Tfw felkelek fel3-kor, hogy joinoljak charles meg mitchekhez es elkezdjuk.
Nincs net.
Buzeralom a rutert, gepet, stb.
Tovabbra sincs.
Elmegyek faszt verni, varok 3-ig.
Meg mindig nincs net.
Megint restart rutert meg szarakodok vele.
Tovabbra sincs.
Lefekudtem a faszomba, azota most juttam elosszor gephez.
Ennyit a merciless piety killig walkrol, 1 huzamban.
Sot, hetfo delutanig, kb nem is tudok most mar jatszani. Naon yosh.
This post was edited by Baleee on Jun 8 2013 05:09am