d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242924302431243224334303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 11:09pm
Quote (kopasz007 @ Jun 12 2013 04:52am)
kapott 1 killt akármilyen gankből, te az istenbe nem állítottad meg utána.

tényleg balanced volt.

zed is hullára lett nerfelve, sokkal durvábban mint kha, akkor miért nem sírtál? :o


Ezzel sajnos egyet kell értsek! Zed a kedvenc karakterem volt de mostanra már odáig fajult a helyzet, hogy két hete nem játszom vele, pontosan a sok-sok gyengítés miatt.
Ha engem kérdeztek; a készítők ezzel akarták megakadályozni, hogy túl sokan vele játszanak és őt vásárolják meg.
A következő fotm karakter Blitzcranck lesz vagy Katarina; akkor meg majd mindenki azzal lesz..
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2013 01:13am
Quote (kopasz007 @ Jun 12 2013 05:52am)
kapott 1 killt akármilyen gankből, te az istenbe nem állítottad meg utána.

tényleg balanced volt.

zed is hullára lett nerfelve, sokkal durvábban mint kha, akkor miért nem sírtál? :o


mert azzal nem játszott... egyébként khazix még így is erős lesz topon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 02:45am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 12 2013 02:56am
Quote (xGurke @ Jun 12 2013 10:45am)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003111_575647432479463_509424315_n.jpg


röhögök
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2013 03:36am
Quote (anyd @ Jun 12 2013 08:13am)
mert azzal nem játszott... egyébként khazix még így is erős lesz topon


21 zed 18 kha meccsem van fyi,soakt játszottam vele akkor amikor emgkapta a q a buffot, de egyszerűen nem szerettem annyira mint khazixot
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 12 2013 03:48am
Quote (anyd @ 10 Jun 2013 22:10)
igen most már nem OP mint a szar. Fura hogy te mindig csak azzal játszol ami kb élvezhetetlenül erős.


Az mindegy hogy op vagy nem. Jara akkor is kibaszott bronze elo, tök mindegy milyen karival játszik, ott fog maradni season 6-ig.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 12 2013 03:49am
Quote (Smat @ 12 Jun 2013 11:48)
Az mindegy hogy op vagy nem. Jara akkor is kibaszott bronze elo, tök mindegy milyen karival játszik, ott fog maradni season 6-ig.


season 7-be is csak azért nem lesz már az, mert lesz paper league
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2013 03:58am
Quote (Smat @ Jun 12 2013 10:48am)
Az mindegy hogy op vagy nem. Jara akkor is kibaszott bronze elo, tök mindegy milyen karival játszik, ott fog maradni season 6-ig.


:)))))))

azért 4x annyi gamebol neekd is csak gold 2re futja

Quote (RRC @ Jun 12 2013 10:49am)
season 7-be is csak azért nem lesz már az, mert lesz paper league


meg ebben a seasonben megcsinalom a goldot ha lesz idom jatszani, dw
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 12 2013 04:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242924302431243224334303Next
Add Reply New Topic New Poll