d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1243224332434243524364765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2017 03:44am
Quote (lacketto @ 14 May 2017 11:03)
szerintem farki kb 1950ben


ez
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 14 2017 04:38am
Quote (lacketto @ May 14 2017 09:03am)
szerintem farki kb 1950ben


++
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 14 2017 04:40am
Quote (lacketto @ 14 May 2017 11:03)
szerintem farki kb 1950ben


igen
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 14 2017 04:44am
nem emlékszem ilyenre farkitól
lucid dreamingnek joshy nyitott egyet vagy öt éve, meg írta, hogy naplót vezet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2017 05:03am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 14 2017 10:37am)
valakit érdekel innen a lucid dreaming/astral projection? csináljak neki threadet? én nemrég kezdtem el nyomatni és elég imba



En meg joshitomi csinaltuk, van naplom is kb 1 honapot atoleloen valahol meg sikerult is szinte 60-70% ban minden este eloidezni, ezert is hagytam abba mert kurva faraszto volt, egyaltalan nem pihetet amikor lucid dreamem van alvas kozben
Sokszor keltem fel ugy h meg voltam izzadva mint az alat pedig nem is remalom volt hanem csak valami intenziv mozgast csinaltam az alomban es irl is felporogtem vagy dno hogy mondjam

Ja meg csinaltam ilyen into tier sleep paralizist is, az is eleg fun bar azt nem ajanlom, arra emlekszem h addig mentem el h ebren voltam de effektive le voltam benulva, innen ebredtem fel es meg nem flesseltem az agyam mellett allo szornyeket afaik
Ezt probalnam meg de max ugy mint hallucinogen drogokat h felugyelettel, csak ehez sztem eleg nehez felugyeletet szerezni marmint o csak annyit lat h fekszel, nem tudja most jo v rossz e te meg nem tudsz jelezni sehogy szal dno

This post was edited by cowding on May 14 2017 05:06am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2017 05:31am
Quote (cowding @ May 14 2017 12:03pm)
En meg joshitomi csinaltuk, van naplom is kb 1 honapot atoleloen valahol meg sikerult is szinte 60-70% ban minden este eloidezni, ezert is hagytam abba mert kurva faraszto volt, egyaltalan nem pihetet amikor lucid dreamem van alvas kozben
Sokszor keltem fel ugy h meg voltam izzadva mint az alat pedig nem is remalom volt hanem csak valami intenziv mozgast csinaltam az alomban es irl is felporogtem vagy dno hogy mondjam

Ja meg csinaltam ilyen into tier sleep paralizist is, az is eleg fun bar azt nem ajanlom, arra emlekszem h addig mentem el h ebren voltam de effektive le voltam benulva, innen ebredtem fel es meg nem flesseltem az agyam mellett allo szornyeket afaik
Ezt probalnam meg de max ugy mint hallucinogen drogokat h felugyelettel, csak ehez sztem eleg nehez felugyeletet szerezni marmint o csak annyit lat h fekszel, nem tudja most jo v rossz e te meg nem tudsz jelezni sehogy szal dno


Mi a fasznak akarnad ezt, nekem olyan panikrohamjaim voltak hogy a gerincem is remegett amikor felebredtem.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 14 2017 05:35am
Quote (cowding @ May 14 2017 12:03pm)
En meg joshitomi csinaltuk, van naplom is kb 1 honapot atoleloen valahol meg sikerult is szinte 60-70% ban minden este eloidezni, ezert is hagytam abba mert kurva faraszto volt, egyaltalan nem pihetet amikor lucid dreamem van alvas kozben
Sokszor keltem fel ugy h meg voltam izzadva mint az alat pedig nem is remalom volt hanem csak valami intenziv mozgast csinaltam az alomban es irl is felporogtem vagy dno hogy mondjam

Ja meg csinaltam ilyen into tier sleep paralizist is, az is eleg fun bar azt nem ajanlom, arra emlekszem h addig mentem el h ebren voltam de effektive le voltam benulva, innen ebredtem fel es meg nem flesseltem az agyam mellett allo szornyeket afaik
Ezt probalnam meg de max ugy mint hallucinogen drogokat h felugyelettel, csak ehez sztem eleg nehez felugyeletet szerezni marmint o csak annyit lat h fekszel, nem tudja most jo v rossz e te meg nem tudsz jelezni sehogy szal dno


Na akkor nyitok egy threadet az en xpimmel meg guideval, mer neked gecire tetszeni fog az astral projection
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2017 05:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 May 2017 13:35)
Na akkor nyitok egy threadet az en xpimmel meg guideval, mer neked gecire tetszeni fog az astral projection


patriknak az is tetszene, ha egy fadarabot dobálnál a szoba egyik végéböl a másikba tbh
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2017 05:46am
Quote (Karan2_Returned @ May 14 2017 01:31pm)
Mi a fasznak akarnad ezt, nekem olyan panikrohamjaim voltak hogy a gerincem is remegett amikor felebredtem.


szeretem a para dolgokat

Quote (BmA_BeMyAngel @ May 14 2017 01:35pm)
Na akkor nyitok egy threadet az en xpimmel meg guideval, mer neked gecire tetszeni fog az astral projection


hát hajrá, elolvasni valszeg el fogom de sok inputra ne számits, rég volt már

ezt még joshi adta, ez az egy ami megmaradt gépujrarakásnál
http://www.lucidity.com/


Quote (sylke @ May 14 2017 01:42pm)
patriknak az is tetszene, ha egy fadarabot dobálnál a szoba egyik végéböl a másikba tbh


lold

This post was edited by cowding on May 14 2017 05:46am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 14 2017 05:48am
Quote (sylke @ 14 May 2017 13:42)
patriknak az is tetszene, ha egy fadarabot dobálnál a szoba egyik végéböl a másikba tbh


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1243224332434243524364765Next
Add Reply New Topic New Poll