Quote (zsansaccount @ Jun 13 2013 08:31am)
még minidg az adc mid metát tolják és nem játsszák a legfrissebb 30 champet
tsm nyert egyet. amúgy ez részben indokolható azzal, h a random teameket senki sem figyelte és ők meg fel tudtak készülni a már ismert csapatok játékstílusából, vica versa viszont nem ment ilyen rövid idő alatt a dolog. persze ez csak részben magyarázat, de nem tudom miért olyan durva ez, erről szól az LCS, h csak a legjobb maradhat bent újra és újra és mindig jön frissítés, akik simán jobbak lehetnek. a TSM is így kezdte sztem
Ez nem az egymásból készülés hiánya, hanem az alapvető készültség hiánya. C9 fogjanyerni szerintem az na lcst, jobb híján egy az egybe másolják a koreai metát, hiába rosszak a mechanizmusaik mint egy vágott szeműnek, csak simán ezzel a taktikával ketvallra fektetik az osszes ottani teamet.
Meg amúgy sem hiszem, hogy annyira tudtak volna a nagyokbol keszulni, miutan kb mindenhol lecserelodott a fele csapat...
Jot fog tenni a lealdozott nanak ez a sok kis csapat, es semmi mas remenyuk nincsen a vilagszintu versenyeken, csak ok.