d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1242243244245246341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 30 2010 06:57am
Quote (Oberon_os @ 30 Aug 2010 12:04)
nem rossz, de lehet 90 sok érte, nem vágom a nl árakat


120-ért árulja Lee, de azt írta, hogy odaadja nekem 90-ért...ő nem az a lehúzós arc sztem, niztos kb e körül van.

blizz sosora jobb a 3-20-2??? vagy ez jobb?

nincs vkinek elado blizz orbja mld-re, ladder!!! és nem gz hanem valami használható olcsóübb fajta :D csóró vagyok :S :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 30 2010 06:58am
Quote (Flutter @ Aug 30 2010 05:14am)
:unsure: free?


Hát, ha tényleg free. akkor megköszönöm.
Ha ér pár fgt, kifizetem szívesen, nem probléma most, hogy eladtam egy staffot LSben ^_^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 30 2010 08:36am
Quote (atek555 @ Aug 30 2010 01:57pm)
120-ért árulja Lee, de azt írta, hogy odaadja nekem 90-ért...ő nem az a lehúzós arc sztem, niztos kb e körül van.

blizz sosora jobb a 3-20-2??? vagy ez jobb?

nincs vkinek elado blizz orbja mld-re, ladder!!! és nem gz hanem valami használható olcsóübb fajta :D csóró vagyok :S :D


simán megér 90et
sokkal jobb mint egy 3-20-2
lee valóban korrekt

Quote (LindaPpP @ Aug 30 2010 01:58pm)
Hát, ha tényleg free. akkor megköszönöm.
Ha ér pár fgt, kifizetem szívesen, nem probléma most, hogy eladtam egy staffot LSben ^_^


50 fg kategória a 2 együtt, szal nem nagy cucc
pm me game
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 30 2010 08:44am
Quote (Flutter @ Aug 30 2010 04:36pm)
simán megér 90et
sokkal jobb mint egy 3-20-2
lee valóban korrekt



50 fg kategória a 2 együtt, szal nem nagy cucc
pm me game


Már elkezdtem készülődni.. elhalaszthatnánk 1 nappal a tradet ^_^ ?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 30 2010 08:48am
Quote (LindaPpP @ Aug 30 2010 03:44pm)
Már elkezdtem készülődni.. elhalaszthatnánk 1 nappal a tradet ^_^ ?


nem tudom hogy leszek fent holnap, de okj
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 30 2010 01:06pm
kinek van mld blizz sosoja? mind1 hogy nl vagy ladder

légyszi pm rám, szeretnék kérdezni meg ha lehet cuccait megnézni

thx
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 30 2010 01:18pm
Quote (atek555 @ 30 Aug 2010 20:06)
kinek van mld blizz sosoja? mind1 hogy nl vagy ladder

légyszi pm rám, szeretnék kérdezni meg ha lehet cuccait megnézni

thx


Quote (Oberon_os @ 29 Aug 2010 16:52)
ES orb soso:
weap: spirit sword
arm: viper
sapi: 2cold skill/1 soso skill 20 fcrmuszáj, + stat + mana circ
pajzs: whistand és lidless
kesztyű: frost
gyűrűk: 2x soj
cipellő: vagy ww, vagy mana boots (40 mana a max, + dex, fhr, res, replife a jó add), én ww-t tolnék
öv: 10 fcr 24 fhr muszáj, +life, str és mana, esetleg res, replife
amu: +2 cold skill/+1soso skill +10fcr +mana kell, jó rá még str, dex, life, res
8-10 cold sk, max 30 life lehet rajta, maradék helyre life-mana sc

ES-re semmi, váltáson memory ad. telekinesis-re 0-20, nekünk baresszel a 8-16 közötti érték jön be, igaz, fire sosoval (azon általában 0-t tesznek rá). FO max, CM max, ha van maradék Ibolt (telekinesistől függ, ugye)

Arra figyelni kell, hogy kevédbé tölt manát, mint a fire soso, mivel warmth jóval gyengébb.

/e ja, az ára: minden kommersz cucc, olcsón is be lehet szerezni csomó mindent. Amu-circ-öv az egyedi csak, ezeknek ára a darabonként 30-3k fgig terjed, mármint, amit érdemes megvenni. Tehát jó lehet egy 2cold soso 10 fcr 60 mana amu is hasonló circlettel, meg egy 10fcr 24 fhr 25 life öv is, de eléggé sokat kell kiperkálni a csinosabb darabokért. Skillerből úgyszintén lehet csórózni, 20-25liferek darabja nem olyan vészes, sc-k úgyszintén, 15-18/15-17 sc-k elfogadható árban vannak. Dupe jewelek olcsók (20-40 fg), de perf skull is simán jó circ/viperbe (sőt, replife+manaregen nagyon kell).

hf


blizz dettó. Láttam már dam based vita blizzt, az ugyanúgy max blockos, cucc kb ugyanez, csak facetek mennek a cuccokba.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2010 05:19am
Quote (Oberon_os @ 30 Aug 2010 19:18)
blizz dettó. Láttam már dam based vita blizzt, az ugyanúgy max blockos, cucc kb ugyanez, csak facetek mennek a cuccokba.


ez a "dam based vita blizz", ez azt jelenti hogy alap hp-s sebzésre orientált blizz soso? :D :D nem vágom sry...:S

és szerintetek az milyen haegy atod-ba teszek 3x 5-5rbf-et???
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 31 2010 06:04am
Quote (atek555 @ 31 Aug 2010 12:19)
ez a "dam based vita blizz", ez azt jelenti hogy alap hp-s sebzésre orientált blizz soso? :D :D nem vágom sry...:S

és szerintetek az milyen haegy atod-ba teszek 3x 5-5rbf-et???


Igen. Úgy vannak összeválogatva a cuccok és skillek, hogy a sebzés minél nagyobb legyen, vita soso max blockal. Jól kezelve könnyen okozhat meglepetéseket.

Atod... háááát, kísérletek mindig vannak ilyesmire, helye is lehet, de én whistandot használnék blokkra. -2 sock, ez jelentős, de sokkal kevesebb str (mondjuk kite shieldel már nem, de annak gyengébb a blockja), és sokkal kevesebb dexet igényel, valamint sokkal gyorsabban blokkol ugye. Aki ellen nem kell block, esetleg life kite shield 3 sock-al használható, lidless helyett, vagy ha nagyon damra mész akkor akár az atod is végülis, játékstílus kérdése.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Aug 31 2010 07:20am
értem én hogy jó az a 40%mana, de a mage nem jobb az fcr miatt? és az ad még +25%mana reget..
csak kérdés, elhiszem hogy ha jobb, nem volt még ilyen karim

(tehát akkor a vipertől elkezdve a circletig mindenbe rbf-et rakjak? dexre annyit hogy mb és a többi life?)

Go Back To Magyar Topic List
Prev1242243244245246341Next
Add Reply New Topic New Poll