteryt kimaxolni? nem jobb ha a sinergiákra teszünk többet és a masteryre csak 1et?? sokkel nagyobb dmg lesz.
A másik meg az, hogy miért kell rakni a telekinesisre? Főleg ilyen sokat!
Bocsi ha ezek evidens dolgok de nem vágom :D és csak így tudom meg... :DD


Mastery: a cold soso ereje abban rejlik, hogy a cold mastery "lebontja" az ellenfél resét, így 75 helyett (ha 0 stack-je van) akár -100 is lehet, aminek hála többszöröse lesz a bevitt dam. Míg syn-vel max 2xes damod lesz.
Azonban, ha az ellenfélnek van SOK stack rese (ált azért nincs ennyi), akkor a syn tápolás jobb lett volna, de ígyis, cold masteryt erősíteném.

telekinesis: 1 pont telekinesis: -1/16 manafogyasztás ES használatakor. Alapjában 1:2-höz az arány, tehát ha elszív 100 damot, akkor 200 manát von le. 16os telekinesissel az arány már 1:1 lesz, tehát, 100 damért 100 manát von le. És mehet 1:1 alá persze, ha maxolod! Így rengeteg manát spórolsz, ha beütnek. LLD subon általában 0 pontot tesznek á fire sosoval, mi baresszel 8-16 közötti értéket találtuk ideálisnak, mert így sokkal tobább fentartható a támadás, mivel később fogy el a mana.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Sep 1 2010 05:39am
Quote (Oberon_os @ 1 Sep 2010 10:38)
Mastery: a cold soso ereje abban rejlik, hogy a cold mastery "lebontja" az ellenfél resét, így 75 helyett (ha 0 stack-je van) akár -100 is lehet, aminek hála többszöröse lesz a bevitt dam. Míg syn-vel max 2xes damod lesz.
Azonban, ha az ellenfélnek van SOK stack rese (ált azért nincs ennyi), akkor a syn tápolás jobb lett volna, de ígyis, cold masteryt erősíteném.

telekinesis: 1 pont telekinesis: -1/16 manafogyasztás ES használatakor. Alapjában 1:2-höz az arány, tehát ha elszív 100 damot, akkor 200 manát von le. 16os telekinesissel az arány már 1:1 lesz, tehát, 100 damért 100 manát von le. És mehet 1:1 alá persze, ha maxolod! Így rengeteg manát spórolsz, ha beütnek. LLD subon általában 0 pontot tesznek á fire sosoval, mi baresszel 8-16 közötti értéket találtuk ideálisnak, mert így sokkal tobább fentartható a támadás, mivel később fogy el a mana.


mármint MLD rol van szo. ha cold akkor nem igen eroltetném, foleg azért mert erosen megy a dam rovására. nagyon erosen meggondolando (foleg nem fullos cuccokkal) cold ES sosot csinálni. inkább vita-dam ra mennék, lehetoleg minél nagyobb mana poollal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243244245246247341Next
Add Reply New Topic New Poll