Quote (MarcusD @ 15 May 2017 14:28)
haza akarom vinni az evőeszközeimet de nem adok le poggyászt mert wizzairnél kurva drága, hanem egy közepes méretűt viszek föl
amugy valami random siteon most olvastam hogy fel lehet vinni evőeszközöket, amíg nincs éles hegyük. ezzel a villával/kenőkéssel pedig elég nehezen fogok bárkinek testi sérüléseket okozni.
a kézipoggyász méretűt fel lehet adni freebe