d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1243824392440244124424765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 16 2017 02:17am
Quote (jarabekg @ 16 May 2017 10:11)


csak ilyen fel bekezdeseket olvastam belole de ez elegge podracing
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 16 2017 02:17am
Quote (jarabekg @ May 16 2017 09:11am)


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 16 2017 02:51am
Quote (jarabekg @ May 16 2017 09:11am)


Nem lehetne valahogy felgyujtani az origot ugy hogy mindenki bennegjen?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 16 2017 03:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 16 2017 09:51am)
Nem lehetne valahogy felgyujtani az origot ugy hogy mindenki bennegjen?


ez attol fugg mekkora jarulekos veszteseget vagy hajlando leirni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 16 2017 03:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 16 2017 10:17am)
ez attol fugg mekkora jarulekos veszteseget vagy hajlando leirni


Mindegy, csak égjen az a szar
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 16 2017 05:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 May 2017 08:51)
Nem lehetne valahogy felgyujtani az origot ugy hogy mindenki bennegjen?


nebántsd őket, csak próbálnak releváns maradni. amúgyis manapság az újságírás 80%a tömény fos, most nem mindegy plusz minusz 1 oldal?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 16 2017 05:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 16 2017 10:56am)
Mindegy, csak égjen az a szar


Jsuis Origo

Quote (MarcusD @ May 16 2017 12:25pm)
nebántsd őket, csak próbálnak releváns maradni. amúgyis manapság az újságírás 80%a tömény fos, most nem mindegy plusz minusz 1 oldal?


rakhatunk akkora tuzet hogy csak 1-2 maradjon
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
May 16 2017 05:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 16 2017 01:45pm)
Jsuis Origo



rakhatunk akkora tuzet hogy csak 1-2 maradjon


mire gondoltal? en szeretnem a Kurucz Infot megmaradva latni.

Szebb jovot!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 16 2017 02:06pm
jokor jut eszembe, mert reggel indul a gep londonba.
ervenyes szemelyivel jo vagyok, vagy beszoptam? :)

This post was edited by ecneB on May 16 2017 02:07pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 16 2017 02:07pm
Quote (ecneB @ 16 May 2017 22:06)
jokor jut eszembe, mert reggel indul a gep londonba.
ervenyes szemelyivel jo vagyok, vagy beszoptam? :)


jó vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243824392440244124424765Next
Add Reply New Topic New Poll