d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1243524362437243824394765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2017 01:34pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 14 May 2017 21:28)
a dont starveot meg mindig erdemes megvenni)


kell benne jattolni a pizzafutárnak?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 14 2017 01:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 May 2017 21:34)
kell benne jattolni a pizzafutárnak?


en ugy tudom, hogy az egesz jatek arrol szol
ha nincs eleg jatt, akkor starve
ha van, akkor no starve
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 14 2017 02:49pm
Quote (cowding @ May 14 2017 03:03pm)
barbershop? :D 5k egy vágás, van közbe ingyen pia meg elvileg kurva jó arcok/ügyesek, ez amiket látsz barber videók amerikából stilusú

(én bioharibe járok 2kért de azt sokan hatelik)


a barbershoprol (8. ker) eleg fos velemenyeket hallottam, szoval az offos
a biohair nekem egyszer valami miatt (lehet csak a neve miatt) bekerult a Norbi Update/Homeopatia kategoriaba es messze elkerultem mindig :D
mi a fenetol bio a biohair?

kosz a tippeket anyways
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2017 03:00pm
Quote (Eoghan @ May 14 2017 10:49pm)
a barbershoprol (8. ker) eleg fos velemenyeket hallottam, szoval az offos
a biohair nekem egyszer valami miatt (lehet csak a neve miatt) bekerult a Norbi Update/Homeopatia kategoriaba es messze elkerultem mindig :D
mi a fenetol bio a biohair?

kosz a tippeket anyways


hat
> 8 ker meg
> jo velemenyek azert bruh

biohair teljesen külön van ezektöl afaik, annyi h van egy sajat draga brandjuk amit felajanlanak h megvehetsz ha akarsz és állitolag "bio" meg azzal mosnak meg bent vagas előtt, de semmi különleges
annyi h elég iparszerű (de gondolom a barber is), iratsz egy rendelést a recepcionál, leülsz várni, egysercsak megjelenik egy fodrász bemutatkozik elvisz megmossa a hajad elvisz az ő asztalához és megkérdezi wat2do és a végén a pénztárnál fizetsz + jattolsz a fodrásznak ha akarsz és az zsebbe megy / jattolsz a pénztárosnak és akkor overall jattolsz és fasztuggya az hogy oszlik el
relative gyorsan dolgoznak és nekem elég egyszerű a frizurám (két oldalt 4mm, hátul ugyan erre felnyirva és a teteje meg fokozatosan hozzányirva + egyik oldalra igazitva) szoval nem basszák el, 2k ezer forint egy vágás (alapbol valami 1000 körül de csak frissen mosott hajra és a mosás az elején a plusz, igy jön ki a vége de én nem szoktam gecizni még ha aznap is mostam valamiért mert még igy is jó ár imo)

This post was edited by cowding on May 14 2017 03:00pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 14 2017 03:10pm
Quote (cowding @ May 14 2017 09:00pm)
hat
> 8 ker meg
> jo velemenyek azert bru
h

biohair teljesen külön van ezektöl afaik, annyi h van egy sajat draga brandjuk amit felajanlanak h megvehetsz ha akarsz és állitolag "bio" meg azzal mosnak meg bent vagas előtt, de semmi különleges
annyi h elég iparszerű (de gondolom a barber is), iratsz egy rendelést a recepcionál, leülsz várni, egysercsak megjelenik egy fodrász bemutatkozik elvisz megmossa a hajad elvisz az ő asztalához és megkérdezi wat2do és a végén a pénztárnál fizetsz + jattolsz a fodrásznak ha akarsz és az zsebbe megy / jattolsz a pénztárosnak és akkor overall jattolsz és fasztuggya az hogy oszlik el
relative gyorsan dolgoznak és nekem elég egyszerű a frizurám (két oldalt 4mm, hátul ugyan erre felnyirva és a teteje meg fokozatosan hozzányirva + egyik oldalra igazitva) szoval nem basszák el, 2k ezer forint egy vágás (alapbol valami 1000 körül de csak frissen mosott hajra és a mosás az elején a plusz, igy jön ki a vége de én nem szoktam gecizni még ha aznap is mostam valamiért mert még igy is jó ár imo)


corvin plaza bruh

#biohair: kezdesz meggyozni! give this man some commission!
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2017 03:49pm
Quote (Eoghan @ May 14 2017 02:51pm)
ismer valaki valami jo borbelyt a belvarosban/11 kerben?
nem master barber diplomas embert keresek, ahol 30ezer egy vagas, de azert csinalja meg jol azt, amit kerek.



Haveromek nem rég nyitottak férfi fodrászatot a 32.esek terén, reds néven, szerintem elég ügyesek, és elég olcsóak is
/e mindketten biohairban dolgoztak 3-4 évet

This post was edited by anyd on May 14 2017 03:49pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 14 2017 04:08pm
Quote (anyd @ May 14 2017 09:49pm)
Haveromek nem rég nyitottak férfi fodrászatot a 32.esek terén, reds néven, szerintem elég ügyesek, és elég olcsóak is
/e mindketten biohairban dolgoztak 3-4 évet



Listára veszem őket, köszi!
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 14 2017 04:47pm
folyamatosan derülnek ki az ismerőseimről hogy rákosak, már a harmadik 2 hónap alatt, komolyan mondom nagyon elbassza a kedvem.... és elkezdek parázni hogy bármikor megtörténhet velem és a szeretteimmel is
fos így az élet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2017 04:51pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 15 2017 12:47am)
folyamatosan derülnek ki az ismerőseimről hogy rákosak, már a harmadik 2 hónap alatt, komolyan mondom nagyon elbassza a kedvem.... és elkezdek parázni hogy bármikor megtörténhet velem és a szeretteimmel is
fos így az élet


amugy is

de amugy y én is elég sokrol hallok sajnos, engem sem nyugtat meg h dohányzom meg atm elég szarul táplálkozom etc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2017 04:56pm
Quote (cowding @ 15 May 2017 00:51)
amugy is

de amugy y én is elég sokrol hallok sajnos, engem sem nyugtat meg h dohányzom meg atm elég szarul táplálkozom etc


nézd meg, hogy volt-e valaki rákos a felmenőid közül
ha nem, akkor annyira nem kell izgulnod (bár a dohányzásról lekéne szokni)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243524362437243824394765Next
Add Reply New Topic New Poll