d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1243524362437243824394303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2013 05:26pm
Quote (H4xooR @ Jun 13 2013 12:19am)
tfw kb 2 napja nem nyertem 1 rankedet sem mert mindig van 2 retardált legalább a teambe aki sír,flamel,feedel majd feladja a gamet,mert nyomorék. forever silver


en mag kurvara hipercarryztem ma minden gamet, 2ot vesztettem, mind a ketto 4v5 volt, erre kapok egy csapat retardaltat mind a 2 promo meccsemen, feels so gut. igy ofc 4-4be vegeztem ma es osszesen 6 lpvel lettem elorebb ^^

nem baj, ha majd lesz idom akkor lesz itt majd rendes maszas :)))))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 05:39pm
megint itt van a világ legrondább csapatja vs clg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2013 05:40pm
nientoshos tokre hasonlit csillagtomira : D

mapplestreetrol meg oddonerol mindig rici jut eszembe xd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 05:44pm
nem tudom eldönteni, hogy nik inc vagy vile a rondább
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 05:54pm
kurva jó, hogy az összes sztárolt csapat kikap az újonnan jött random teamektől
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2013 06:29pm
Quote (xGurke @ Jun 13 2013 12:54am)
kurva jó, hogy az összes sztárolt csapat kikap az újonnan jött random teamektől


de ez varhato volt, evek ota semmit nem fejlodnek az nagy na teamek imo

szerintem ez kifejezetten jot tesz majd az ottani scenenek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 12 2013 11:05pm
Quote (jarabekg @ 13 Jun 2013 00:29)
de ez varhato volt, evek ota semmit nem fejlodnek az nagy na teamek imo

szerintem ez kifejezetten jot tesz majd az ottani scenenek


>évek óta

Esetleg hónapok óta mr bronze.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2013 12:42am
Quote (Smat @ Jun 13 2013 06:05am)
>évek óta

Esetleg hónapok óta mr bronze.


s1 vege ota semmi valtozas nem tortent az na platformon
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 13 2013 01:31am
Quote (jarabekg @ 13 Jun 2013 08:42)
s1 vege ota semmi valtozas nem tortent az na platformon


még minidg az adc mid metát tolják és nem játsszák a legfrissebb 30 champet

Quote (xGurke @ 13 Jun 2013 01:54)
kurva jó, hogy az összes sztárolt csapat kikap az újonnan jött random teamektől


tsm nyert egyet. amúgy ez részben indokolható azzal, h a random teameket senki sem figyelte és ők meg fel tudtak készülni a már ismert csapatok játékstílusából, vica versa viszont nem ment ilyen rövid idő alatt a dolog. persze ez csak részben magyarázat, de nem tudom miért olyan durva ez, erről szól az LCS, h csak a legjobb maradhat bent újra és újra és mindig jön frissítés, akik simán jobbak lehetnek. a TSM is így kezdte sztem

This post was edited by zsansaccount on Jun 13 2013 01:34am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2013 03:05am
Quote (xGurke @ 13 Jun 2013 01:54)
kurva jó, hogy az összes sztárolt csapat kikap az újonnan jött random teamektől


http://www.youtube.com/watch?v=H3Cp14hrSvw
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243524362437243824394303Next
Add Reply New Topic New Poll