d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1243624372438243924404303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2013 04:32am
Quote (zsansaccount @ Jun 13 2013 08:31am)
még minidg az adc mid metát tolják és nem játsszák a legfrissebb 30 champet



tsm nyert egyet. amúgy ez részben indokolható azzal, h a random teameket senki sem figyelte és ők meg fel tudtak készülni a már ismert csapatok játékstílusából, vica versa viszont nem ment ilyen rövid idő alatt a dolog. persze ez csak részben magyarázat, de nem tudom miért olyan durva ez, erről szól az LCS, h csak a legjobb maradhat bent újra és újra és mindig jön frissítés, akik simán jobbak lehetnek. a TSM is így kezdte sztem


Ez nem az egymásból készülés hiánya, hanem az alapvető készültség hiánya. C9 fogjanyerni szerintem az na lcst, jobb híján egy az egybe másolják a koreai metát, hiába rosszak a mechanizmusaik mint egy vágott szeműnek, csak simán ezzel a taktikával ketvallra fektetik az osszes ottani teamet.

Meg amúgy sem hiszem, hogy annyira tudtak volna a nagyokbol keszulni, miutan kb mindenhol lecserelodott a fele csapat...

Jot fog tenni a lealdozott nanak ez a sok kis csapat, es semmi mas remenyuk nincsen a vilagszintu versenyeken, csak ok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 05:03am
Quote (jarabekg @ 13 Jun 2013 12:32)
Ez nem az egymásból készülés hiánya, hanem az alapvető készültség hiánya. C9 fogjanyerni szerintem az na lcst, jobb híján egy az egybe másolják a koreai metát, hiába rosszak a mechanizmusaik mint egy vágott szeműnek, csak simán ezzel a taktikával ketvallra fektetik az osszes ottani teamet.

Meg amúgy sem hiszem, hogy annyira tudtak volna a nagyokbol keszulni, miutan kb mindenhol lecserelodott a fele csapat... 

Jot fog tenni a lealdozott nanak ez a sok kis csapat, es semmi mas remenyuk nincsen a vilagszintu versenyeken, csak ok.


pár game után leírod őket, amikor az előző splitnél ugyanígy kikaptak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 06:11am
visszahoztam a nagyaccot eu westre és ugyanúgy megvan a platina meg a summonernevem, lol

a kérdés az, hogy felvigyem-e a kisaccot gold I-ből platinába vagy ezt diamondba
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 06:58am
http://3.ii.gl/VhUMPN.png

dat dátum

maradt 878 rp-m, mire költsem?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2013 07:00am
Quote (RRC @ Jun 13 2013 01:58pm)
http://3.ii.gl/VhUMPN.png

dat dátum

maradt 878 rp-m, mire költsem?


nemsokára születésnapom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 07:01am
Quote (TrollBoss @ 13 Jun 2013 15:00)
nemsokára születésnapom


te majd akkor kapsz ha kifizetted az 50 euróm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2013 07:10am
apgp jó még?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 07:38am
loxigárral tselek xd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2013 08:45am
megetettem egy porot

most meg megöltem :c

This post was edited by TrollBoss on Jun 13 2013 08:47am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2013 10:32am
Quote (TrollBoss @ Jun 13 2013 02:00pm)
nemsokára születésnapom

80. ?

This post was edited by jarabekg on Jun 13 2013 10:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243624372438243924404303Next
Add Reply New Topic New Poll