Quote (jarabekg @ 13 Jun 2013 08:42)
s1 vege ota semmi valtozas nem tortent az na platformon
még minidg az adc mid metát tolják és nem játsszák a legfrissebb 30 champet
Quote (xGurke @ 13 Jun 2013 01:54)
kurva jó, hogy az összes sztárolt csapat kikap az újonnan jött random teamektől
tsm nyert egyet. amúgy ez részben indokolható azzal, h a random teameket senki sem figyelte és ők meg fel tudtak készülni a már ismert csapatok játékstílusából, vica versa viszont nem ment ilyen rövid idő alatt a dolog. persze ez csak részben magyarázat, de nem tudom miért olyan durva ez, erről szól az LCS, h csak a legjobb maradhat bent újra és újra és mindig jön frissítés, akik simán jobbak lehetnek. a TSM is így kezdte sztem
This post was edited by zsansaccount on Jun 13 2013 01:34am